Пророцтво 7

Тримайтеся Міцно За Край МОГО Одягу!


Дано Пророку Елішеві Еліяху ( Шеррі Елайджа )


*******


Нижче Пророцтво, як Воно З'явилося


через Пророка Елішеву - "Святі мови", як ДУХ БОГА Дає Висловлювання (Дії 2:3-4) Небесних або земних мов (1 Кор 13:1). Елішева говорить вперед на Мовах, викликаючі Пророцтво (1 Кор 14:6).


Пророцтво містить ЄВРЕЙСЬКІ ІМЕНА БОГА:


YAH/YAHU ЯХ/ЯХУ
יה - БОЖЕ СВЯТЕ, СВЯЩЕННЕ ІМ'Я ;


(як у "Аллілуя" або "Hallelu YAH"
הללו–יה , що дослівно означає: "Хваліть ЯХ":
YAHUVEH/YAHWEH ЯХУВЕХ/ЯХВЕ
י-ה-ו-ה - БОГ БАТЬКО;
YAHUSHUA/YAHSHUA ЯХУШУА/ЯХШУА
יהושוע - ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОГА

(ХА МАШИАХ המשיח - означає "МЕСІЯ"; "ЕЛОХІМ" אלוהים - означає "БОГ".)

Одкровення "SH'KHINYAH GLORY" "ШЕХІНІЯХ ШКАЙНЬЯХ СЛАВИ"
שכני תפארה

як ОСОБИСТЕ ІМ'Я РУАХ ха КОДЕШ רוח הקדש (Англійською мовою -

"The HOLY SPIRIT","СВЯТИЙ ДУХ") - теж на ЦЬОМУ САЙТІ.


(ХА ШХІНА
שכינה {ШЕКІНА} на Івриті

БОГА НЕЗМІННА, БОЖЕСТВЕННА ПРИСУТНІСТЬ.)


Крім того, ABBA YAH АББА ЯХ
אבא יה - означає "БАТЬКО ЯХ"

і IMMA YAH ІММАЯХ אמא יה - означає "МАТИ ЯХ"


Священе Писання KJV або NKJV цитати, якщо не зазначено інше.
* * * * * * *

ЯХУВЕХ Сказав, до Елішеви, щоб відтепер розміщувати Це перед Усіма
Пророцтвами:


Я Попереджав тебе давним-давно, Елішева (Елізабет),
не називати Це МІНІСТЕРСТВО на честь чоловіка або жінки.
Навіть до того, Як Це МІНІСТЕРСТВО З'явилося, Я Помістив Це в Твій Дух.


Бо ніщо з Цього Не Було Зроблено твоєю рукою.
Ніщо з Цього Не Промовлялося з твоїх вуст.

Це з ВУСТ ЯХУВЕХ Було Народжено.
Це з ВУСТ ЯХУШУА,

ВАШОГО МАШИАХ Було Народжено.
Це з ВУСТ РУАХ ХА КОДЕШ,
ВАШОЇ ІММАЯХ, Було Народжено.


Якщо б Це було тільки твоєю рукою, Воно провалилося б давно.


Це ВІТРОМ Від ШЕХІНІЯХ СЛАВИ,
Що Дує по цій землі, СВЯТИЙ ВІТЕР ВІДРОДЖЕННЯ ВІРИ.
Це не твоїм диханням, або Воно зазнало б невдачу.


"Я ГОСПОДЬ ЯХУВЕХ: ЦЕ - МОЄ ІМ'Я:

і Не Дам СЛАВИ МОЄЇ іншому,

і ХВАЛИ МОЄЇ істуканам." (Ісаї 42:8)

( Це з Пророцтва 105)


У липні 2010, ЯХУВЕХ БОГ також Сказав, щоб додати,

як Попередження тим, хто висміює:

"Але вони знущалися з Посланців БОГА ЯХУВЕХ, нехтували ЙОГО СЛОВАМИ, й глузували з ЙОГО Пророків, доки не Зійшов Гнів ЯХУВЕХ
на ЙОГО Народ, так що не було вже більш рятунку
".
2 Хроніки 36:16


Потім, в липні 2016 року:


Горе будь-якому, хто посміє спробувати зашкодити — Цим Двом Помазаним єлеєм.
Ви пошкодуєте про той день, коли народилися. Не торкайтеся до Помазаних МОЇХ і Цим Двом Пророкам не робіть ніякого зла (див. ПС 104:15; 1 Пар. 16:22). Було б краще для вас, якщо Я, АББА ЯХУВЕХ Вирвав би вашого язика!


(Це з Пророцтва 128)


І через Пророка Езра:


Я попереджаю вас — всіх тих, хто виступає проти Цього МІНІСТЕРСТВА, і Пророцтв і Елішеви і Мене, Всіх Служителів AMIGHTYWIND ( МОГУЧИЙ ВІТЕР ) МІНІСТЕРСТВА — Я попереджаю вас зараз, не торкайтеся до Помазанників ЯХ і не робіть ЙОГО Пророкам ніякої шкоди ( ПС 104:15; 1 Пар. 16:22), щоб Жезл Гніву ЯХ Не Прийшов до вас. Але для тих, хто благословив і Благословенний Цим МІНІСТЕРСТВОМ , і віруючих, які приймають Пророцтва, багато Благословень прийдуть на Вас, на Всіх, хто захищають Те, Що Належить ЯХ в ІМ'Я ЯХУШУА.


ЯХУШУА Дав нам Владу, Кажучи: "Ось Я Даю вам Владу наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу , і ніщо не зашкодить вам."

(Лк 10:19)


*******


Поділ МОГО Одягу, це недостатньо, щоб просто доторкнутися до Нього. Продовжуйте стукати в МОЇ Двері тоді, коли Відповідь Не Приходить досить швидко, стукайте. Коли Ви втомилися, продовжуйте просити, шукати і знайдете, але не зупиняйтеся, поки Ви не почуєте з Небес.


Бо Я Обіцяв Вам, Діти МОЇ, хліб, а не крихти цього світу. Бо Ви бачите, Суд Прийшов до Будинку ЯХУВЕХ і це не так просто, як дотик до МОГО Подолу, або тихо стукати за Вашими відповідями, Ви краще будьте готовими, це може знадобитися боротьба за Ваше Благословення, як Якову. Але це тільки доводить Вашу Віру і робить Це Сильніше, Котра необхідна в ці останні часи. Так що продовжуйте казати: "немає більше крихт". Вам Не Буде Відмовлено. Ви Куплені КРОВ'Ю ЯХУШУА ха МАШИАХ, НАРЕЧЕНА.


Я Відповім і Доставлю Вам. Я Не Брешу. Бо Вам Обіцяні не крихти цього світу, але ХЛІБ ЖИТТЯ, ХЛІБ Дітям - Зцілення, Звільнення, Процвітання, життя з надлишком і повне Слави. ЯХУШУА - Ваш ХЛІБ ЖИТТЯ, і Я Хочу Подивитися, якщо Ви як і раніше хвалите МЕНЕ, і піднімете Вашу Віру, хоча Я Не Відповідаю відразу. Я не завжди мікрохвильовий БОГ.


Так, Я Знаю про мікрохвильові печі, як ви думаєте, ХТО Дав Вам цей винахід? У Вас є ПИСАННЯ, щоб прочитати Матвія 15:22-28 про Віру ханаанської жінки. Вона поклонялася ЯХУШУА, але ВІН Не Звертав на неї уваги, Дозволяючи Учням лаяти її, називати її собакою, Сказав, що Благословення було для іншого, не для неї. Ви скажете: "Чому ЯХУШУА, чому ВИ Зробили Це?" Тому, що в ці останні дні, все це буде відбуватися з МОЇМИ Самими Вірними Послідовниками, Тими, Котрі поклоняються МЕНІ, це буде зроблено іншими в МОЄ ІМ'Я.


Вас будуть ображати, відкидати, переслідувати, але якщо Ви будете продовжувати триматися за свою Віру, хоча Я Не Спасу відразу ж, то, як ця хананейське жінка, Ви будете винагороджені. Я Буду Бачити, наскільки велика Ваша Віра. В цей останній час Я Готую МОЄ ТІЛО Таким Чином, коли Я Повернуся, як багато втримаються в їх Вірі? Скільки багато буде відвертатися, коли вони волають в молитві про необхідність, і Я Не Відповідаю відразу?


Ви повинні сказати їм, щоб бути готовими боротися зі МНОЙ за їх Благословення, як Яків. Бо Я Хочу Благословити. Я Хочу Випробувати і Побачити, наскільки сильно Ви хочете це Благословення. Чи Будете Ви до цих пір поклонятися МЕНІ, коли Я Не Відповідаю відразу? Це не МОЄ покарання, що є причиною цього, що жінка впала і поклонилася в МОЇХ НОГАХ. Ви преклоняетесь до МОЇХ НІГ. Але Суд Почався в Будинку ЯХУВЕХ і одна з речей, котру Я Тестую, як сильна твоя Віра?


Наскільки вірні і наскільки Ви будете покладатися на МЕНЕ? Як хананеянці, Ваша Віра і вірність будуть винагороджені, бо Ви побачите, що Ви хочете, і навіть більше з надлишком і більш рясно, Я Виллю МОЄ Благословення, як переповнену річку. У Вас буде стільки Радості. І Я Благословлю Вас так багато. Ви будете змушені давати іншим. Тримайтеся міцніше за Поділ МОГО Одягу. Не відпускайте. Продовжуйте стукати, поки двері відкриються, для Ваших Благословень, що Ви просили. Я Відповім з часом. Не покладайся на розум твій, але на всіх шляхах твоїх пізнавай МЕНЕ і Я Буду Направляти твої шляхи.


Пам'ятаєте, випробування Вашої Віри дорогоцінніше за золото.
Тримайте очі на Своєму СПАСИТЕЛІ і не на потрясіннях у морі або хвилі втоплять Вас. Але Я Тут, щоб Врятувати Вас. Бо Я Ваш СПАСИТЕЛЬ і ВИЗВОЛИТЕЛЬ, хіба ні? Я Не Підведу Вас і Не Покину Вас. Я Знаю, який тиск Покласти на глину, перш ніж вона зламається, скільки Вогню, щоб дозволити Вам пройти, перш ніж Вжити. Хвилі відчаю не втоплять Вас. Бо Я Тут, щоб Врятувати і Позбавити не тільки Вашу душу, але й розум, тіло і дух. Повірте МЕНІ, і Ви побачите, що це збудеться. Тоді пам'ятайте, ХТО Визволив Вас, це не чоловік або жінка, але Ваш БОГ, КОТРИЙ Створив Вас.


Тим не менш, Я Відповім на Ваш поклик, бо Я Знаю, що Ви хочете, навіть перш, ніж Ви запитаєте. В Духовній сфері це буде закінчено, Я Чекаю тільки МІЙ ідеальний час, щоб проявити у фізичному світі. Ваша Віра допомагає цьому вийти. Чи не МОЄ СЛОВО Говорить, що неможливо догодити ЯХУВЕХ без Віри?Ви порадуєте МЕНЕ, показуючи свою Віру в БОГА, КОТРИЙ Піклується і Чує і Знає все.


Ви показуєте Вашу Віру, коли Ви розумієте, що Ви не можете забезпечити самі, але потребуєте у МЕНІ, Вашому СПАСИТЕЛІ, щоб Позбавити Вас, і Я Це Зроблю. Хіба Я не Ваш ВЧИТЕЛЬ і СПАСИТЕЛЬ? Чи є БОГ, КОТРОМУ Ви служите, глухим? Ні. МОЯ РУКА занадто коротка, щоб Позбавити Вас? Ні. Випробовується Ваша Віра? Так. Я Хочу Благословити Вас? Так. Чи Будете Ви одним з тих, хто міцно прилягає до Подолу МОГО Одягу, і продовжує стукати? Чи Будете Ви одним з тих, хто стоїть і чекає МОГО Звільнення і Благословення, Котрі Я Обіцяв Вам? Це Ваш вибір. Я Говорив вперед у цей день від Цієї Служниці, так що Ви зрозумієте, чому деякі обіцяні речі ще не збулися. Тримайтеся міцно, тримаючись за Віру, що Я Дав Вам та Позбавлення, Ви скоро побачите.


Дано Пророку Елішеві Еліяху (Шеррі Елайджа)


*******


Це останнє Пророцтво Дано мені передати і годувати Овець ЯХУВЕХ. Міцно тримайтеся за Поділ ЙОГО Одягу. Хоча моє довге світле волосся, тягнеться в грязі, як воно проходить через натовп, моє обличчя дивиться вгору на НЬОГО, і Я не збираюся відпускати. Коли Ви проходите через це, і Я повинна була прочитати Це, коли Я зробила, отримавши Це, щоб Я могла передати Це іншим, які хочуть знати, чому вони не отримують відповіді на їхні молитви швидко.


ЯХУВЕХ глухий? Ні! ЙОГО РУКИ занадто короткі, щоб Дістатися до нас? Ні. Як Сказав ЯХУШУА, наша Віра випробовується, не приємне випробування це? Але необхідно, щоб рости. Я зараз, як Яків, боролася з БОГОМ, поки ВІН Не Благословить мене з Позбавленням, Що Обіцяв. Але у мене є підстава під моїми п'ятами і Сказав МІЙ ПАН ЯХУШУА, Я не буду заперечувати, бо ВІН Обіцяв мені: немає більше крихт. Світ дає крихти, але нам обіцяний хліб життя, у Дітей хліб Зцілення, Звільнення і Процвітання. Нам обіцяне Життя і Життя з Надлишком. Мої суглоби болять. Мій зір мутний від сліз. Але ми повинні бути стійкими. Коли ЯХУШУА Прийде Знову, як багато ВІН Знайде, у кого ще є Віра? Я хочу бути підрахованою в Це Число, чи не так?


У ВЧИТЕЛІ, СПАСИТЕЛІ ЯХУШУА ха МАШИАХ, розбита посудина з глини, але Могутній Воїн ЯХУШУА, Пастор Елішева Еліяху (Шеррі Елайджа).


Тепер, якщо Ви ще не намагалися з молитвою, Ви так довго чекали і не бачили, що це сталося, (Я чекала 21 рік), то Ви не зрозумієте, про що Я кажу. Але Я надіслана до тих, які не мали своїх молитов, виконаних у фізичній сфері, хоча були обіцяні в Духовній сфері. Ось чому в останні часи ЯХУШУА Сказав: "чи Знайде ВІН Віру, коли ВІН Повернеться?" Я повинна попередити людей. Тепер Ви повинні попередити людей. Так Вони зрозуміють і не відмовляться від ЯХУШУА і не звернуться до світу для відповідей або до духу антихриста.

* * * * * * *