ПРОРОЦТВО 73


СУД! СУД! СУД!


Дано Пастору Елішеві Еліяху (Елізабет Елайджа)

2 червня, 2004


Пророцтво містить ЄВРЕЙСЬКІ ІМЕНА БОГА:

YAH/YAHU ЯХ/ЯХУ יה - БОЖЕ СВЯТЕ, СВЯЩЕННЕ ІМ'Я ;

(як у "Аллілуя" або "Hallelu YAH" ,

що дослівно означає: "Хваліть ЯХ")

YAHUVEH/YAHWEH ЯХУВЕХ/ЯХВЕ י-ה-ו-ה - БОГ БАТЬКО

YAHUSHUA/YAHSHUA ЯХУШУА/ЯХШУА יהושוע - ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОГА

ХА МАШИАХ המשיח - означає "МЕСІЯ".

"ЕЛОХІМ" אלוהים - означає "БОГ".

Одкровення "SH'KHINYAH GLORY" "ШЕХІНІЯХ СЛАВА" שכני תפארה

як ОСОБИСТЕ ІМ'Я РУАХ ха КОДЕШ

Англійською мовою -

"THE HOLY SPIRIT" ("СВЯТИЙ ДУХ") - теж на Цьому САЙТІ.

(ХА ШХІНА {ШЕКІНА} на Івриті -

БОГА Незмінна БОЖЕСТВЕННА Жіноча Присутність.)

Крім того, ABBA YAH АББА ЯХ - означає "БАТЬКО ЯХ" יה

і IMMA YAH ІММАЯХ - означає "МАТИ ЯХ" יה


* * * * * * *


( Це з Пророцтва 105)

ЯХУВЕХ Сказав, до Елішеви, щоб відтепер розміщувати Це перед Усіма

Пророцтвами:

Я Попереджав тебе давним-давно, Елішева (Елізабет), не називати Це МІНІСТЕРСТВО на честь чоловіка або жінки, навіть до того, Як Це МІНІСТЕРСТВО з'явилося. Я Помістив Це в Твій Дух, бо ніщо з Цього Не Було Зроблено твоєю рукою, ніщо з Цього Не Промовлялося з твоїх вуст. Це з ВУСТ ЯХУВЕХ Було Народжено. Це з ВУСТ ЯХУШУА ВАШОГО МАШИАХ Було Народжено. Це з ВУСТ РУАХ ха КОДЕШ ВАШОЇ ІММАЯХ Було Народжено. Якщо б Це було тільки твоєю рукою, Воно провалилося б давно. Це ВІТРОМ Від ШЕХІНІЯХ СЛАВИ, Що Дує по цій землі, СВЯТИЙ ВІТЕР ВІДРОДЖЕННЯ ВІРИ, Це не твоїм диханням, або ВОНО зазнало б невдачу (Ісаї 42:8).

" Я ГОСПОДЬ ЯХУВЕХ, ЦЕ - МОЄ ІМ'Я, і Не Дам СЛАВИ МОЄЇ іншому, і ХВАЛИ МОЄЇ істуканам." (Ісаї 42:8)

У липні 2010 ЯХУВЕХ також Сказав, щоб додати наступне ПИСАННЯ з 2-Хронік

перед кожним Пророцтвом:

2 Хроніки 36:16

"Але вони знущалися з Посланців БОГА ЯХУВЕХ, нехтували ЙОГО СЛОВАМИ й глузували з ЙОГО Пророків, доки не Зійшов Гнів ГОСПОДА на ЙОГО Народ, так що не було вже більш рятунку".

Потім, в липні 2016 року:

Горе будь-якому, хто посміє спробувати зашкодити — Цим Двом Помазаним єлеєм. Ви пошкодуєте про той день, коли народилися. Не торкайтеся до Помазаних МОЇХ і Цим Двом Пророкам не робіть ніякого зла (див. Пс 104:15; 1 Пар. 16:22). Було б краще для вас, якщо Я, АББА ЯХУВЕХ Вирвав би вашого язика!

(Це з Пророцтва 128)

І через Пророка Езра:

Я попереджаю вас — всіх тих, хто виступає проти Цього МІНІСТЕРСТВА, і Пророцтв і Елішеви і Мене, Всіх Служителів AMIGHTYWIND ( МОГУЧИЙ ВІТЕР ) МІНІСТЕРСТВА — Я попереджаю вас зараз, не торкайтеся до Помазанників ЯХ і не робіть ЙОГО Пророкам ніякої шкоди ( ПС 104:15; 1 Пар. 16:22), щоб Жезл Гніву ЯХ Не Прийшов до вас. Але для тих, хто благословив і Благословенний Цим МІНІСТЕРСТВОМ , і віруючих, які приймають Пророцтва, багато Благословень прийдуть на Вас, на Всіх, хто захищають Те, Що Належить ЯХ в ІМ'Я ЯХУШУА.

ЯХУШУА Дав нам Владу, Кажучи: "Ось Я Даю вам Владу наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу , і ніщо не зашкодить вам" (Лк 10:19).

* * * * * * *

Улюблена Сім'я в ЯХУШУА,

Це Пророче Попередження Прийшло, коли Я молилася після перегляду новин Білла О'Рейлі. Навіть у нього є страх перед БОГОМ, щодо того, що Християнські Символи прибираються з округу Лос-Анджелеса. Це Новітнє Пророцтво Буде Відправлено йому і ми просимо інших теж відправити Це йому протягом ночі поштою. Може бути він прийме ЯХУШУА і ЙОГО Захист, коли прочитає Це. Будь ласка, моліться, щоб він прийняв. Якщо його ім'я записано в Книзі Життя АГНЦЯ до заснування світу, тоді він прийме. Може бути він навіть прочитає Це Пророче Попередження в ефірі.

Люди можуть дражнити мене, як хочуть, поки Я знаю, що Я попередила людей. Як в Єзекіїль 3:17-21 Написано, їх кров не буде на моїх руках. БАТЬКО ЯХУВЕХ БУВ Такий Сердитий, коли Це Повідомлення Вийшло, що має бути Пояснення буквально кожному реченню. Поки аудіо відкрито неможливо передати звук ГОЛОСУ БАТЬКА ЯХУВЕХ, Говорить через мене в Люті до ЙОГО ворогiв і Любові до ЙОГО Коханих Дітей. Я повинна додати, Я продовжувала бачити Бачення широко відкритого рота з великим димом, розміщеним всередині і величезна рука лила кров в глотку. Я лише Посланник. Будь ласка, не кидайте камінням в Посланника.

СУД! СУД! СУД!

Суд, Суд, Суд! Ви, хто не прийме Пролитої КРОВІ ЯХУШУА ХА МАШИАХ. Я Кажу до всіх, хто дражнить МЕНЕ. Я Кажу до всіх, хто хулить МЕНЕ. Я Кажу до всіх, хто відкидає МОГО СИНА ЯХУШУА, ви, хто не прийме Пролитої КРОВІ, ЯКА Була Пролита за вас, тоді Я Волью кров в ваші горла. Я Напою вас вашою власною кров'ю. Я Знищу вас за гріхи, які ви зробили в одній лише Америці.

Не думайте, що інші нації цього світу не спричинили невдоволення у МЕНЕ. Оскільки Цей Пророк з Америки, тож Я Кажу, Я Проголошую Суди Повинні Прийти на Америку. Якщо б вона була з Німеччини, Я б Проголосив Суди на Німеччину. Якщо вона була з Австралії, Я б Проголосив Суд Повинен Прийти на Австралію. Якщо вона була з Канади, Я б Проголосив Суд Повинен Прийти на Канаду, адже немає жодної нації на обличчі цієї землі, для якої Я Не Приготував Суд.


Кров потече по ваших вулицях. Кров потече по ваших всіх берегах. Хвороби, немощі і недуги, про які ви ніколи не чули повинні прийти на МОЇХ ворогів, тих, хто провозгласили себе МОЇМИ ворогами. Ви хочете прибрати МОЇ Символи чогось Святого з вашого зору, із Законів, з Друкiв, з прапорiв. Ви хочете виселити МЕНЕ з ваших націй, Я Покажу вам, Я Напою вас вашою власною кров'ю.

Так, як ви думаєте, що немає нічого неправильного в убивстві дітей, коли вони ще в животі у матері, ваших власних дітей Я Вб'ю, Я Вб'ю їх перед вами. РУКОЮ ВСЕМОГУТНЬОГО ЖИВОГО ЯХУВЕХ Я Зроблю Це, Я Покажу вам, що Я БОГ, КОТРИЙ осміяним бути не може. Так, як ви дражнили МЕНЕ за МОЮ Милість дуже скоро Я Покажу вам, що більше немає пощади. Я Не Вибачусь перед Содом і Гоморрою і іншими містами. Я Не Вибачусь перед Ніневієй, бо ваші гріхи, ще більше ніж все це разом! Сморід ваших гріхів досягло МОЇХ НІЗДРІВ. Як мало миряться і падають на свої обличчя. О, якби Не КРОВ ЯХУШУА ХА МАШИАХ Я б усіх вас Винищив з роду людського.

Але у МЕНЕ є деякі, о, як мало хто, котрих Я Називаю МОЇМИ Дітьми і МОЇМ Скарбом, хто ридає і хто плаче Переді МНОЮ, хто говорить: "та не зарахується цей гріх проти нас". І точно також, як Я Врятував Ноя і його сім'ю, точно також, як Я Врятував Лота і його сім'ю крім однієї, точно також Я Забезпечу шлях втечі, шлях, щоб Благословити, шлях укриття МОЇМ Улюбленим. Ідіть і сховайтеся, МОЇ Діти. Вам би краще сховатися під Покровом МОЇХ КРИЛ; Вам би краще переконатися, що Пролита КРОВ ЯХУШУА Покриває кожен гріх. Адже МІЙ Гнів Великий, Такий Великий, Як МОЄ ІМ'Я і Велика Скорбота, що Повинна Прийти не так вже й далеко.


Ви хочете почати війни з тими, хто не провокував війни. Ви хочете задавити їх під ногами просто тому, що ви можете. Я Бачив зброї людини, але вони не можуть зрівнятися Зі Зброєю Небес. Ви дражните фільм, названий "Страсті Христові", тепер ви смієтеся над іншим фільмом (День Післязавтра), який говорить вам заздалегідь, бо Я Вклав в розум язичників, щоб Показати вам Суд, що Повинен Прийти. І ваші політики піднімаються і кажуть: "не слухайте, це абсурдно, такого не станеться", але хто вони, щоб говорити? Звідки їм знати, де Я Запасаю дощ? Звідки їм знати, де Я Запасаю вітри?

О, у них там є людська машина, яка, як вони кажуть, може контролювати погоду, але Я ЄСМЬ Я і Я ОДИН Покажу, що Я Зроблю з цією машиною! Я Розламаю кожну струну цієї HAARP! Я Посоромлю тих, хто вважає себе мудрими. Адже, хіба Не Я АВТОР ВСІЄЇ МУДРОСТІ, а ви нічого не створили, Це Я, ХТО Є ВИНАХІДНИК. Я ОДИН ТВОРЕЦЬ і Я Покажу вам, що Я Зроблю зі зброєю масового знищення, бо ви побачите руйнування з Небес так само, як Содом і Гоморра та сім міст побачили.

Так ви хочете дражнити МЕНЕ? Тепер Я Покажу вам, що відбувається, коли Я, ТВОРЕЦЬ, Сміюся над вами. Установа шлюбу було створено, щоб ви були одним. Це ніколи не було створено для однієї статі бути одним. Ви дражните навіть саму установу шлюбу. Урагани прийдуть незліченнi, яких ще ніколи до цього не бачили. Хвилі цунамі затоплять береги, вони будуть МОЇМИ Сльозами. Земля буде трястися хвилею по всьому світу в один час. Як ваші очі зосереджені на небі, жах ви побачите, як сатана приходить в маскуванні. Ви на шляху зіткнення і ви пожнете МІЙ ГНІВ, адже Я ОДИН Є БОГ ЯХУВЕХ ВСЕМОГУТНІЙ.
Коли ви побачите одну країну при Бозі, останню з Печаток Розкритої, тоді ви ІСТИННО вже видворили навіть СЛОВО, Загальне СЛОВО Бог з вашої країни. Ви дозволяєте небагатьом обраним, обраним сатаною, забирати одну свободу за одною. Ви мовчите, але все-ж ви йдете до МЕНЕ і молитесь? Ворог не вщухає, ворог рикає, як сатана ходить, як рикаючий лев, шукаючи кого пожерти. Отже ті, у кого гріхи не омиті в Пролитої КРОВІ ЯХУШУА, ті, хто не поставили МЕНЕ і МОГО СИНА ПЕРШИМИ в їх житті і їх любові, ви побачите, як ці жахи приходять. О, ви говорите, що Я Підморгую того гріха або цього гріха, думаєте БОГУ неважливо. Якщо ви знаєте більше і ви продовжуєте виправдовуватися, говорити даремні слова, які Я Навіть Не Чую, Я Покажу вам, Я БОГ РЕВНИТЕЛЬ. Все, що ви поставили Попереду МЕНЕ, з цього ви зробили Бога.


СУД, СУД, СУД навіть саме слово Суддя ви побачите, ваш верховний суд Америки, сидить там на пагорбі так побожно, але Я ОДИН Є СУДДЕЮ, і один за іншим вони будуть знищені, бо вони сміли показувати кулаками перед ВСЕМОГУТНІМ ЖИВИМ ЯХУВЕХ без страха. Я Кажу Вам, МОЇ ДІТИ,
задум сатани почався тут. Cистема антихриста налаштована і просто чекає відповідного моменту і часу, щоб з'явитися. Ви Були Попереджені, МОЇ Діти. Сховайтеся на малий час. Коли Я Кажу Вам їхати, не питайте чому. Не відкладайте, або Ви не будете в безпеці, а потім Ви прийдете до МЕНЕ і будете питати МЕНЕ чому.


Америка, Я Зберіг останній Суд для тебе. Ти дивишся навколо цього світу, як ти завойовуєш одну націю за одною, але МОЇ ОЧІ Бачать тебе. Я Бачу твоє серце, серця політиків, криваві гроші, які обмінюються, смерті солдатів, жінки і чоловіки, вони вмирають марно, вони страждають марно тому, що вони віддали свою вірність країні, яка не представляє МЕНЕ. О, ви інші нації, які слухають Це СЛОВО, не думайте, що ви краще, адже Знову Я Кажу, Я Зберіг МОЇ Суди, і ваші власні пророки говорять, адже ви не краще, це просто Америка нахабніше в своєму злі. Тому, що вони втратили їх страх Перед СВОЇМ ТВОРЦЕМ, ТИМ, ХТО Виділив їх.


Я Не Кажу Це Попередження МОЇМ Дітям; Я Погрожую не МОЇМ Улюбленим, Тих, Які МОЇ Немовлята, НАРЕЧЕНА, Вибрані і Обранi. Вам не потрібно боятися Гніву СВОГО БАТЬКА поки ви робите те, що Я Кажу Вам робити. Я Збережу Вас в безпеці, Я Буду Тримати Вас Під Покровом МОЇХ КРИЛ, в Цьому Помазанні Ви входите.

У місто гріха увійде Гнів в першу чергу, зніме точку з друку. Це показує вам владу церков в тому Штаті. У них є вид благочестя, але не бажання Благочестя, ніякого Благочестя всередині. Ті, хто в цих церквах, де пастори мовчали і дивилися, навіть не молилися, не сказали зiбрянним поститися і протестувати. Ви блудниця, ви блудниця в МОЇХ ОЧАХ, ви продали себе за високою ціною, що ви зробили за цей безподатковий статус, який як Я Вже Говорив Буде відібраний. О, але ви просто чекаєте дня, коли зможете продовжувати робити це своїм шляхом . Я Сказав людям бігти від цих вавилонських церков. Але вони все ще продовжують підтримувати ці церкви, лестити цим пасторам, впевнені, що у них є багатство нечестивих. Вони не більше ніж гріють сидіння і Я Буду Мати їх відповідальними, адже вони не пішли звідти, замість цього вони продовжують підтримувати роботу сатани, що гидота Переді МНОЮ.


Отже Америка, Я Пророкую через Цю Служницю так, як Вона з Америки, відкрий свій рот ширше, бо ті, хто не прийняли Пролитої КРОВІ ЯХУШУА ХА МАШИАХ вашою власною кров'ю Я Напою вас! І немає жодної людини, яка не скаже, коли руйнування прийде хвилями, "я знаю цю або цю людину, яка померла". Я Попередив тебе Америка, твої пророки попередили тебе. Я Говорив Попередження за Попередженням через Цю Служницю багато років назад. У всьому світі вони просять: "що Цей Пророк повинен Сказати?" Скільки разів МЕНІ Потрібно Повторювати СЕБЕ, бо ваші вуха затуплені, вони покриті воском, ви стали не здатні слухати. Ви навіть не послухали те, що Я Вже Сказав, і все ж ви просили: "Дай мені нове!" Це лише невелика проба.

Тепер Я Даю Нове Попередження вам. Для тих, хто вірить в Пришестя ЯХУШУА Знову, ви використовуєте слово захоплення, піднесення МОЇХ Вірних жінок і чоловіків та дiтей. Попереджаю вас зараз, ОСТЕРІГАЙТЕСЯ МОЇ ДІТИ помилкового захоплення, підробленого тими, кому ви довіряєте. Коли вони скажуть: "Ісус тут", коли вони говорять: "Ісус там, піди і зустрінь нас там" (Матв.24: 23-24). Остерігайтеся МОЇ ДІТИ голограми в небі, це буде сатана в удаваному виглядi. Бо нова зброя скосить вас. Для тих, хто не слухали, для тих, хто не знали, вони зникнуть, вони будуть не більше ніж дим. Адже вам не потрібно йти кудись, коли ЯХУШУА Прийде, МІЙ СИН Прийде туди, де ви є.


Остерігайтеся, МОЇ Діти, СИНЬОГО ПРОМЕНЯ ВОЗНЕСІННЯ, який не є вознесінням, бо це злі будуть захопленими, коли вони думали, що приходили споглядати обличчя Ісуса. Я Дозволив їм бути обдуреними оскільки, якби ви ІСТИННО чули МЕНЕ, ви знали б МОЄ СЛОВО [Біблію], ви б знали, що навіть Обрані будуть обмануті. Це план, це план ворога, тільки, щоб показати вам, яке зло. Не всі, хто збереться, будуть злими, деякі просто не почули Попередження, деякі не знають, як почути МІЙ ГОЛОС, отже, Я Кажу вам попередити їх. Оскільки МІЙ СИН ІСТИННО Прийде, але диявол намагається пройти першим, тому попередьте їх. Перевіряйте дух, який говорить.

Так, вірно, що мертві в МЕСІЇ воскреснуть, і ви, які залишаються, будете захоплені в повітрі, щоб зустріти МОГО СИНА, але диявол йде першим. Будьте попереджені, хто з вухами, слухайте, хто з духовними очима, дивіться, щоб ви не були обмануті, коли ця підробка спробує з'явитися перед вами. Коли ваші власні політики по всьому світу подивляться на небо і скажуть: "існує більший бог прийдешній, ніж Я ", вони побачать привида, да, вони скажуть, що бачать космічні кораблі. Це покажуть в ваших новинах. У інопланетянина навіть візьмуть інтервью. Пам'ятайте, МОЇ Діти, звідки це приходить, сатана йде перед МОЇМ СИНОМ.

сатана дражнить МЕНЕ всіма способами, сама найбільша насмішка – як він намагається вкрасти МОЇХ Справжніх Немовлят, НАРЕЧЕНУ, Вибраних і Обраних. Пекло переповнене і Знамення вийдуть з лави, яка вивергається з різних частин цього свiту. Землетруси і тряски від МОГО Гніву, при наближенні МОГО ІСТИННОГО СИНА, бо МОЯ НАРЕЧЕНА ІСТИННО Знає, що НАРЕЧЕНИЙ Гряде. Отже сатана дражнить і намагається пройти перед МОЇМ СИНОМ і здерти, що завгодно і все, що Святе від погляду людей, так, що вони забудуть Ціну, Яку МІЙ СИН Заплатив. Адже ЯХУШУА ХА МАШИАХ Є ВАШ ЄДИНИЙ МЕСІЯ, ВАШЕ ЄДИНЕ ДОРОГОВКАЗНЕ СВІТЛО .

Я Попередив вас в небі, Я Дав вам в цьому році Знамення за Знаменням. Дав вам здивування і подив, як комети прибули в різних розмірах. Як мало озирнулися і зрозумiли, що наближається Спокутування. Но для МОЇХ ворогів Суд, Суд, Суд - все, що ви узнаете. Суд на тих, хто зробив помилкові голодування. Суд на тих, хто винаходив хвороби, недуги і немощі, Суд на тих, хто клав отруту в їжу і воду.

СУД, СУД, СУД, бо Я ОДИН ВЕРХОВНИЙ СУДДЯ і ви побачите, що Я Не БОГ, КОТРИЙ Буде ПОРУГАЕМ. Ви побачите, що Я Роблю з ворогами, які сидять такі багаті і помпезні, і сміються над бідними в пилу.


СУД, СУД, СУД, як Я Змушу ваші роти відкритися, щоб Влити МІЙ Гнів. Ті, хто кричать "я гомосексуаліст, я гей і я пишаюся". Хвороби прийдуть на вас, виразки прийдуть на вас, люди будуть бігти в страху від вас і ви будете ховатися і будете покриватися і ви будете кричати: "убийте мене, я цю біль більше не можу терпіти".


СУД, СУД, СУД, не тільки в Америці, але і в кожному народі, який кинув виклик МЕНІ, в кожному Місті, в кожному Штаті, МЕНІ все одно, як малі ви, від Міста до Сіл, до передмість, Я Знаю, де ви. Я Знайду вас там.

СУД, СУД, СУД! Ви, хто Праведний в ІМ'Я МОГО СИНА, Цей Суд Не Наблизитися до вас. Ви будете дивитися, і ви будете дивитися в жаху, як тi, кого ви знаєте, пожинають МОЇ Суди, будь вони сім'я, друг або противник. Так само, як Я Зміг Захистити Синів Ізраїлевих від виразок для єгиптян, також Я Зроблю Це знову. Адже Я ВСЕМОГУТНІЙ ЖИВИЙ СУДДЯ, Я ВСЕМОГУТНІЙ ЖИВИЙ ТВОРЕЦЬ і Буду Виконувати Суд і МОЇ вороги будуть носити це, як вбрання, як другу шкіру.

Спочатку Я Плачу, а потім Я Злюся і тепер МОЇ ДІТИ, заховайтесь на малий час, бо ВАШ АББА Дуже Сердитий. Але не на Вас, МОЇ Маленькі, не Ті, Які волають до МОГО СИНА, не Ті, Які намагаються робити краще, щоб викликати Посмішку На МОЄМУ ОБЛИЧЧІ і МОГО СИНА. Не Ті, Які кажуть: "о, нам так соромно, що ми частина цього людського роду, які приносять НАШОМУ НЕБЕСНОМУ БАТЬКОВІ таку неповагу". Я Гладжу Ваші голови, Я Цілую Ваші брови, Я Кажу: "Сховайте себе МОЇ ДІТИ лише на малий час", поки Суд Прийде на МОЇХ ворогiв. Вокруг цього світу від моря до моря, Суд Прийде на МОЇХ ворогів.

* * * * * * *

Так Сказано і так Написано 2 червня 2004, 7:00 вечора

Апостол Елішева Еліяху (Елізабет Елайджа)

www.amightywind.com

www.almightywind.com

Будь ласка, поділіться з усіма, кому буде не байдуже. Не кидайте ваш Перли перед свинями, які будуть дражнити!

* * * * * * *