ПРОРОЦТВО 71

Горе ТО ЩО БУЛО ЗАПЕЧАТАНЕ, ТЕПЕР ВИЯВЛЕНО!

Написано/Сказано під помазанням РУАХ ха КОДЕШ

через Апостола Елізабет Шеррі Елайджа Нікомая

1 листопада 2003


ЯХУВЕХ --- Коментар Елізабет ---
Я додала багато віршів Священного Писання для навчання словам ЯХУШУА, які ВІН вимовив через мене. Я знаю, переслідування прийде з цим новим одкровенням, але, будь ласка, пам'ятайте, що я - тільки посланець повідомлення; я також шукаю більше одкровення відносно того, що усе це означає. Будь ласка, не забивайте камінням посланця своєю зневагою, але якщо ви зважитеся, я знаю, що це не мене ви женете, але Бога ЯХУВЕХ і ЯХУШУА, Який помазує мене і посилає вперед як до євреїв так і до поган.
--- Кінець коментаря ---

* * * * * * *

(Пояснение) Я послав МОГО Святого Ангела до цієї Служниці місяці тому з цим пророчим посланням. МІЙ Святий Ангел диктував їй, стоячи біля її ліжка, поки вона записувала це пророче послання, де Я ділюся секретом, ще нерозказаним досі. МІЙ Ангел сказав їй, що ще не час, щоб звільнити це послання, воно було для призначеного часу, зараз цей час настав, щоб виявити приховане! Я розповідаю СВОЇ таємниці МОЇМ Апостолам і Пророкам і усім, хто слухає.

Я - ЯХУВЕХ Старий Днями; МОЯ вимога Святості не змінилася. Я, ЯХУВЕХ, був терплячим, але Я не можу залишатися терплячим набагато довше, або МЕНІ доведеться вибачитися перед Содомом і Гоморрою (Буття 18:20-19:30). О, зле і розбещене покоління останніх днів (Повторення Закону 32:5), ви не можете освятити і просити МОЇХ Благословень на насіння сатани або на єпископа, призначеного з пекла, якого виплюну з уст МОЇХ (Об'явлення 3:16). Єпископальна церква, Я попереджаю тебе тепер, ті хто потурав цьому злу, ті хто не протестував спочатку проти абортів і зараз проти гомосексуалізму, ви зробили своє ліжко [посіяли] з Єзавелью (Об'явлення 2:20-23), і якщо не втечете з цієї церкви Вавилона, то зробите своє ліжко [пожнете] в пеклі й Озері Вогняному.

МОЄ Слово не може брехати, Святе стало більш Святим і зле стало більш злим (Об'явлення 22:11). Де МОЇ Святі, протестуючи проти гріховної гидоти, що відбувається не тільки за межами того, що сходить на Содом і Гоморру, але тепер та ж сама гріховна відраза в будівлях з людьми, які стверджують, що вони є Святі. Дозволяючи гріховний збочений спосіб життя та інші гріховні гидоти, не дорікаючи ні попереджаючи тих, хто бере участь у цих гидотах, ви вітали і запросили духів подібно Содому й Гоморрі у ваші церкви та храми. Всі ті, хто зробив це, Я присягаюся, ВИ НЕ ЗНАЄТЕ МЕНЕ (Від Івана 8:14,19).

Ви, хто відкинули, видалили МОЇ Десять Заповідей, також названих Торою, ви стояли і дивилися без протесту як кам'яні таблиці заповіту були видалені в Алабамі, без молитви протесту або плачу і голосіння або допомоги судді Рою Муру чим-небудь. Я кажу вам: ВИ НАВІТЬ НЕ ЗНАЄТЕ МЕНЕ! Я дозволив це випробування, коли Я сказав цій Служниці і її чоловікові виконати це пророцтво Єзекіїля 9. Як мало протестували і не протестують навіть зараз. Де мільйони в усьому світі, хто повинен захищати МОЇ Заповіді? Тільки останок вірних зробив так.

Ви, хто відхилив МОЄ Священне ІМ'Я, МОЮ Тору і продовжуєте жити в гріху, хоча свого часу ви прийняли пролиту Кров пробачення МОГО Сина ЯХУШУА. Оскільки ви наполягаєте на тому, щоб жити у свинарнику і служити сатані, ви потоптали пролиту Кров і милосердя МОГО Сина ЯХУШУА під вашими ногами (До євреїв 10:26-29). Більше немає прощення, знаючи, що це неправильно, і дивилися, слухали або вкусили цих гріховних гидот, які Я ненавиджу. Я говорю це в попередження тим, хто стверджує, що вони є МОЇ, не язичникам, які не знають нічого кращого. СУД РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВІД ДОМУ МОГО, ДОМУ ЯХУВЕХ! (1 Петра 4:17)

Я докоряю тим, які не молилися тому ж самому БОГУ ЯХУВЕХ, Хто пролив вогонь і сірку з за тих же самих гріхів Содоми і Гоморри. Ви не молилися, щоб Я, ЯХУВЕХ, вилив помсту з Небес на насіння сатани, оскільки це робиться знову (Псалом 93:1, До римлян 12:19). Я, ЯХУВЕХ, не сліпий або глухий! Я, ЯХУВЕХ, є той же Творець, і МІЙ Улюблений Син є той же МЕСІЯ, МИ є той же БОГ, учора, сьогодні і навіки (До євреїв 13:8). МИ не пристосовуємося під образ людський або придумані доктрини, ні до людських ідей про гріх. Я, ЯХУВЕХ, Святий, і Я вимагаю Святість від тих, хто стверджує, що вони належать МЕНІ і МОЄМУ Синові ЯХУШУА. Я вимагаю Святість від усіх тих, хто каже, що "Вони обмиті пролитою Кров'ю МОГО Сина ЯХУШУА." (Об'явлення 1:5)

ЯХУШУА був даний як бездоганний жертовний Агнець, щоб змити гріхи людини; і все ж тепер ці люди, які прийняли жертовну кров, зараз здійснюють гріховні гидоти, навіть зло за трибунами [церков] (До євреїв 6:4-7), доводячи, що вони - не МОЇ, ні ЯХУШУА, але - насіння сатани. Є ті, які є паліями війни, вони захоплюються і пишаються пролиттям безневинної крові для жадібності, багатства, землі і заради процвітання. Ці також - насіння сатани. Я запитую вас: "Яка ціна на нафту? Які ціна і цінність життя?" (Від Матвія 16:26)

Ви, хто вчиняють ці речі або потурають або мовчать, не протестуючи або не молячись проти цих гріховних гидот, є боягузи, і ви зробити своє житло в пеклі і будете плавати вічно в Озері Вогняному з вашим істинним батьком сатаною. Оскільки ви вибрали йти за сатаною, повірили сатані, покорялися сатані і обдурили інших, то ви пожнете нагороду сатани.

Горе Америці. Я попереджав через цю Служницю в пророчих попередженнях у минулому, що Америка буде горіти, якщо вона не покається. Я, ЯХУВЕХ, є Бог Вогню Палаючого (Повторення Закону 4:24), МОЄ дихання сповнено палючої люті, яка підтримує пекельний жар, ця лють була стримана занадто довго (Об'явлення 18:2-24). На жаль, чим більше милості Я показую і більше часу даю покаятися, тим більше цей світ став сповнений неподобства, збочень, відраз і не розкаяння. Де ті, які називають себе Святими? Де молитовні заступники і воїни? Чому ті, хто вимовляє МОЇ слова старого і нового заповіту не протестують, не докоряють і не попереджають? У МЕНЕ є останок вірних, о, але як малий він (Софонія 3:13, Амос 5:15).

Ви, хто збираєтеся разом, щоб подивитися на старого, хворого, повного демонів чоловіка, і МІЙ гнів - проти нього бо він краде МОЮ славу і заохочує людей поклонятися йому, схилятися, цілувати його руку, руку, зроблену з простого пилу, і поклонятися нікчемним ідолам. Мільйони слухають і прагнуть покорятися тому, хто називає себе папою римським. Ви, хто називає себе католиками, Я наказую вам тепер: тікайте з церков Вавилона. МОЇ заповіді Тори явно заявляють, що "Хай не буде тобі інших богів передо МНОЮ!" (Вихід 20:3) Хто ваш творець, і все ж скільки зробили це. Ви називаєте себе МОЇМИ, і все ж ви навіть не знаєте МЕНЕ, якщо ви не втечете [церков Вавилона], то пекло й Озеро Вогняне буде те, що ви побачите.

Не обманюйтеся, Я знаю, хто МОЇ вівці і хто з насіння сатани, також називаються козлами. МОЇ вівці тільки живляться там, куди Добрий Пастир ЯХУШУА приводить їх до зелених пасовищ. Козли сатани, його насіння з'їсть що-небудь, ковтає будь-які псевдовчення або неправди.

Сатана сіє своє власне насіння бунту і непокори в козлів, кидаючи виклик усьому, що є Святе, кидаючи виклик усьому, що є істина, перекручуючи МОЇ Священні Писання, щоб відповідати спотвореним збоченням людини, спростовуючи, відкидаючи і переписуючи МОЮ Тору і заповіді. Насіння сатани робить ті ж гріхи, які були на початку ще до заснування землі, коли ваші душі були утворені на Небесах.

Я, ЯХУВЕХ, Хто створив ваші душі, знав, хто буде слідувати, любити, коритися і бути МЕНІ вірним (Єремія 1:4-5). Я, ЯХУВЕХ, знав, хто піде у повстанні і забажає МОЄЇ влади та панування (Від Івана 17:12). Як сатана боровся, щоб бути богом до заснування світу (Ісая 14:12-15), він переконав своє насіння тепер, що вони є проявлені сини Божі (До римлян 8:19), рівні ЯХУШУА у всьому. Щоб ніхто не забував, тільки через ІМ'Я ЯХУШУА і пролиту Кров, хто-небудь може отримати доступ до МЕНЕ, ЯХУВЕХ. Скільки були обдурені, бо вони забувають, що Я прищепив всіх тих, кого Я тепер називаю Святими (До римлян 11:13-36). Бо всі згрішили і позбавлені слави МОЄЇ, ЯХУВЕХ (До римлян 3:23), крім одного, його ІМ'Я - ЯХУШУА. Це тільки завдяки 1 Івана 3:15-21.

Усі душі, що зрадили МЕНЕ, ЯХУВЕХ, у битві до заснування землі, зрадили і зрадять МЕНЕ, ЯХУВЕХ, знову. Ось яким чином Я, ЯХУВЕХ, зумовив і передбачив, чиї імена будуть знайдені або не знайдені в Книзі Життя Агнця (Об'явлення 17:8). Коли 3 книги будуть відкриті, де ваше ім'я буде знайдено? Чи буде воно в книзі викуплених, книзі згладжених (Вихід 32:32-33, Об'явлення 3:5), або книзі проклятих? Тепер ви можете зрозуміти МОЄ Священне Писання, яке говорить, "зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння." (До филип'ян 2:12)

Перевтілення - брехня батька всякої брехні. Ви не помираєте і продовжуєте повертатися на землю в інших життях до тих пір, поки ви не придатні увійти на Небеса. Оскільки Священні Писання говорить: "людям призначено вмерти один раз, потім же суд." (До євреїв 9:27) Кожна душа вже зробила той вибір до того, як основа землі була сформована. Чи була ваша відданість МЕНІ, ЯХУВЕХ, або сатані, батькові усієї брехні. Перша брехня, сказана сатаною, була, що сатана стане як Я, ЯХУВЕХ, і матиме МОЮ владу. 1/3 усіх ангелів повірили цій брехні, як і безліч душ, що вибрали сторони. Бо кожній душі Я дав дар вільної волі (Об'явлення 12:4-9).

Як Я засудив сатану, якого звали Люцифер, Я також судив і засудив і прирік не тільки Люцифера, але й усіх його занепалих ангелів і усіх душ, які зрадили МЕНЕ, ЯХУВЕХ, і ЯХУШУА. Душі, які були вірні МЕНІ, ЯХУВЕХ, до заснування землі, а також душі, які зрадили МЕНЕ, ЯХУВЕХ, Я посилаю на землю через насіння Адама і Єви. Сатана був також скинутий. Сатана знову прагнув звернути МОЇ творіння проти МЕНЕ, і людину і тварину. Знову МОЇ Діти не послухалися і повстали проти їх люблячого Батька. Мотивація сатани була спровокувати МЕНЕ, ЯХУВЕХ, до такої люті, щоб Я знищив те, що Я, ЯХУВЕХ, і МІЙ Син ЯХУШУА, з такою любов'ю створили, але замість цього, після падіння Адама і Єви, МІЙ власний Улюблений Син ЯХУШУА запропонував Себе як рятівника, щоб бути народженим як людина, створений тільки МНОЮ, ЯХУВЕХ, надприродно.

ЯХУШУА став як Другий Адам з плоттю і кров'ю (1 до коринтян 15:45-47), але Адам приніс у світ гріх, МОЯ СВЯТА КРОВ У ЯХУШУА змила гріхи і бажання грішити з усіх, хто прийняв МІЙ Дар, який Я, ЯХУВЕХ, дав на Голгофі. Тільки душі до заснування землі, які були вірні МЕНІ, ЯХУВЕХ, і ЯХУШУА у той час, приймуть, будуть любити, коритися; будуть боротися з гріхом і з сатаною й усіма цими мерзенностями в цей час.

Душі, створені до заснування землі, які слідували за Люцифером у повстанні проти МЕНЕ, ЯХУВЕХ, і ЯХУШУА і МОГО Воїнства Святих Ангелів (Об'явлення 12:9), отримали вибір у той час до заснування землі, але коли вони були народжені на землі, їх вибір був вже зроблений. У душ, що слідували за Люцифером тоді, немає вибору, крім як слідувати за сатаною знову на землі і пожинати те, що посіяв сатана. Це є суд над людиною.

Порятунок був вже попередньо зумовлений. Знедолені залишаться знедоленими на вічність. Єремія 6:27-30 ясно заявляє, Я, ЯХУВЕХ, називаю їх відкинутим сріблом, вони як шлак або свинець, мертвий вантаж. У душ, які не вклонились і служили МЕНІ, ЯХУВЕХ, до заснування землі, не буде бажання служити МЕНІ, ЯХУВЕХ, на землі.

Так само, як злий фараон, хоча мав можливість знову і знову, не міг покаятися і звернутися від зла, бо Я, ЯХУВЕХ, зробив жорстоким його серце, оскільки його душа зрадила МЕНЕ до заснування землі (Вихід 7:13). Тепер ви можете зрозуміти, чому Якова Я полюбив, а Ісава зненавидів (До римлян 9:13, Малахії 1:3) разом з Голіафом, Ахавом, Єзавелью, Юдою, Ананією і Сапфірою (Дії Апостолів 5:1-10), щоб просто навести приклади того, хто був народжений для знищення. Рішення, яке вони прийняли на землі, вже було зроблено на небесах, коли битва добра проти зла вперше відбулася. Те рішення кожної душі, яка народжується на землі, зароджене в кожній дитині, народженої на землі.

Ви йдете по вершині пекла і хоча пекло було створене для сатани і його ангелів, що повстали проти МЕНЕ, ЯХУВЕХ (Від Матвія 25:41), Я, ЯХУВЕХ, Творець душ ваших вже знав, якщо ви приєднаєтеся до них у пеклі (2 Петра 2:2-10) і ви зробите свою оселю в Озері Вогняному з сатаною, лжепророком і антихристом (Об'явлення 19:20, 21:8) і усім насінням сатани, яке послідувало за сатаною до заснування землі. Жодна душа, яка була створена з моменту заснування землі, чиї імена вже записані на Небесах, не буде втрачена, як ЯХУШУА заявив у Священних Писаннях (Від Івана 17:12, 18:9).

Усякий, хто не визнає ЯХУШУА як Бога/МЕСІЮ Єдинородного Сина ЯХУВЕХ, Бога Отця, Творця всього, зробив це рішення ще до заснування землі та їх уми і серця не можуть бути змінені. Незалежно від того, до якої релігії ви належите, тільки душі, які не зрадили МОГО Сина ЯХУШУА і МЕНЕ, ЯХУВЕХ, до заснування землі, будуть врятовані від пекла й Озера Вогняного. Усі інші є знедолені й отримають ту ж долю або вже знаходяться в пеклі. ЗАРАЗ - час порятунку.

Як ви читаєте це, тут є помазання не схоже на будь-яке інше, що Я, ЯХУВЕХ, дав комусь досі. Прочитайте це вголос, і пелена впаде з ваших очей, духовно глухі вуха ваші будуть відкриті. Ви більше не будете в змозі мати вигляд Благочестя без Благочестя всередині (2 Тимофію 3:5), обманюючи інших, якщо ви чуєте МЕНЕ, ЯХУВЕХ, і вірите цьому пророчому посланню. Рішення, прийняте вами перш ніж ви народилися на землі, стане очевидним для усіх. Це є попередження всім, добрим і злим.

Душі, які були в битві до заснування землі, що почали воювати на боці Святості проти Люцифера і його 1/3 ангелів, і потім дозволили брехні Люцифера проникнути в їхні душі, вони також зрадили МЕНЕ, ЯХУВЕХ (Об'явлення 13:8). Вони тепер розплачуються ціною що їхні імена записані в книзі згладжених, зрадники спочатку на Небесах і тепер на землі. Ці люди починають слідуючи за МНОЮ, ЯХУВЕХ, і ЯХУШУА, віруючи Біблії, підкоряючись МОЇМ заповідям, МОЄЇ Торі і потім залишають все, що є Святим. Ці душі були сформовані і поміщені в людське тіло і приречені зібрати нагороду сатани, пекло й Озеро Вогняне.

Кожен, хто читає це зараз, слухайте, Я, ЯХУВЕХ, наказую вам поділитися цим з усіма людьми, яких ви знаєте, щоб запевнити їх: жодна людина, чиє ім'я записано в Книзі Життя Агнця, не поклониться звірові або прийме Знамено Звіра! (Об'явлення 13:15-17) Жодної людини Я, ЯХУВЕХ, не втрачу сатані і його царству. Жоден, хто був вірний МЕНІ, ЯХУВЕХ, і МОЄМУ Синові ЯХУШУА в тій великій битві до заснування землі, не піде в пекло чи в Озеро Вогняне. Так само, як Я, ЯХУВЕХ, послав МОГО Сина ЯХУШУА, щоб врятувати МОЇХ улюблених дітей від гріха, накликаного Адамом і Євою, Я, ЯХУВЕХ, ще раз пошлю МОГО Улюбленого Сина ЯХУШУА, щоб врятувати МОЇХ Вірних Святих Дітей. Дивіться вгору, Діти, хоча світ знущається і насміхається, дійсно, ваше визволення наближається (Від Луки 21:28).

Улюблені, цей світ - не ваш дім. Ви - просто мандрівники, що проходять мимо. Ваші особняки, скарби і нагороди чекають вас на Небесах. Не складайте земні скарби, які ви не можете узяти з собою, але складайте їх на Небесах, нехай ваші скарбниці будуть повні на Небесах (Від Матвія 6:19-20, Малахії 3:8-12). Отже Діти, як ви бачите цей світ споживаємий МНОЮ, ЯХУВЕХ, Богом, Який є Палючий Вогонь (До євреїв 12:29), знайте, Жива Вода (Від Івана 4:10), ІМ'Я та Кров ЯХУШУА те, що захистить вас від вогню МОЄЇ Люті. Знайте, Діти, це тільки ІМ'Я та Кров ЯХУШУА, що ховає вас, і тільки якщо ви поклоняєтеся і служите ЯХУШУА і прагнете покорятися. “Я Є” ЯХУВЕХ, і Я не буду осміяний (До галатів 6:7).

Каліфорнія, Фенікс, Аризона, Монтана, Канада і в усьому світі ви відчули жар МОГО гніву, у тій чи іншій мірі. Чому б вам не поставити Творця і Спасителя першим у вашому житті і любові? Чому ви любите свої будинки більше, ніж Творця, Хто дав вам ваші будинки, землі, багатство і майно? Невже ви не розумієте, не тільки вогонь прийшов, але і скільки життів Я пощадив через МОЇ милосердя і любов? Це є тільки проба того, що повинно прийти до початку Великої Скорботи. Розставте свої пріоритети прямо зараз, поки не стало надто пізно (Повторення Закону 9:3).

Тепер цей світ і люди зазнають терпінь породільних. Планета народжує в болю як земля трясеться і коливається переді МНОЮ, ЯХУВЕХ, народження Великої Скорботи, жах, ні на що не схожий і якого ще ніхто не бачив (Від Матвія 24, Від Марка 13:8). Жодну душу до заснування світу, яка тоді заступилася за МЕНЕ, ЯХУВЕХ, Я не покину. МІЙ великий гнів - для МОЇХ ворогів, як це було тоді, так і буде знову (Наум 1:2).

Ви, хто мовчить у церквах, ви, хто обігріває церковні лави і регулярно відвідує богослужіння, ви, хто співає псалми та гімни МЕНІ, ЯХУВЕХ, і ЯХУШУА і ви цитуєте Священні Писання, і все ж ви не вимагаєте від своїх духовних наставників висловлюватися чи виступати проти цих гріховних гидот. Ви бачите тих, хто називає себе єпископами, пасторами, духовними наставниками, політичними лідерами і християнськими музикантами, хто уводить в оману душі тим, що вони нічого не роблять, щоб заперечити, навіть не проводять всю ніч у молитовному клопотанні. Аборт є вбивство! Гомосексуалізм є гидота! Ви, хто називає себе МОЇМИ, називаєте себе Святими та все ж не попереджуєте інших, Я вважаю вас відповідальними, а також ваших духовних наставників. Ви мовчали занадто довго.

Ви, хто називає себе Духовними наставниками, але в МОЇХ очах ви не лідери взагалі, оскільки ви продали себе на торгах як звичайна повія, оскільки ви берете неоподатковувані хабарі і дозволяєте Уряду затикати вам рот. Ви стали зрадником і боягузом. Чи потрібно МЕНІ нагадати вам Книгу Об'явлення, де боягузи і зрадники опиняться? Остерігайтеся, збори, Дух Пастора або Духовного наставника є Дух Церков і Храмів. Ви з духовними вухами, щоб слухати, і духовними очима, щоб бачити, вам був даний дар проникливості. Я, ЯХУВЕХ, тепер вам наказую підняти голос зараз, поки не стало надто пізно і ваша свобода слова повністю не усунута.

Чому МОЇ Святі люди не гуртуються, бойкотують або голосно протестують, коли лесбійські музиканти заохочують дух гомосексуалізму, спрямованого на молодь цього світу? Поцілунок з відкритим ротом між Брітні Спірс і Мадонною глузливо назвали поцілунком, який відчувався і був чути навколо цього світу. Ви ще не впізнаєте насіння сатани? Це те, чим ви хочете, щоб ваші Діти стали? Був ще один поцілунок, давно відчутний і почутий навколо цього світу, і це було, коли Юда поцілував ЯХУШУА в щоку. Так сатана використовує поцілунок, щоб знову дратувати, і де Святі люди з гучним криком і протестом ? (Левит 18:22, До римлян 1:24-32)

Де Святі люди, яких Я, ЯХУВЕХ, рясно благословив багатством і майном цього світу? Хто допоможе декільком з останку вірних, як ця Служниця, яка сурмить в сурму? Хто збереться разом на цій стіні? (Йоїл 2:1, Неемія 4) Пам'ятайте, ви будете нести відповідальність за те, що ви робите з благословеннями, талантами і дарами, які Я, ЯХУВЕХ, дав вам.

Сатана дає багатство своїм слугам, хто від насіння його, щоб обдурити маси людей. Де МОЇ Святі, яких Я рясно благословив? Чому ви не піднімаєтеся на час, як оцей? (Естер 4:14) Чому ви не приєднаєтеся до цього служіння й іншого служіння, які Я, ЯХУВЕХ, використовую як МОЇХ ораторів? Ви ще не розумієте, що Я, ЯХУВЕХ, благословив вас вашими робочими місцями, багатством і вашими володіннями і землями, будинками, для того, щоб використовуватися не тільки для ваших потреб, а й для Царства Небесної Слави, щоб висловлюватися, боротися, дорікати і попереджати все, що грішно.

Я, ЯХУВЕХ, не даю вам багатство, землю і майно, щоб накопичити ваші скарби на землі, де пожежі, повені, землетруси, урагани, торнадо, вулкани і злодії можуть відібрати це в лічені секунди. Я застерігаю вас зараз використовувати свої доходи і майно, щоб принести МЕНІ, ЯХУВЕХ, і ЯХУШУА хвалу, честь і славу. Накопичуйте свої скарби не на землі, а на Небесах, бо Я попереджаю вас, невже ви не розумієте, як багато читають це зараз, якщо ви потрапите на Небеса, дізнаються на Небесах, що ви будете, неначе банкрутом, ваші скарбниці та сховища порожні.

Для тих, хто дає мільйони на благодійні цілі у ваше ім'я для вашої слави і для податкових пільг: ніякі винагороди на Небесах вас не чекають, якщо ви не робите це в ІМ'Я ЯХУШУА, якщо ви не робите це як Дитя ЯХУШУА. Ваші добрі діла будуть слідувати за вами на Небеса тільки після того, як ви прийняли ЯХУШУА як МЕСІЮ і прагнете коритися Йому і любити Його першим у вашому житті, і тільки коли ви робите це для слави ЯХУШУА і заради Царства Небесного буде це вважатися.

До всіх тих, які є язичниками і відмовляються від ЯХУШУА як МЕСІЇ, відмовляються коритися МОЇМ Десяти Заповідям, будь-які добрі діла, які ви робите незалежно від того, скільки мільйонів ви даєте, це не купить вам будинок на Небесах. Знову кажу Я, ваші добрі діла не згадаються більше, і ви будете жити в пеклі разом з бідними язичниками.

Я дав цій Служниці, проголошуючи наперед, цю обіцянку і проблиск її винагород. Тепер ту ж саму обіцянку Я даю вам, які є партнерами в цьому служінні, працюючи з цим служінням, як ви жертвуєте своїми десятинами і пожертвуваннями з ними, це є нагадування про те, де ви зберігаєте ваші скарби. Всі ви будете стояти разом і ділити ті ж самі винагороди на Небесах. Найбільша винагорода, яку Я показав МОЄЇ Апостольській Пророчій Служниці Апостолу Елізабет Елайджа в баченні, буде зустріч і обійми усіх душ у всьому світі, які були благословенні через це служіння і почули таємні істини, які Я, ЯХУВЕХ, відкрив.

Хіба ви не задавалися питанням, чому ви свідчили так багато разів іншим про рятівну Кров ЯХУШУА, і ви знали, що говорили з помазанням і владою ЯХУШУА, та все ж вас відкинули, образили і дратували? Тепер ви розумієте в такій мірі, в якій ви не розуміли раніше. Ви бачите чоловіка, належного бути призначеним [посвяченим у духовний сан] перед світом (11/2/03), що хвалиться, що він є гомосексуаліст і пишається цим. Ви бачите його виставленим як духовний лідер за церковною трибуною, але Я, ЯХУВЕХ, кажу вам наступне: всі, хто потурає цій мерзенності, всі, хто продовжують мовчати або навіть називає себе ім'ям тої конфесії, ваше ім'я не буде знайдено в Книзі Життя Агнця. Це було вже зумовлене давно (Левит 18:22).

Я, ЯХУВЕХ, спочатку створив Адама і Єву як чоловіка і жінку, і це є знущання над шлюбом, і Я, ЯХУВЕХ, не буду осміяний. Всі ви, люди, пастори, духовні та політичні лідери, які продовжують мовчати або змінюють МОЇ закони, відчують гнів ЯХУВЕХ у такій мірі, якої ви не знали раніше. Не обманюйтеся, одностатеві шлюби Я не ухвалив. Як довго ви будете продовжувати дратувати МЕНЕ, ЯХУВЕХ, Америка? Горе, Горе, Горе, нехай буде тобі Америка. Ви зробили і зробите те, що жодна країна на обличчі цієї землі ще не зробила. Хіба Я, ЯХУВЕХ, не пророкував через цю Служницю Елізабет, Америка, Я, ЯХУВЕХ, зберігаю найгірше на останок, для тебе. Каліфорнія, невже ти не відчуваєш жар МОГО гніву, як Я, ЯХУВЕХ, розвіяв вогонь МОЇМ диханням і подув полум'я на тебе. Фенікс, Аризона, хіба Я, ЯХУВЕХ, не попередив через МОЇХ пророків, що ви згорите, проте як мало тих, хто кається.

Ваші політичні лідери ухвалюють закони, що кидають виклик МЕНІ, ЯХУВЕХ, ще раз. Навіть коли це пишеться, вони обговорюють, коли викреслити слово Бог з вашої валюти, обітниці і переписати конституцію, здираючи МОЇ 10 заповідей з громадського поля зору. Всі ті, хто зробив це чи не протестував або не молився і плакав проти цього, знайте, ви були випробувані як в Єзекіїля 9. Я, ЯХУВЕХ, написав Десять Заповідей на кам'яних скрижалях, тепер ваші серця закам'яніли подібно каменю. Ви були бунтівниками до заснування землі, і ви не змінилися. Всі ті, хто не плаче і не протестує проти абортів, ви теж бунтарі і не змінилися. І можете тільки змінитися в залежності від вибору, зробленого в битві добра зі злом до заснування світу.

Всі ті, хто пропагує гомосексуалізм, хваляться, виставляються напоказ, беруть участь або вчать інших, що це є тільки інший альтернативний спосіб життя, вчать інших, що вони народилися такими, це - брехня сатани і ви, хто відмовляється покаятися, ви бунтівники і ви не змінилися. Ви пожнете те, що посіяли до заснування цього світу (До римлян 1:24-32). “Я Є” ЯХУВЕХ, Творець творінь. Ви бунтарі, подібні Юді, ви бунтарі поклоняєтеся творінню і поклоняєтеся створеним предметам. Ви бунтарі, відмовляєтеся покорятися МЕНІ, ЯХУВЕХ, і ЯХУШУА до заснування землі, і тепер ви відмовляєтеся покорятися ЯХУВЕХ і ЯХУШУА цей день.

У МЕНЕ, ЯХУВЕХ, є попередження усім політичним і духовним лідерам, які відмовляються виступати проти і голосувати проти того, що ви знаєте МОЄ Священне Писання засуджує як гидота і гріх. Ви пішли на компроміс з сатаною. Ви зрадили МЕНЕ, ЯХУВЕХ, до заснування землі, і ви зраджуєте МЕНЕ, ЯХУВЕХ, зараз. Тіштеся тепер вашим багатством і майном, дійсно, це єдина розрада у вас буде на всю вічність. Ваше наступне ліжко буде в пеклі, а потім в Озері Вогняному, де черв'яки будуть вашими простирадлами і личинки вашими ковдрами.

Ви мирські музиканти, сатана дав вам дар обманювати людей тим, що називають музикою. Я, ЯХУВЕХ, благословив деякі душі, яких Я створив з красивим голосом і музичними талантами. Коли Я дав цей дар, Я призначив його, щоб бути благословенням для МЕНЕ, ЯХУВЕХ, потім ви зрадили МЕНЕ, ЯХУВЕХ, до заснування світу, і тепер більшість використовує ці дари для прославлення сатани, щоб заколисати душі в духовний сон, підсадити демонічних духів глибоко всередині і ввести людей в оману з гіпнотичним голосом і сатанинським ритмом. Деякі з вас, хто називає себе музикантами, навіть не розуміють те, що робить сатана і як сатана використовує вас. Якщо ви не покаєтеся, то ви будете танцювати в ритм стоп сатани, і разом з ним будете піддаватися тортурам в Озері Вогненному, яке, о, так глибоко. Страждання, яке ви не можете навіть уявити собі.

Попередження більшості акторів і музикантів: ви продали свою душу за обіцянку сатани слави і багатства, і ви підписали контракт з сатаною й уклали угоду. Тепер ваш гріховний спосіб життя світу ви виставляєте напоказ, тілом вихваляєтесь і відкриваєте, і гомосексуалізм ви більше не намагаєтеся заховати і приховати. Насміхайтеся тепер, платіть пізніше бо ви відчуєте МОЮ, ЯХУВЕХ, Велику лють дуже незабаром.

Знайте, все людське творіння, знайте, що Я, ЯХУВЕХ, і МІЙ Улюблений Син ЯХУШУА, перед НАШИМИ Тронами УСІ поклоняться і стануть навколішки. Всі душі були створені і випробувані в той же час. Тільки душі, які були вірні і воювали проти Люцифера до заснування світу, тепер несуть печатку викупу (До ефесян 4:30). Це правда, Я використовую МОЮ Дочку і Служницю, щоб відкрити те, що сатана намагався заховати і приховати. Всі ті з духовними вухами, щоб чути, і духовними очима, щоб бачити, почують МІЙ, ЯХУВЕХ, голос бо ви є МОЇ вівці. Ви більше не будете засліплені до істини. Всі душі як колись були бунтівниками, будуть знову бунтівниками і залишаться духовно глухими і сліпими, і продовжать слідувати шляхом сатани, поглинаючи брехні сатани.

До тих з МОЇХ Дітей, які молилися і плакали і задавалися питанням, чому Я, ЯХУВЕХ, дозволив ці гидоти, Я нагадую вам знову, Суд починається з Дому МОГО, з Дому ЯХУВЕХ. Вивчіть Єзекіїля 9, який з них ви? Битва добра проти зла знову розігрується на землі, як це було на Небесах до заснування землі. Кожна душа створена була випробувана. Тільки якщо ви були вірні в битві з Люцифером, ви приймете МОГО Сина ЯХУШУА тепер на землі як МЕСІЮ/БОГА. Перший бій був у Духовній сфері на Небесах, тепер ви воюєте проти сатани і його слуг зараз тут, на землі, використовуючи духовні зброї ЯХУВЕХ і ЯХУШУА, які Я, ЯХУВЕХ, дав вам в ІМ'Я ЯХУШУА через пролиту Кров ЯХУШУА.

Я, ЯХУВЕХ, послав МОЇХ Святих, щоб боротися на вершині пекла, боротися проти сатани і всього, що є гріховним; щоб бути свідком ЯХУВЕХ і Слави ЯХУШУА і довести, що МОЇ Діти більше, ніж переможці (До римлян 8:37) через ЯХУШУА ха МАШИАХ, ІМ'Я та Кров МОГО Єдинородного Сина. Багато хто говорять, що вони піклуються, але як мало хто доводять, що вони піклуються. Я сказав це МОЄЇ Служниці, коли вона і її чоловік молилися і запитали МЕНЕ, чому більшість людей, які говорять це служіння і пророцтва і вчення, які Я, ЯХУВЕХ, сповіщаю, є благословенням і все ж багато хто не роблять нічого, щоб допомогти підняти важкий вантаж або бути благословенням у тій чи іншій мірі.

Я кажу це знову через неї: діяння повинні слідувати за вашими словами. Ви повинні не лише сказати, що ви дбаєте, але довести, що ви дбаєте. Докоряйте і попередьте тих, хто робить гидоти, і любіть і підтримуйте тих, хто підтверджує дією МОЇ Святі слова. Віра без діл мертва (Якова 2:17). Горе та буде Творінню, яке не поклоняється Творцеві всього. Тільки Гончар має владу знищити Свої глиняні посудини. Деякі посудини були створені, щоб принести МЕНІ Славу; деякі були придатні тільки для знищення (До римлян 9:21). Озирніться навкруги, навіть сонце вибухає МОЇМ полум'яним гнівом як ніколи раніше.

Я послав МОГО Святого Ангела до цієї Служниці місяці тому з цим пророчим посланням. МІЙ Святий Ангел диктував їй, стоячи біля її ліжка, поки вона записувала це пророче послання, де Я ділюся секретом, ще нерозказаним досі. МІЙ Ангел сказав їй, що ще не час, щоб звільнити це послання, воно було для призначеного часу, зараз цей час настав, щоб виявити приховане! Я розповідаю СВОЇ таємниці МОЇМ Апостолам і Пророкам і усім, хто слухає.

Я, ЯХУВЕХ, запечатав послання, і вона не могла прочитати свій власний почерк окрім однієї частини, де написано "МОЯ сама велика армія, не зареєстрована на землі, але зареєстрована на Небесах!" (Об'явлення 4:8,11:17,15:3,16:7) Ця Служниця послана тепер і випущена зараз, як Єзекіїль 9, щоб запечатати цим словом тих, хто відзначений печаткою захисту, і чисте лляне вбрання, яке вдягається, означає праведність МОГО Сина ЯХУШУА. Призначений день є день, напередодні коли гомосексуаліст буде поставлений [посвячений у духовний сан] пеклом як єпископ в єпископальній церкві. Я говорю ці таємниці і попереджаю ще раз вийти з церков Вавилона, тікайте з церков Вавилона.

* * * * * * *

Сказано Так сказано, так написано цього дня 11/01/03 з 11:15 ранку по 2:45 дня. Дано цій Служниці і Дитині ЯХУВЕХ і ЯХУШУА в суботній день (СБ), під час поста я прокинулася молячись, і це слово прийшло несподівано.

Апостол Елізабет Елайджа Нікомая

--- Важливий коментар ---
“Бо кожен, хто покличе Господнє ІМ'Я, буде спасений.” (До римлян 10:13)
Священні Єврейські Імена Святої Трійці:
АББА ЯХУВЕХ
ЯХУШУА ха МАШИАХ
РУАХ ха КОДЕШ

* * * * * * *