Пророцтво 4

Не Впадайте у Відчай,
коли Ви не можете відчувати МЕНЕ поруч з Вами!

МІЙ Гнів Настільки ж Великий, Як МОЯ Любов!


Дано Пророку Елішеві Еліяху (Шеррі Елайджа )

5 лютого 1997

* * * * * * *

Нижче Пророцтво, як Воно З'явилося

через Пророка Елішеву - "Святі мови", як ДУХ БОГА Дає Висловлювання (Дії 2:3-4) Небесних або земних мов (1 Кор 13:1). Елішева говорить вперед на Мовах, викликаючі Пророцтво (1 Кор 14:6).


Пророцтво містить ЄВРЕЙСЬКІ ІМЕНА БОГА:


YAH/YAHU ЯХ/ЯХУ
יה - БОЖЕ СВЯТЕ, СВЯЩЕННЕ ІМ'Я ;


(як у "Аллілуя" або "Hallelu YAH"
הללו–יה , що дослівно означає: "Хваліть ЯХ":
YAHUVEH/YAHWEH ЯХУВЕХ/ЯХВЕ
י-ה-ו-ה - БОГ БАТЬКО;
YAHUSHUA/YAHSHUA ЯХУШУА/ЯХШУА
יהושוע - ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОГА

(ХА МАШИАХ המשיח - означає "МЕСІЯ"; "ЕЛОХІМ" אלוהים - означає "БОГ".)


Одкровення "SH'KHINYAH GLORY" "ШЕХІНІЯХ, або ШКАЙНЬЯХ СЛАВИ"
שכני תפארה

як ОСОБИСТЕ ІМ'Я РУАХ ха КОДЕШ רוח הקדש (Англійською мовою -

"The HOLY SPIRIT","СВЯТИЙ ДУХ") - теж на ЦЬОМУ САЙТІ.


(ХА ШХІНА
שכינה {ШЕКІНА} на Івриті

БОГА НЕЗМІННА, БОЖЕСТВЕННА ПРИСУТНІСТЬ.)


Крім того, ABBA YAH АББА ЯХ
אבא יה - означає "БАТЬКО ЯХ"

і IMMA YAH ІММАЯХ אמא יה - означає "МАТИ ЯХ"


Священе Писання KJV або NKJV цитати, якщо не зазначено інше.


* * * * * * *

ЯХУВЕХ Сказав, до Елішеви, щоб відтепер розміщувати Це перед Усіма
Пророцтвами:


Я Попереджав тебе давним-давно, Елішева (Елізабет),
не називати Це МІНІСТЕРСТВО на честь чоловіка або жінки.
Навіть до того, Як Це МІНІСТЕРСТВО З'явилося, Я Помістив Це в Твій Дух.


Бо ніщо з Цього Не Було Зроблено твоєю рукою.
Ніщо з Цього Не Промовлялося з твоїх вуст.


Це з ВУСТ ЯХУВЕХ Було Народжено.
Це з ВУСТ ЯХУШУА,

ВАШОГО МАШИАХ Було Народжено.
Це з ВУСТ РУАХ ХА КОДЕШ,
ВАШОЇ ІММАЯХ, Було Народжено.


Якщо б Це було тільки твоєю рукою, Воно провалилося б давно.


Це ВІТРОМ Від ШЕХІНІЯХ СЛАВИ,
Що Дує по цій землі, СВЯТИЙ ВІТЕР ВІДРОДЖЕННЯ ВІРИ.
Це не твоїм диханням, або Воно зазнало б невдачу.


"Я ГОСПОДЬ ЯХУВЕХ: ЦЕ - МОЄ ІМ'Я:

і Не Дам СЛАВИ МОЄЇ іншому,

і ХВАЛИ МОЄЇ істуканам." (Ісаї 42:8)

( Це з Пророцтва 105)


У липні 2010, ЯХУВЕХ БОГ також Сказав, щоб додати,

як Попередження тим, хто висміює:

"Але вони знущалися з Посланців БОГА ЯХУВЕХ, нехтували ЙОГО СЛОВАМИ, й глузували з ЙОГО Пророків, доки не Зійшов Гнів ЯХУВЕХ
на ЙОГО Народ, так що не було вже більш рятунку
".
2 Хроніки 36:16


Потім, в липні 2016 року:


Горе будь-якому, хто посміє спробувати зашкодити — Цим Двом Помазаним єлеєм.
Ви пошкодуєте про той день, коли народилися. Не торкайтеся до Помазаних МОЇХ і Цим Двом Пророкам не робіть ніякого зла (див. ПС 104:15; 1 Пар. 16:22). Було б краще для вас, якщо Я, АББА ЯХУВЕХ Вирвав би вашого язика!


(Це з Пророцтва 128)


І через Пророка Езра:

Я попереджаю вас — всіх тих, хто виступає проти Цього МІНІСТЕРСТВА, і Пророцтв і Елішеви і Мене, Всіх Служителів AMIGHTYWIND ( МОГУЧИЙ ВІТЕР ) МІНІСТЕРСТВА — Я попереджаю вас зараз, не торкайтеся до Помазанників ЯХ і не робіть ЙОГО Пророкам ніякої шкоди ( ПС 104:15; 1 Пар. 16:22), щоб Жезл Гніву ЯХ Не Прийшов до вас. Але для тих, хто благословив і Благословенний Цим МІНІСТЕРСТВОМ , і віруючих, які приймають Пророцтва, багато Благословень прийдуть на Вас, на Всіх, хто захищають Те, Що Належить ЯХ в ІМ'Я ЯХУШУА.


ЯХУШУА Дав нам Владу, Кажучи: "Ось Я Даю вам Владу наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу , і ніщо не зашкодить вам."
(Лк 10:19)


* * * * * * *


Тільки сьогодні Я сказала: "ЯХУВЕХ, що відбувається, Я не відчуваю ТВОЮ Присутність, як раніше?" Я покаялася в будь-якому гріху, який Я неусвідомлено зробила, тим не менш Присутність не та ж сама. ЯХУВЕХ Не Говорить так само, і Я починаю непокоїтися. Це не те, що ми робимо, бо ми знаємо, що ЯХУШУА, як і раніше Любить і Завжди Буде Любити нас, ми робимо все можливе, щоб догодити і коритися ЙОМУ. Ми знаємо, що ми повинні Вірою вірити в СЛОВО ЯХУВЕХ. ВІН Не Залишив нас.


Ми не керуємося нашими почуттями, почуття брешуть нам, ми повинні керуватися нашою Вірою. Бо Праведний тільки Вірою живий буде, а не почуттями. Було чудово, коли нам також було дозволено відчувати ЙОГО Присутність, але щось змінюється в Духовній сфері і хоча ЯХУШУА, як і раніше Поруч з нами, це як ніби ВІН Спить в човні, а нас атакують бурі життя, і ми - Учні, які говорять: "ЯХУШУА, Прокинься, інакше ми загинемо." Тоді ЯХУШУА Прокидається і Каже: "О, ви маловіри!" і Забороняє шторму. Я все ще чекаю, щоб ВІН Заборонив сильним бурям, в яких Я знаходжуся вже протягом довгого часу, як здається. Ми знаємо, що є призначений час для нашого позбавлення. Як Я друкую Це, Я Отримую Помазання. Я зупинилася і помолилася в ДУСІ, і зроблю це в черговий раз, після того, як Я візьму Владу над сатаною. Якщо ЯХУВЕХ дійсно Хоче Знову Говорити через мене, тоді ВІН Це Зробить. Я віддаю мої руки ТОБІ, ЯХУШУА, і мій розум, мої Духовні вуха і Духовні очі.


Будь ласка, Говори зі мною зараз, щоб Я могла дати СЛОВО Підбадьорення моєму молодшому Братові. В ІМ'Я ТВОЄ, ЯХУШУА, Я прошу, і Силою РУАХ ХА КОДЕШ через КРОВ ЯХУШУА ха МАШИАХ на Голгофі. Чи є СЛОВО, Яке ТИ Хочеш, щоб Я сказала ТВОЄМУ Народові? Якщо так, то Помаж мої руки зараз, РУАХ ХА КОДЕШ, як ТИ Говорив за допомогою Цього Незвичайного Помазання в минулих (3) Пророчих Посланнях. Бо ТИ Піклуєшся про людей в Інтернеті, у котрих немає ніякого іншого способу відверто почути ТВОЇ Послання, щоб вони могли зрозуміти, і щоб замішання не могло захопити їх у сатанинський контроль.

Помазання зараз Приходить на мої руки, і ще раз ГОЛОС ЯХУШУА Говорить зі мною. Хвала ЯХУШУА!


* * * * * * *


Скажи їм, МОЄ Дитя; скажи їм, що Я більше Не Можу Стримувати Гнів МОГО БАТЬКА. Я Намагався. Я Закликав до Милосердя для тих, хто навмисно сквернить усе, що Є Святим; тих, котрі відмовляються визнавати слово "гріх". Ті за кафедрами проповідника, котрі дають слабкі відмовки гріху: чи може навіть найкраща відмовка покрити чорноту гріха? Однак, коли Я Благаю їх покаятися, відвернутися від гріха, вони дражнять МЕНЕ і кажуть: "ЯХУВЕХ Не Турбується, ВІН Розуміє". Вони кажуть МОЇМ Пророкам і Апостолам замовкнути і залишити їх у спокої, тримати свої слова при собі. Вони не дозволять їм говорити в церквах, а дозволяють демонічним окультним духам входити до церкви, так що навіть Пророк не в безпеці під час молитви. Ці злі духи сидять в засідці, знаючи, що Пророки приходять, щоб послати МОЇ Попередження, і Вони [Пророки] заблоковані і так, деяким навіть шкодять. Чим більше Попередження, тим більше протистояння від ворога.


сатана наполегливо намагається примусити мовчати МОЇХ Пророків і Апостолів і Тих, кому Сказали попередити людей. Попередьте їх про БОГА в Наум 1, де Сказано, що ВІН Говорить в штормах і землетрусах. Попередьте їх, що ЯХУВЕХ Є БОГ РЕВНИТЕЛЬ, і ВІН Не Допустить ніяких інших богів перед НИМ. Попередьте їх, що Гнів ЯХУВЕХ не легко утихомирити. ПОПЕРЕДЬТЕ ЇХ! Тим не менш, Я , ЯХУШУА , Посилаю МОЇХ Посланців, щоб попередити їх, і , як у Біблії, вони побиті, а деякі навіть убиті. Я Говорив про сатанінських інформаторах в церквах: ніхто не слухає. Настільки небагато навіть намагаються викрити їх. Я Попередив їх, що сатана в середині церков, і він бореться за лжевчення, духів повстання, дух, щоб просочити церкву, що гріх це не гріх. Але Я - СВЯТИЙ БОГ, і Я Вимагаю, щоб ви були Святі, як Я СВЯТИЙ. Я Помістив МІЙ ВЛАСНИЙ ДУХ всередині вас, так що ви відрізняєте Правильне від неправильного. Гріх - чорний, він не сірий; Святість - біла, і у неї немає іншого кольору. Деякі зараз дозволять сатані взяти це і внести расовий підтекст. Припиніть зараз, ви знаєте, що Я Маю на увазі! Тільки Червоний змиє цей гріх з ваших умів, і це КРОВ ЯХУШУА ХА МАШИАХ на Голгофі.

Я Попереджаю тепер: причина, по якій МОЯ Присутність не відчувається як раніше, це тому, що Я Сумую. Я Плачу через те, що Я Повинен Зробити дуже скоро.


Хіба вони послухали Цього Пророка, Котрого Я Зараз Використовую, коли Я Заздалегідь Попередив, що Китай спробує МІЙ Гнів через землетруси, найбільше ще не відбулося, але воно прийде. Вони вбили настільки багатьох МОЇХ Дітей, і піддали тортурам і ув'язнили МОЇХ Дітей, МОЇХ Посланців. За це уряд вельми заплатить, а країна буде розірвана землетрусами, як вони прагнуть розділити МОЇХ Людей і відхилити їх від МЕНЕ, із-за страху відкритого поклоніння БОГОВІ, КОТРОМУ вони колись служили, а тепер бояться відкрито служити. Як вони розділили МОЇХ Людей, так і Я Розділю їх землю.


Я Захищаю Тих, Хто МОЇ, і Я Знаю, Хто є МОЇМИ. Я Навіть Струснув тюремні двері, як в стародавні часи, так що ув'язнені, які проповідували Євангеліє, це було їхнім єдиним злочином, будуть звільнені. Я Йду Могутнім Чином, і в цьому році, хоча ваші місцеві станції новин відмовляються визнати руйнування і Гнів, що Я вже Показав в цьому році, Я Почну Проявляти таким Чином, що вони більше не зможуть ігнорувати.
Вони звинувачують матір-природу. Існує лише ОДИН ТВОРЕЦЬ, і Я - БАТЬКО Всього творіння. Я Є ТОЙ, ХТО Я Є! Немає іншого. МОЮ СЛАВУ Я ні з ким Не Розділяю, особливо з матір'ю-природою! Я Послав Попередження в телевізійних програмах, так, камінь закричав, але хіба вони слухають, так мало, о так мало. Не думайте, що Я Радію про Те, що Я Повинен Зробити, бо Я Не Радію, але Я Повинен, бо діти тепер думають, що вони керують батьком.


Ланцюг вулканів збирається вибухнути одночасно, це буде МОЯ червона гаряча лава, що вивергається, яка символізує МІЙ Гнів. Вже як небагато навіть намагаються бути Святими. Вони думають, що Я Буду Підморгувати гріху. Якби тільки вони покаялися. Якби тільки вони зрозуміли, що Я Є БОГ, КОТРИЙ Не Змінюється. Я ТОЙ ЖЕ вчора, сьогодні і навіки. Ви повинні змінитися, а не ВЕЛИКИЙ Я Є. Я Є ТОЙ, ХТО Я Є, і Я Не Прошу пробачення, ні за що, що Я Роблю. Я нікому не Відповідаю. ВЕЛИКИЙ ЯХУВЕХ Розсерджений і навіть МІЙ СИН, ТОЙ, КОТРОГО Я Дав вам, як СПАСИТЕЛЯ, Не Може Заспокоювати МІЙ Гнів значно довше. Я Збираюся Випустити частину МОГО Гніву, остерігайтеся всі ті, хто дражнив МЕНЕ і СЛОВО ЯХУШУА і змусив мовчати Тих, Хто Має Помазання МОЇХ Посланців, і ображав, піддавав тортурам і укладав у людські в'язниці. Я СЕРДИТИЙ! Я Попереджав Содом і Гоморру, і Зараз Я Попереджаю вас ще раз. Світ - сучасний Вавилон, цей світ. Я - ТВОРЕЦЬ, КОТРИЙ Вимагає Святість; Я Вклав в кожну людину місце, яке бажає Святості і Взаємовідносин з їх ТВОРЦЕМ.


Я не тільки Пошлю вулкани, які вивергнуться в ланцюговій реакції, але Я Струшу землю, як батько струшує неслухняну дитину. Я Збираюся Струсити не одну ділянку землі за один раз, але багато ділянок землі за один раз. Я Збираюся Послати МОЇ НОГИ, Котрі Будуть Топтати землю в Гніві. Бо МІЙ Гнів Великий по відношенню до бунтівних, хто погрожував кулаком в МОЄ ОБЛИЧЧЯ і сказав, що вони відмовляються підкорятися КНИЗІ і Правилам, Написані так багато тисяч років тому. Для тих, хто використовує МОЄ ІМ'Я у якості лайки; для тих, хто дражнить КРОВ МОГО СИНА, КОТРА Була Пролита за них на Голгофі: Я Збираюся Послати урагани, щоб Продемонструвати СЛЬОЗИ, КОТРІ Я Пролив по МОЇХ нерозкаяних Дітях і по тих, котрих Я Створив, які мали бути МОЇМИ Дітьми, проте, відмовилися визнати МЕНЕ, як БАТЬКА.


Ті, хто звернувся до несвятості і навіть не намагався догодити МЕНІ, або шукати МЕНЕ: повені прийдуть і покриють багато ділянок землі в один час. Вони будуть символізувати МОЇ СЛЬОЗИ, бо багато мають пекло, а не Небеса. Ті, хто обрав сатану, а не ЯХУШУА! Я Пошлю торнадо, і це буде МІЙ КУЛАК Посилаючий вперед Стрімкий Вітер. Я Продемонструю Це не в одному місці, коли ви побачите, що багато [торнадо] зберуться разом, ви дізнаєтеся, що Я Кажу і що Я Гніваюся, і МІЙ Гнів не легко заспокоїти.


Завжди були землетруси, повені, торнадо, урагани тут і там, але коли ви побачите їх, як ланцюгова реакція, багато хто в той же самий час, тоді ви дізнаєтеся, що це - час, про який Я Попереджав вас. ПОКАЙТЕСЯ ЗАРАЗ, поки не стало занадто пізно. Я Стримував МІЙ Гнів занадто довго. Заради МОГО СИНА і ЙОГО Молитов за вас, люди , Я Стримував МІЙ Гнів. Але сатана дражнить МЕНЕ і насміхається наді МНОЙ, тому що Я Не Покарав вас. він використовує МОЄ Власне творіння, щоб дражнити і насміхатися наді МНОЙ. Вуста, які Я Створив. Вуста, які Я колись Помазав. Так, навіть у МОЇХ Власних церквах МЕНЕ дражнять, як перекручують СВЯТЕ СЛОВО, щоб відповідати образу людини, а не ОБРАЗУ СВЯТОГО БОГА. Вони вчать, що гомосексуалізм від МЕНЕ, що це не гріх, що це вина ЯХУВЕХ, що це вроджений дефект.


Духи брехні і обману виходять з тих, в яких є вигляд Благочестя, але немає Благочестя всередині. Я Особисто Буду Мати Справу з цими злими пастирями таким Чином, що покаже людям, що Я Не БОГ, над КОТРИМ насміхаються. Я Не БОГ, КОТРОГО легко розсердити. Я Поступлю жорстко, і ви побачите, як вони падають замертво за кафедрами проповідника, ті, які заохочують ці речі і аборт. Я Знав кожного з вас, перш ніж ви були в утробі матері. Я Створив і Утворив і Запланував те, чим Я Хотів, щоб ваші життя були. Це був ваш вибір, стали ви тим, що Я Визначив.


Не звинувачуйте МЕНЕ, бо Я Хотів Тільки Найкраще для вас. Навіть ті з вас, хто постраждав і провів життя, яке не здавалося Благословенним, Я Буду Використовувати і Вже Використав вас для МОЄЇ СЛАВИ, у ваших стражданнях ви Прославили МЕНЕ, коли інші бачать, що ви, як і раніше будете хвалити МЕНЕ, служити МЕНІ і поклонятися МЕНІ. МОЄ Помазання Виливається у ваших життях, ще Більше, ніж у тих, хто провів життя, маючи трохи проблем. Вашому житті не було дано Благословення інших, але це не тому, що Я Не Люблю вас як інших, це тому, що як ЯХУШУА Був Поміщений на цю землю, Щоб Постраждати заради інших, то так і ви, і Великі будуть ваші Нагороди на Небесах, якщо ви залишитеся вірними до кінця.


Деякі МОЇ Діти стали гіркими, оскільки вони бачать язичників, тих, хто ніколи не нахиляють коліно або не дарують МЕНІ молитву подяки, і МОЇ Діти кажуть: "Що це за БОГ?" Я Кажу вам, ви не повинні заздрити багатим, які не визнають МЕНЕ, або злим. Здається, що у них є кожне Благословення в життя, бо це все, що вони коли-небудь будуть мати, а потім буде вічне засудження, і вічне пекло і муки. Вони відмовилися від вічності на Небесах заради коротких років на землі, де вони взяли участь у гріху всякого роду, особливо в гріху, думаючи, що вони не потребували СПАСИТЕЛЯ.


Ви, з іншого боку, якщо залишитеся вірними, побачите Небеса, і протягом короткого часу на землі ви будете знати страждання, ненависть і жорстоке поводження, але не ставайте гіркими, не відвертайтеся від МЕНЕ. Навпаки, поверніться до МЕНЕ. Подивіться, Який Я Люблячий БАТЬКО.Я Попередив вас, так що коли ці речі прийдуть на землю, ви вже були попереджені, тому ви зможете покаятися і попередити інших, перш ніж МІЙ Гнів Буде Пролито. Я Посилаю МОЇХ Пророків Попередити, перш ніж Я Відправлю загибель. Але ви, хто вірно любить, служить МЕНІ і омиває себе в КРОВІ ЯХУШУА ХА МАШИАХ, так що ви залишаєтеся Святими в МОЇХ ОЧАХ, вам нема чого боятися в цей час, ви не будете захоплені зненацька.


Я Захищу Все, що Є МОЇМ, і Я Знаю Все, що Є МОЇМ. Я Знаю всі без винятку ваші серця, і ваші душі у МЕНЕ в МОЇХ РУКАХ, бо ви віддали своє життя і душу МЕНІ, коли ви прийняли ЯХУШУА, Як СВОГО ПАНА і СПАСИТЕЛЯ. Ви представили свої тіла, як жертву живу для МОЄЇ СЛАВИ. Я Не Серджуся на вас. Я Люблю вас, і Я Укрию і Захищу вас. Так, навіть коли ви побачите світ похитнувся в МОЇЙ Люті, волайте до МЕНЕ. Я Буду там, щоб Утішити вас.


Причина, чому так багато з вас не відчувають МОЮ Присутність прямо зараз, не має ніякого відношення до вас. Так, навіть Та, Котру Я Використовую, щоб вимовити Ці СЛОВА, і не знає від одного СЛОВА до наступного, що Вона надрукує, відчуває труднощі, щоб відчути МОЮ Присутність, з тих пір, як Я в минулий раз Використовував Її, щоб Попередити людей. Я Дав Їй Це Незвичайне Помазання, щоб привернути увагу МОГО Народу, з Яким Вона ніяк інакше не могла б говорити, бо ви у МЕНЕ розсіяні по всьому світу. МОЇ Пророки і Посланці почують, і мають Духовні вуха і очі і сміливі вуста, щоб попередити людей, які не слухають.


Я Знову Кажу Вам, Пророки і МОЇ Діти, не впадайте у відчай і не думайте, що Я Залишив Вас, коли Ви більше не можете відчувати МЕНЕ поруч. Я нікуди Не Пішов, Я все ще тут; Я Просто Мовчу, бо це затишшя перед бурею. Я Стаю Мовчазним, перш ніж Я Вийду Із СЕБЕ, бо Я Намагаюся Стримати Лють, але з часу Ноєвского потопу Вона Наростала, і знову Я Перебуваю в Печалі, коли Я Бачу все, що Я Зробив, навіть Віддавши МОГО ЄДИНОРОДНОГО СИНА в ЖЕРТВУ. У Авраама була інша жертва; Я Віддав МОГО СИНА, Як ВАШОГО СПАСИТЕЛЯ. Як небагато хто приймуть ЙОГО. Я СЕРДИТИЙ! Я Віддав ЙОГО ТІЛО, щоб ви могли бути Зцілені. Як небагато повірять, що існує Зцілення із-за тих ударів батогом, які були покладені На ЙОГО ТІЛО. Я Віддав ЙОГО КРОВ, щоб ви могли бути прощені. Як небагато приймуть ТОЙ ДАР на Голгофі. Я Віддав ЙОГО ЖИТТЯ, щоб ви могли бути врятовані. О, ось чому ви відчуваєте втрату МОЄЇ Присутності. Хіба ви ніколи не були так розсерджені на своїх дітей, що втратили бажання говорити, зі страху вашого власного гніву? Хіба ви ніколи не сумували так сильно, що просто хотіли помовчати, або були розсерджені , що просто хотіли помовчати. Не наважуючись висловити свій гнів з страху того, що могло б статися. ОСЬ де Я!

Я Не Серджуся на Тих, Хто скучив по відчуттю МОЄЇ Присутності. Я Розсерджений на тих, хто навіть не помічає, що Я Мовчу, і не сумує по МОЇЙ Присутності. Для тих з вас, хто відчуває, що МОЯ Присутність відсутня, і сумує за НЕЮ, і розкаюється і задається питанням, що ви зробили не так, зараз Я Прорікаю з МОЄЇ Служниці і Кажу вам, ви зробили все, що правильно, саме тому ви помічаєте МОЄ Мовчання і не відчуваєте МОЮ Присутність. Я Не Звертаюся до тих, хто в гріху, і спочатку ніколи не знав МЕНЕ, або не нудьгував по МЕНІ. Ви знаєте, до кого Я Звертаюсь. Тільки МОЇ Діти зрозуміють. Для тих з вас, хто були МОЇМИ Дітьми, але стали млявими, поверніться зараз, Я Прошу вас. Нудьгуйте по МЕНІ і пристрасно бажайте почути МІЙ ГОЛОС знову. Я ніколи Не Покидав, ви покинули.


Покайтеся в тому, що вчили помилці. Покайтеся у вченні, що гріх - це не несвятість і що немає такого поняття, як гріх, адже Люблячий всіх ЯХУВЕХ Простить тебе, неважливо, що ти робиш, немає необхідності покаяння або відвернення від гріха. Невже ви не бачите, що це - брехня диявола? диявол каже: "Вам не потрібен СПАСИТЕЛЬ", МІЙ ДАР, МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ СИН ЯХУШУА. Невже ви не бачите, як Я Плачу, коли Я Думаю Про ЦІНУ, КОТРУ МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ Заплатив за вас? Якщо ви кажете, що немає такого поняття, як гріх і все прийнятно для МЕНЕ, бо Я - БОГ, КОТРОГО більше Не Хвилює, з ким або чим ви спите.


"Чия невинна кров пролита? Вони навіть не народжені, це не гріх убивати їх, поки ти не бачиш їх". Навіть тоді, коли ви бачите їх, поки вони вбивають невинних немовлят, щоб врятувати життя інших, вам все одно. Це вбивство, і це гріх. Проповідники, ви відповісте МЕНІ особисто, бо ви сказали, що працюєте на МЕНЕ, але ви працюєте проти МЕНЕ. Гомосексуалізм — це ГРІХ! Аборт — це ГРІХ! Вбивство — це ГРІХ! Бунт- це ГРІХ! Чаклунство — це ГРІХ! Ви знаєте, що таке ГРІХ! Прочитайте 10 Заповідей. Проповідники, Апостоли, Пророки, Вчителі, Євангелісти, поверніться до Проповідування про гріх, як гріх. Тільки розкаяний грішник буде прощений.


Ніхто більше не закривайте очі ваші кажучи: "ми не хочемо нікого бентежити, так, як вони можуть прийняти ЯХУШУА ХА МАШИАХА, як Свого СПАСИТЕЛЯ. Ви хоч розумієте, як МЕНЕ це Гніває? З яких це пір це стало джерелом збентеження, щоб прийти до ЯХУШУА для прощення ваших гріхів? Не може бути Спасіння, не сповідав свої гріхи іншим. Визнання виробляється до Спасіння. Я Кажу вам, якщо ви не визнаєте МЕНЕ перед людьми, ЯХУШУА Не Визнає вас переді МНОЙ, БАТЬКОМ. МОЇ Власні Діти, МОЇ Власні Євангелісти, Пророки, Пастори, Вчителі і Апостоли зробили це.


О, біль. Скорботу Я Переніс через це. Як довго, ви думаєте, ці люди, які дуже соромилися, щоб встати і признатися, що їм потрібний був СПАСИТЕЛЬ, залишаться врятованими? Відразу ж ворог вкраде це Насіннячко, Яке Було Посаджено. Ті з вас, хто зробив це, ПОКАЙТЕСЯ!Відкрито відмовтеся робити це знову. Бо ви відповісте за втрачені душі, котрі були б врятовані. Ті з вас, хто зробив з МЕНЕ бога обману, як ви говорите, що вони можуть підняти руки свої в таємниці і сказати: "ЯХУШУА, Увійди в моє серце" без попереднього навчання, що вони повинні плакати і каятися у своїх гріхах, і відвернутися від тих гріхів, погодитися поставити ЯХУШУА на Перше Місце в їх житті і слідувати за Святістю, а не несвятістю. Ви також відповісте МЕНІ особисто, і для всіх тих, хто думав: "раз врятований - навік врятований", тепер ми можемо робити все, що захочемо, тому, що всі наші гріхи покриті. Ви не навчили їх: "Чому ви кажете, що любите МЕНЕ, і не слухаєтесь МЕНЕ?"


Ті з вас, хто використовував дух хитрості, щоб змусити людей підняти руки, в той час, як у всіх очі закриті тільки, щоб зобов'язати їх підійти і стояти перед людьми, після того, як ви запевнили їх у тому, що вони могли зробити це в таємниці. Ви показали їм, що ЯХУВЕХ є богом обману і хитростів. Я НЕ є таким! За це ви заплатите, якщо не покаєтеся. Так, перш ніж земля почне коливатися, Я навіть Зараз Розкачую і Розділяю нечестивих і Благочестивих в тому, що повинно було бути МОЇМИ Церквами, МОЇМИ Храмами. Я Зараз Кажу про місця збору, бо ІСТИННА Церква і Храми Є МІЙ Народ.


Але в церковних будівлях ви побачите, що відбувається з тими, хто обдурив МОЇХ Овець. Або ті, які хотіли бути Вівцями, але перетворилися на козлів, бо злий пастир є вовком, посланим серед МОЇХ Овець, щоб винищити їх через нестачу Знання і Проникливості. Я Гніваюсь! У церковних будівлях ви вже побачили, що розділення починається. Я Викриваю ворога у ваших власних таборах. Остерігайтеся, зупиніться, подивіться і послухайте ГОЛОС РУАХ ХА КОДЕШ. Знову, продовжуйте волати до МЕНЕ і казати:
"я сумую за ТВОЄЮ Присутністю." Бо вони - ті , хто раніше відчували МОЮ Присутність і раніше чули МІЙ ГОЛОС щодня, а тепер помічають МОЄ Мовчання.


Але Я Не Завжди Буду Мовчати, МОЇ Улюблені, лише на короткий час ви будете відчувати МОЮ Скорботу, і ви не повинні керуватися своїми почуттями, бо це є плоть. Ви повинні керуватися своєю Вірою, бо це Від ДУХА. Цього дня Я Вирішив Говорити через Цю Служницю, не сперечайтеся один з одним і не кажіть: "Чому б ЯХУВЕХ Говорив через жінку, або Помазав її руки?" Я Залишаю вас з цим: Я Вибираю використовувати Того, Кого Я Вибираю Використовувати, і ні перед ким не Звітую, і якщо Я Помазав б тільки Її вуста, як Вона звикла, і Не Помазав Її руки на клавіатурі, почули б ви, як Я Кажу Це Послання через Неї в цей день? Ви відповіли на своє власне питання.


Тепер, будь ласка, попередьте людей, хоча в часи Ноя більшість не послухала. Однак, та не буде крові на ваших руках, як у Єзекіїль 3 говориться: "Та не буде кров знайдена на ваших руках". ПОПЕРЕДЬТЕ ЛЮДЕЙ! Є все ж трохи часу, що залишилось, заради МОГО СИНА Я Щадив людей, але час Помсти і Суду швидко наближається. Попередьте їх і шукайте МЕНЕ, поки МЕНЕ ще можна знайти. Зверніть увагу на цю дату і уважно стежте за подіями в світі, 2/25/1997. Я Заборонив МОЄЇ Служниці, Елішеві Еліяху ( Шеррі Елайджа), змінювати навіть одне СЛОВО, КОТРЕ Я Сказав.


Знову, Я Попереджаю тих, хто МОЇ вороги, але прикидаються друзями, Іуди, остерігайтеся , бо коли ви намагаєтеся зашкодити Цьому Посланнику, ви шкодите ТОМУ, ХТО Створив Її, і Помазав Її. Ви будете першими, хто відчує МІЙ Гнів, і ви дізнаєтеся МОЮ Присутність таким Чином, про Який краще вам не знати. Я Гніваюсь, а ви, хто благав МЕНЕ Говорити, почули ГОЛОС Любові, Запевнення, Скорботи і Сильного Гніву. Ви почули ГОЛОС ВЕЛИКОГО ЯХУВЕХ "Я Є" Прорікаю з розбитої судини із глини в цей день. Моліться за тих, чиї серця ви намагалися досягти, і все ж відштовхують МЕНЕ. Моліться, щоб вони покаялися сьогодні, бо завтра може бути запізно.


Дано Пророку Елішеві Еліяху (Шеррі Елайджа) 2/5/1997


* * * * * * *


Брат Ноель, Я тільки що прочитала Це своєму бунтівному синові-підліткові і сказала, що будуть люди у всьому світі, які будуть молитися і шукати ЯХУВЕХ, щоб побачити, якщо Те, що Я Написала, Від ЯХУВЕХ. Був це насправді ЯХУВЕХ БАТЬКО через Помазання РУАХ ХА КОДЕШ, КОТРИЙ Промовляв з мене? Це буде перевірено і підтверджено багатьма Пророками, Пасторами, Апостолами, Вчителями, Євангелістами. Перш, ніж вони підтвердили інші Пророчі Послання, Які ЯХУВЕХ Дав мені в цьому році, тепер Я питаю тебе, мій син, був ЦЕ ГОЛОС ЯХУВЕХ, що Говорить з мене? І найкращим підтвердженням для мене було те, коли мій син сказав мені: "Так".


Дивіться " Докази Пророцтв" стосовно землетрусів і дивної і руйнівної погоди, що зараз зустрічається.

* * * * * * *