Пророцтво 22

ВОЗЛЮБЛЕННІ, НЕ СТАВАЙТЕ СВОЇМИ
НАЙЛЮТІШИМИ ВОРОГАМИ!Написано/Сказано
під Помазанням РУАХ ха КОДЕШ
Пастора Апостола Елішеву Еліяху (Елізабет Елайджа)

7 серпня 1998

* * * * * * *

Пророцтво містить ЄВРЕЙСЬКІ ІМЕНА БОГА:


YAH/YAHU ЯХ/ЯХУ יה - БОЖЕ СВЯТЕ, СВЯЩЕННЕ ІМ'Я ;


(як у "Аллілуя" або "Hallelu YAH" ,

що дослівно означає: "Хваліть ЯХ")

YAHUVEH/YAHWEH ЯХУВЕХ/ЯХВЕ
י-ה-ו-ה - БОГ БАТЬКО

YAHUSHUA/YAHSHUA ЯХУШУА/ЯХШУА
יהושוע - ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОГА
Ха МАШИАХ
המשיח - означає "МЕСІЯ".
"ЕЛОХІМ"
אלוהים - означає "БОГ".

Одкровення "SH'KHINYAH GLORY" "ШЕХІНІЯХ СЛАВА"
שכני תפארה

як ОСОБИСТЕ ІМ'Я РУАХ ха КОДЕШ
Англійською мовою під назвою -

"The HOLY SPIRIT" ("СВЯТИЙ ДУХ") - теж на цьому сайті.


(Ха ШХІНА {ШЕКІНА} на Івриті -

БОГА Незмінна Божественна Жіноча Присутність.)

Крім того,
ABBA YAH АББА ЯХ — ОЗНАЧАЄ "БАТЬКО ЯХ"
יה

і IMMA YAH ІММАЯХ - ОЗНАЧАЄ "МАТИ ЯХ" יה


Священе Писання KJV або NKJV цитати, якщо не зазначено інше.

(Це з Пророцтва 105)
ЯХУВЕХ Сказав, щоб відтепер розміщувати це перед усіма
Пророцтвами:


Я Попереджав тебе давним-давно, Елішева (Елізабет), не називати це Міністерство на честь чоловіка або жінки, навіть до того, як це Міністерство з'явилося. Я Помістив це в твій Дух, бо ніщо з цього не було зроблено твоєю рукою, ніщо з цього не промовлялося з твоїх вуст. Це з ВУСТ ЯХУВЕХ було Народжене. Це з ВУСТ ЯХУШУА ВАШОГО МАШИАХ було Народжене. Це з ВУСТ РУАХ ха КОДЕШ ВАШОЇ ІММАЯХ було Народжене. Якщо б це було тільки твоєю рукою, воно провалилося б давно. Це ВІТРОМ від ШЕХІНІЯХ СЛАВИ, що Дує по цій землі, СВЯТИЙ ВІТЕР ВІДРОДЖЕННЯ ВІРИ, це не твоїм диханням, або воно зазнало б невдачу. (Ісаї 42:8)

У липні 2010 ЯХУВЕХ також Сказав, щоб додати наступне Писання з 2-Хронік перед кожним Пророцтвом:

2 Хроніки 36:16
"Але вони знущалися з Посланців БОГА ЯХУВЕХ, нехтували ЙОГО СЛОВАМИ й глузували з ЙОГО Пророків, доки не зійшов Гнів ГОСПОДА на ЙОГО Народ, так що не було вже більш рятунку".


Потім, в липні 2016 року:

Горе будь-якому, хто посміє спробувати зашкодити — цим Двом Помазаним єлеєм. Ви пошкодуєте про той день, коли народилися. Не торкайтеся до Помазаних МОЇХ і цим Двом Пророкам не робіть ніякого зла (див. ПС 104:15; 1 Пар. 16:22). Було б краще для вас, якщо Я, АББА ЯХУВЕХ Вирвав би вашого язика!


(Це з Пророцтва 128)

І через Пророка Езра:

Я попереджаю вас — всіх тих, хто виступає проти цього Міністерства, і Пророцтв, і Элішевой і мене, всіх Служителів AmightyWind Міністерства — я попереджаю вас зараз, не торкайтеся до Помазанників і не робіть ЙОГО Пророкам ніякої шкоди (ПС 104:15; 1 Пар. 16:22), щоб жезл Гніву ЙОГО не прийшов до вас. Але для тих, хто благословив і благословенний цим Служінням, і віруючих, які приймають Пророцтва, багато благословень прийдуть на вас, на всіх, хто захищають те, що належить ЯХ в ІМ'Я ЯХУШУА.

ЯХУШУА Дав нам владу, Кажучи: "Ось Я Даю вам владу наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу , і ніщо не зашкодить вам» (Лк 10:19).

* * * * * * *

Елішева: Всі ми - грішники, врятовані благодаттю і милістю, і якщо це було б не так, тоді навіщо нам потрібен був би СПАСИТЕЛЬ? Це клівітник братів, котрий звинувачує вас і покладає це почуття провини на вас. Я чую, ГОСПОДЬ Говорить вам:

МОЇ Сини і Дочки, ви стали своїм власним найлютішим ворогом. Судити себе, не є вашою роботою, але Роботою ВАШЕГО НЕБЕСНОГО БАТЬКА. Припиніть говорити МЕНІ, що Я Пробачив і чого Я не можу пробачити, покайтеся в минулому, і ті гріхи були кинуті в море забуття. МОЯ КРОВ вже давно Змила ті гріхи. Вони так далеко, як схід від заходу.

Що стосується ваших недавніх думок і провин, найбільшим було те, що ви корите того, кого Я Люблю набагато більше, ніж ви смієте мріяти або зрозуміти. Хтось, за кого Я Пролив МОЮ КРОВ і Віддав МОЄ ЖИТТЯ, і Зробив би, якщо цей хтось був би тільки ти один. Хтось, заради кого Я Був побитий до невпізнання. Цей хтось - ти. Тепер припиніть намагатися сказати МЕНІ, що Я Зробив помилку, коли Я Обрав вас.


Ви намагаєтеся вчити МЕНЕ МОЇЙ Справі? Ви намагаєтеся сказати МЕНІ, що Я Роблю барахло? Ви намагаєтеся сказати МЕНІ, що ви знаєте більше, ніж ВСЕМОГУТНІЙ БОГ, ВАШ ГОСПОДЬ і СПАСИТЕЛЬ? Ви намагаєтеся сказати МЕНІ, що Я Роблю помилки? Ви намагаєтеся сказати МЕНІ, що КРОВ, яку Я Пролив, не достатня, щоб омити вас повністю начисто. Навіщо вам покінчити своїм життям, коли воно не ваше, щоб кінчати? Навіщо вам навіть подумувати, щоб позбавити МЕНЕ Радості в тому, щоб довести, що це не гордих Я Обрав говорити за МЕНЕ у цьому світі, це смиренних.

Це ті, котрі відчувають себе негідними, котрі роблять себе гідними, знаючи це. Ви знаєте це: Я тільки Нагадую вам про те, що ви знаєте. Я Обераю не тих, хто наповнен їх власною силою, але найбільш слабких, бо тоді слабкі зроблені сильними тільки через ЯХУШУА ха МАШИАХ. Ви можете робити все в ІМ'Я ЯХУШУА. Я не Зробив помилку, коли Я Обрав вас, щоб говорити в ІМ'Я МОЄ, Я - БОГ ВСЕМОГУТНІЙ, і Я не Роблю помилки. Як довго, Я Повинен Говорити вам це? Коли ви послухаєте МЕНЕ?

Я Обрав вас, і Я Знав, з якого матеріалу ви були зроблені, і да, які провини спокушали б вас, перш ніж ви навіть народилися.
Я Знав, з якими демонами ви будете боротися, ще до того, як сатана послав їх. Я також Знаю, що МОЇЙ Благодаті достатньо у всьому. Я також Знаю, як Шауль (Павло) сказав: "Чим більше, МІЙ син, ти намагаєшся угодити МЕНІ, тим більше сатана посилає своїх демонів, щоб атакувати". Але будьте насторожі проти цих атак. Не ставте себе в положення, щоб піддатися цим нападам. Використовуйте МУДРІСТЬ РУАХ ха КОДЕШ, КОТРУ Я Дав вам. Ви знаєте, про що Я Кажу, якщо ні, то запитайте МЕНЕ, бо цей Пророк, що говорить з вами, відчув всі ці речі різними способами. Всі МОЇ Справжні Пророки, навіть у Біблійні часи, відчували себе негідними.
Якщо б ви не відчували себе так, тоді Я Вважав би вас непридатними, якщо ви думаєте, що ви достатні без МЕНЕ.

Почуйте МЕНЕ, МОЇ Любі Сини і Дочки. Перестаньте намагатися вбити те, чому Я Дав життя і життя в надлишку [Ів 10:10]. Припиніть отримувати дух безумства. Ті, хто судять вас, як безумних, не розуміють те, що Я Сказав і Показав вам.
Для МОЄЇ Мети Я Обрав вас. Це не перетягування канату. Я Виграю, а ви програєте, якщо ви будете продовжувати сумніватися, щодо того, що ви знаєте є правдою. Ви були попереджені, тому, що Я Люблю вас! Я Призвав вас, і є ті, котрі думають, що ви безумні із-за віри в те, що Я Говорю з вами і Показую вам те, що інші не бачать. Єдине, що безумно в вас, це віра в те, що Я Караю вас за гріхи, які вже давно були забуті і прощені. Тільки сатана і ви йдете туди на рибну ловлю, а не ВАШ СПАСИТЕЛЬ. Припиніть намагатися омити одіяння, які вже очищені [Втк 7:14]. Чи не здається вам, що МОЇЙ КРОВІ Достатньо? Ви Проповідуєте це, тепер Повірте в це!

У мене є ще багато речей, щоб сказати вам, і Я Скажу, але на даний момент засвойте те, що Я Сказав, бо це ІСТИНА. Я Дав вам МОЮ БРОНЮ, щоб стояти, МОЄ СЛОВО, щоб стояти, МОЮ КРОВ, щоб очищати, і МОЄ ІМ'Я і КРОВ, щоб зцілювати і проганяти демонів, котрі мучать ваш розум і тіло, і Дух. Тепер сатана боїться цієї Сили, бо Я Дав вам Помазання, щоб молитися. Чому ви не вірите в те, про що молитесь? Ви думаєте, що Я глухий? Ви думаєте, що МОЇ РУКИ занадто короткі, щоб позбавити вас? Ви думаєте, що МОЯ КРОВ, ІМ'Я, СЛОВО і БРОНЯ не достатні? Ви, МОЇ Дорогі Возлюбленні, розгнівали МЕНЕ із-за того, що не вірите в те, що Я Сказав.

Тепер ви знаєте, що це ІСТИНА, тому тримайся міцніше і припиніть дивитися на хвилі у неспокійних морях вашого життя, бо ось чому ви часом потопаєте в депресії й гріховних думках. Замість цього, не зводьте очей з МЕНЕ, ВАШОГО ГОСПОДА і СПАСИТЕЛЯ ЯХУШУА ха МАШИАХ, і прийдіть, і давайте йти по воді разом. Ви достатньо розумні, щоб знати, що Я Маю на увазі не фізично, а Духовно. Прийдіть, візьміть МОЮ РУКУ, і вірте, і не сумнівайтеся. Залиште своє минуле позаду вас раз і назавжди. Покладіть свою руку на плуг і трудіться на МОЇЙ Жниві і не озирайтеся назад [Лк 9:62].

Одна остання річ: ви шукаєте запевнення від деяких, кого ви шукали, і як вони можуть допомогти вам? Щоб вийняти заскалку з вашого ока, вони повинні спочатку вийняти колоду в їх власних життях. У цьому світі ви будете мати скорботу, так, але Я Переміг цей світ [Ін 16:33]. ТЕПЕР ВІРТЕ В ЦЕ! Як, Я Сказав ці СЛОВА МОЄЇ Служниці Елішеві Еліяху (Елізабет Елайджа), Я тепер Говорю вам знову: Проповідуйте, Вчить і Вірте. Чи повинен Я Сказати більше? Припиніть оточувати себе утешителями Іова, бо як з Іовом, вони не допомагали йому, вони тільки перешкоджали йому і змусили його боротися за віру, в котру він вірив, і змусили його захистити СВОГО БОГА. Це також відбувається з вами.

Я Даю ще одне Попередження і Сприймаю його буквально: якщо ви помрете від вашої власної руки, то ви опинитеся перед Сердитим ЯХУВЕХ . Отже, припиніть намагатися вбити і зруйнувати те, що Я Благословив. Ви були попереджені; перестаньте бути своїм власним найлютішим ворогом. Бо ви робили роботу сатани, а він зручно вмостився і сміється. Тепер ваша черга, щоб знову посміятися над сатаною. Не у вашій силі, не у вашій владі, не в вашому помазанні або імені, але в ІМ'Я ВИЩЕ ВСІХ імен, ЯХУШУА ха МАШИАХ Голгофи і Назарета і ВСЕМОГУТНЬОГО БОГА ЯХУВЕХ, у КОГО земля - Підніжжя НІГ [Іс 66:1].

Ви - МОЇ ВОЗЛЮБЛЕННІ Діти, котрих Я Ціную, і як Сини, і як Дочки, Воїни і НАРЕЧЕНА. Я Гряду знову. Чи повірите ви в це знову? Чи повірите ви, що Я - Воздаятель тим, хто віддав все своє заради МЕНЕ? [Євр 11:6] У МЕНЕ є МОЇ Нагороди зі МНОЙ, і вони мають ваше ім'я на них. Ви дійсно обрали, щоб Я Віддав їх іншому? Я Обрав вас, але час такий короткий, більше немає часу для жалості до себе. Пожалійте тих, хто не готовий до МОГО Пришестя. Пожалійте тих, хто не вірить, що Я Буду Забезпечувати їх у Великій Скорботі, і Врятую їх від Великого Гніву, котрий повинен прийти. Пожалійте тих, хто думають, що вони врятовані із-за релігій, а не відносин зі МНОЙ. Жалість до себе являється одним з ваших найбільших ворогів; упрекніть її сьогодні в ІМ'Я МОЄ.

Поверніться до годування МОЇХ Овець, як Я Наказав вам робити. У цей день ви почули МІЙ ГОЛОС, тепер прислухайтеся до Нього. Сказано у цей день іншим Пророком, Елішеві Еліяху (Елізабет Елайджа), котра сама відчувала всі ці речі. Але вона знає, що віра - це факт, а не почуття. Всі ви почніть діяти, і пасіть МОЇХ Овець і підготуйте МОЮ НАРЕЧЕНУ. Допоможіть їй бути без плями і пороку, проголошуючи те, що змушує сатану тремтіти від страху. Бо ІСТИНА в тому, що ІМ'Я ЯХУШУА ха МАШИАХ ЯВЛЯЄТЬСЯ Перемогою, і Я Гряду знову, щоб Довести Це. Виголошуйте це з інтернету; виголошуйте це з дахів; проголошуйте це на вулицях і в церквах, на радіо і телебаченні: ЯХУШУА ха МАШИАХ в дорозі! Гавриїл затрубив у свою Трубу! Звукові хвилі були заблоковані бурхливої битвою, котра відбувається зараз на Небесах. Михаїл і сатана, і Ангельські Воїнства воюють, добро проти зла, але добро завжди торжествує.

Є ті, хто почув Шофар Ріжок, і ті, хто не почув. Все ж Я Говорю вам, що Я Дав Попередження тим, котрі почули Ріжок, хоча Ріжок Гавриїла почули тільки деякі до цього часу, це було тільки, щоб підготувати МОЮ НАРЕЧЕНУ бо її НАРЕЧЕНИЙ Приходить! Не будьте стурбовані, що ви ще не почули Шофар Ріжок Гавриїла, бо це все ж для призначеного часу. Навіть звукові хвилі можуть бути заблоковані тільки протягом призначеного часу. Хіба Я не ТОЙ, ХТО Знає, як далеко Небеса від землі? Навіть розрахунки цього Я Визначив. Швидко робіть те, що Я Визначив і до чого Закликав вас робити.

* * * * * * *

З Великою Любов'ю в ЯХУШУА

Служниця, Дитина, Воїн, НАРЕЧЕНА, Пророк

Елішева Еліяху (Елізабет Елайджа)

8/7/98

* * * * * * *