Пророцтво 133

Пророчий Сон ГОЛОДУЮЧА ДИТИНА!

Усний/Письмовий під Помазанням РУАХ ха КОДЕШ (СВЯТОГО ДУХА)

Через Апостола і Пророка Елішеву Еліяху


* * * * * * *

Пророк бачить речі заздалегідь. ЯХ завжди Попереджає через ЙОГО Істинних Пророків. І мені наснився Сон, дуже яскравий Сон, ЯХ Каже мені попередити [з], і тому я ділюся цим, не для того, щоб викликати страх, а скоріше попросити ваших молитв, щоб цей Сон НЕ збувся! Під час цього Сну [2001]... Це було ТЕРМІНОВО і здавалося, що це повинно було відбутися в Америці. Ми, хто вірить в ЯХУШУА, у нас є потужний військовий захист, котрий приходить прямо з Небес; і це воїнства ангелів, воюючих ангелів. І тільки АББА ЯХУВЕХ Зможе Надати нам Велику Милість, тому що, коли це станеться, те що в цьому Сні описується, це Ядерна Атака! І в останньому Пророцтві, що мені Було Дано... це незабаром буде розміщено, попереджає [про це]. І також в Пророцтві про Дональда Трампа, Попереджено [про це]. (БОГ Підняв Дональда Трампа в цей час і годину! [тобто Пророцтво 131, « Дональд Трам, як попкорн вискакує, коли він готовий!»] )

Тут гонка, щоб побачити, хто збирається натиснути цю кнопку, червону кнопку. Тому що той, хто натискає ... Вау! ... Це ядерна атака і буде відплата! Отже, я називаю цей Сон: "Голодуюча дитина". Я стояла зовні, дивлячись на красиве блакитне небо. Все було спокійно. Коли я подивилася наверх, я побачила 4 кола на небі, Малюється так, наче ПЕРСТ БОЖИЙ ЯХУВЕХ Малював їх дуже повільно. Коли 4-й круг був Намальований, я почула гучний ревучий шум. Я увійшла в будинок, і ВЕЛИЧЕЗНИЙ ураган прийшов, руйнуючи і вбиваючи. Це був ядерний вибух, як від ядерної бомби! Я з жахом дивилася на смерть і руйнування.Всередині мого будинку я побачила жінку з маленькою дитиною на руках. Я подивилася на дитину. І дитина, здавалося, ось-ось помре і така недогодована. І я сказала жінці, матері, "Чому ти не годувала дитину?" І вона подивилася на мене холодно і сказала: "Тому, що у дитини пост." Потім, перш ніж я змогла забрати в неї дитину, вона відкрила вікно і викинула її з вікна 2-го поверху. Я вибігла на вулицю в радіацію і руйнівний вітер, і підхопила дитину на руки, і дитина знову почала дихати! Поки я стояла там, до мене підійшов чоловік – і він просто проходив повз мене – його обличчя було так спалено від випромінювання ядерного вибуху, і він був червоний з 3-м ступенем опіків або гірше. Він не сказав ні слова. Він просто продовжував ходити повз мене.Я повернулася в мій будинок, повністю захищена від радіації, тому що я знала, що ніщо не може заподіяти мені біль, разом з дитиною, і я годувала її молоком з пляшки. Через деякий час руйнівні вітри припинилися. І все здавалося спокійним. Потім я знову подивилась на небо, і я побачила перше стартове коло, я почала кричати: "Покайтеся і поверніть свої серця до ЯХУШУА! Бо знову Суд прийшов!" Так мало, хто слухав. Я побачила ще 3 інших кола всі в ряд, всі 4 з них.

А потім звук рева, що я не можу описати. І тоді руйнівні вітри прийшли знову. І це був інший ядерний вибух, що прогримів! Ось що ми маємо. І ми повинні молитися, щоб у нас було більше часу, щоб досягти більше душ. І в цьому Сні я мала Прославлене Тіло в деякому роді, тому, що радіація, вибухи, ураган - я не боялася. Я була в Прославленому Тілі. А також ... Коли ЯХ Дає Бачення, Сни, Пророцтва, там може бути більше ніж одне значення. І ще, я також розумію, що це також може мати подвійне значення.Бо ми знаємо, що ядерна атака відбудеться. Це лише питання часу! Жінка - це релігія. І дитина - це збори. Організована релігія і організована церква морять голодом (Духовним) людей; примушуючи ганятися за Великими Духовними Знаннями і Пророчими Істинами і Одкровеннями. Більшість церков навіть не дозволять Пророку Пророкувати.

Пастор буде розпитувати людину заздалегідь – перш, ніж ви можете Пророкувати, [він скаже,] – "Я хочу побачити – вони скажуть їм це – "Я хочу побачити, що ти збираєшся сказати". Це неможливо для Істинного Пророка! Справжній Пророк просто відкриває рот і АББА ЯХ, ЯХУШУА Говорить через нього! Тільки фальшивки можуть це робити [вже наперед знаючи, що вони скажуть]. І мені доводилося годувати людей, що голодують – і все ж досі ходять у свої церкви – десь на протязі 22 років Існування Сайту в Інтернеті, 22 роки Буде 4 квітня 2017.І пастори приносять в жертву людей заради того, щоб нагодувати себе багатством і правити, і вони думають, що ВЕДУТЬ ОВЕЦЬ (паству, збори)! І вони будуть жити в особняках і їздити на Мерседесах [Бенс], Роллс-Ройсах – мати літаки! Власні приватні літаки! І не просто мати тільки один особняк – але зазвичай багато. І вони забувають, що Є тільки ОДИН ДОБРИЙ ПАСТИР - ЯХУШУА ха МАШИАХ (до КОГО деякі зараз взивають ІСУС ХРИСТОС)! Будь ласка, попередьте всіх! ЯХУВЕХ Говорив зі мною уві Сні і Попередив мене, що ВІН Буде Піднімати стіни захисту знову, це тому, що язичники поклоняються язичницькому богу, але кого насправді Америка прославляє? Якого бога кожна країна в цьому світі прославляє? Євреї поклоняються АББА ЯХ, ЯХУВЕХ. У них є багато "ІМЕН" [для НЬОГО]: ХаШем, Адонай; але я взиваю до НЬОГО — ЙОГО ІМ'ЯМ ЯХУВЕХ!

В листопаді (знову ж таки 2001 року), у мене був схожий Сон. Я йшла по дорозі, і корова, наповнена молоком, переслідувала мене повсюди. І це не була навіть моя корова. Фермер звинуватив мене у крадіжці його корови! Я сказала, що я не можу зупинити корову від того, що вона сама ходить за мною, це був вибір корови! Я бачила 3 квадрата в ряд, Намальованих ПЕРСТОМ БОЖИМ ЯХУВЕХ на небі. Я почула звук, схожий на ревучий шум, що я не можу пояснити. Це було ... Це було так голосно!

Потім я побачила – я була в горах, і величезні валуни падали в мою сторону. Я побігла до океану, де мій дім був у Сні. Я увійшла в хату і побачила 3 квадрата знову, Малюються в небі. Я дивилася в жаху, і намагалася думати, яким чином померти найжахливіше.Бо я думала, що океан зараз покриє будинок і все в ньому потоне, якщо я в ньому залишуся [включаючи мене]. Тому, я вирішила знову піти в гори. І я почула оглушливий шум. І тоді після того, як 3-й квадрат був Намальований, я побачила – перш, ніж я могла навіть рухатися - ФЕЄРВЕРКИ в небі. І перший, світлого кольору, був тьмяний феєрверк, коли тільки почався феєрверк. А потім з'явилися феєрверки яскравих кольорів! І це були гарні фейєрверки. Я не бігла, я просто дивилася на феєрверки. [Кінець Сну.]

Я зацікавлена в розрізненні цих Снів. Я знаю, що корови – це люди, наповнені Молоком, у них є Молоко СЛОВА. Але їм потрібно більше. Вони мають потребу в Духовному М'ясі! Тільки гарячі молитви праведних, що багато можуть (Якова 5:16). "Якщо МІЙ Народ" впаде на їхні обличчя і "змириться [...] то Я Почую [молитви] ... і Зцілю землю" (2 Хронік 7:14)! Будь ласка, прийміть ці Сни серйозно.Єдина хороша річ, коли ви належите до АББА ЯХУВЕХ і ЯХУШУА, ви можете стояти на Письмі Псалом 91 (90), що ВІН ВКРИЄ тебе ПІД СВОЇМИ КРИЛАМИ ; під Покровом ВСЕВИШНЬОГО, – як сказано в Псалмі 91(90)!

Чи є щось складне для ЯХ? 3 Єврейських юнаки (3 Даниїла) були кинуті в розжарену піч нагріту в 7 разів сильніше, і нічого не згоріло, але мотузки, котрими були зв'язані руки й ноги. ЯХУВЕХ Може Зберегти нас від пошкоджень і в такий час також! Навіть їхні тіла не пахли димом! Ось, що я повинна сказати, це те, що ми знаємо, що це відбудеться. І для Тих, Хто НАРЕЧЕНА ЯХУШУА, Вони Будуть або в Прославлених Тілах або Вони Будуть на Небесах.Я молюся в ІМ'Я ЯХУШУА, щоб ви взяли ці Сни всерйоз. Дональд Трамп був недавно оголошений, як наступний Президент Сполучених Штатів. Він не розпалювач війни. Путін хоче миру з Америкою. Мені Було Дано Пророцтво про Дональда Трампа (Пророцтво 131 "БОГ Підняв Дональда Трампа в цей час і годину!") І це [AmightyWind] Міністерство – це Месіанське Єврейське Міністерство – нам Сказали молитися, щоб Дональд Трамп став Президентом. І СЛАВА ЯХУШУА, так і стало!

* * * * * * *