ПРОРОЦТВО 120


Не здавайтеся! Не йдіть! Суккотне Пророцтво Оновлення Єврейському Перекладачеві, Месіанським Євреям і Всім Віруючим.


Написано / Сказано Під Помазання РУАХ ХА КОДЕШ (СВЯТОГО ДУХУ)
Через Апостола і Пророка Елішеву Еліяху (Елізабет Елайджа)
19 Жовтня, 2011


6-й День Суккота через спостереження півмісяця Нового Місяця;
чи 7-й День Хошана Рабба за офіційним календарем Ізраїлю;

Це Пророцтво Має Помазання Оновлення, Сили і Сміливості. Отже, якщо Ти в духовній битві і втомився, дозволь ЯХУШУА Підбадьорити Тебе Цим Суккотним Пророцтвом Оновлення для Всіх, Хто поклоняється ЯХУШУА і живе Свято. У ньому Є Помазання для Оновлення - розуму, тіла, душі і духу , здоров'я, фінансів і у всіх сферах!

Ми хвалимо ВАС, АББА ЯХУВЕХ, за Помазання На Цьому Пророцтві, Котре Зламає кайдани і ланцюги заради ВАШОЇ Слави, Честі і Хвали.

Всі Народжені з Неба, Віруючі, Наповнені СВЯТИМ ДУХОМ, Котрі прославляють, служать і підкоряються ЯХУШУА ВСЕМОГУТНЬОМУ ГОСПОДУ БОГУ і СПАСИТЕЛЮ, всі переслідувані, ображені, відкинуті, ненависні - Ви, Хто втомилися від того, як зло називають добром, а добро називають злом: не здавайтеся, Святі Молитовні Заступники, НАРЕЧЕНА ЯХУШУА. Не здавайтеся, коли стреси і проблеми цього світу змушують відчувати себе жахливо, коли сатана атакує, коли вороги поставили Тебе в ніщо! Цей світ не Наш дім! Не відрікайтеся від Віри в ІМ'Я ЯХУШУА! У Вас буде Перемога!

Це має відновити так багато військ, котрі були так побиті. Мораль військ повинна бути побудована. В Ізраїлі немає терпимості до Тих , Хто Вірить і слідує за ЯХУШУА.

Елішева говорить: "Для того, щоб Викликати Помазання у Цього гнаного Єврея, потрібен був гнаний Єврей". Якщо Ви втомилися і розбиті, будь ласка, почитайте і послухайте. Тут Помазання Оновлення. Є Більше Помазання у Сказаному СЛОВІ. Будь ласка, послухайте аудіозапис відео або прочитайте вголос, якщо Ви можете.


Будь ласка, подивіться в кінці: сталося
Диво з магнітофоном. Батарея була заповнена лише достатньою потужністю для запису самої довжини СЛОВА. Якби телефонну розмову було записано з самого початку, ВСЕ СЛОВО не було б Записано до кінця. Але, СЛАВА ЯХУШУА, Запис почався в ідеальний час ЯХУВЕХ і все СЛОВО Було Записано!

* * * * * * *


Нижче Пророцтво, як Воно З'явилося

через Пророка Елішеву - "Святі мови", як ДУХ БОГА Дає Висловлювання (Дії 2:3-4) Небесних або земних мов (1 Кор 13:1). Елішева говорить вперед на Мовах, викликаючі Пророцтво (1 Кор 14:6).


Пророцтво містить ЄВРЕЙСЬКІ ІМЕНА БОГА:

YAH/YAHU ЯХ/ЯХУ
יה - БОЖЕ СВЯТЕ, СВЯЩЕННЕ ІМ'Я ;

(як у "Аллілуя" або "Hallelu YAH"
הללו–יה , що дослівно означає: "Хваліть ЯХ":
YAHUVEH/YAHWEH ЯХУВЕХ/ЯХВЕ
י-ה-ו-ה - БОГ БАТЬКО;
YAHUSHUA/YAHSHUA ЯХУШУА/ЯХШУА
יהושוע - ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОГА

(ХА МАШИАХ המשיח - означає "МЕСІЯ"; "ЕЛОХІМ" אלוהים - означає "БОГ".)

Одкровення "SH'KHINYAH GLORY" "ШЕХІНІЯХ ШКАЙНЬЯХ СЛАВИ"
שכני תפארה

як ОСОБИСТЕ ІМ'Я РУАХ ха КОДЕШ רוח הקדש (Англійською мовою -

"The HOLY SPIRIT","СВЯТИЙ ДУХ") - теж на ЦЬОМУ САЙТІ.


(ХА ШХІНА
שכינה {ШЕКІНА} на Івриті

БОГА НЕЗМІННА, БОЖЕСТВЕННА ПРИСУТНІСТЬ.)

Крім того, ABBA YAH АББА ЯХ
אבא יה - означає "БАТЬКО ЯХ"

і IMMA YAH ІММАЯХ אמא יה - означає "МАТИ ЯХ"

Священе Писання KJV або NKJV цитати, якщо не зазначено інше.

* * * * * * *


ЯХУВЕХ Сказав, до Елішеви, щоб відтепер розміщувати Це перед Усіма
Пророцтвами:


Я Попереджав тебе давним-давно, Елішева (Елізабет),
не називати Це МІНІСТЕРСТВО на честь чоловіка або жінки.
Навіть до того, Як Це МІНІСТЕРСТВО З'явилося, Я Помістив Це в Твій Дух.
Бо ніщо з Цього Не Було Зроблено твоєю рукою.
Ніщо з Цього Не Промовлялося з твоїх вуст.
Це з ВУСТ ЯХУВЕХ Було Народжено.
Це з ВУСТ ЯХУШУА,

ВАШОГО МАШИАХ Було Народжено.
Це з ВУСТ РУАХ ХА КОДЕШ,
ВАШОЇ ІММАЯХ, Було Народжено.

Якщо б Це було тільки твоєю рукою, Воно провалилося б давно.

Це ВІТРОМ Від ШЕХІНІЯХ СЛАВИ,
Що Дує по цій землі, СВЯТИЙ ВІТЕР ВІДРОДЖЕННЯ ВІРИ.
Це не твоїм диханням, або Воно зазнало б невдачу."Я ГОСПОДЬ ЯХУВЕХ: ЦЕ - МОЄ ІМ'Я:

і Не Дам СЛАВИ МОЄЇ іншому,

і ХВАЛИ МОЄЇ істуканам." (Ісаї 42:8)

( Це з Пророцтва 105)


У липні 2010, ЯХУВЕХ БОГ також Сказав, щоб додати,

як Попередження тим, хто висміює:

"Але вони знущалися з Посланців БОГА ЯХУВЕХ, нехтували ЙОГО СЛОВАМИ, й глузували з ЙОГО Пророків, доки не Зійшов Гнів ЯХУВЕХ
на ЙОГО Народ, так що не було вже більш рятунку".
2 Хроніки 36:16


Потім, в липні 2016 року:


Горе будь-якому, хто посміє спробувати зашкодити — Цим Двом Помазаним єлеєм.
Ви пошкодуєте про той день, коли народилися. Не торкайтеся до Помазаних МОЇХ і Цим Двом Пророкам не робіть ніякого зла (див. ПС 104:15; 1 Пар. 16:22). Було б краще для вас, якщо Я, АББА ЯХУВЕХ Вирвав би вашого язика!


(Це з Пророцтва 128)


І через Пророка Езра:

Я попереджаю вас — всіх тих, хто виступає проти Цього МІНІСТЕРСТВА, і Пророцтв і Елішеви і Мене, Всіх Служителів AMIGHTYWIND ( МОГУЧИЙ ВІТЕР ) МІНІСТЕРСТВА — Я попереджаю вас зараз, не торкайтеся до Помазанників ЯХ і не робіть ЙОГО Пророкам ніякої шкоди ( ПС 104:15; 1 Пар. 16:22), щоб Жезл Гніву ЯХ Не Прийшов до вас. Але для тих, хто благословив і Благословенний Цим МІНІСТЕРСТВОМ , і віруючих, які приймають Пророцтва, багато Благословень прийдуть на Вас, на Всіх, хто захищають Те, Що Належить ЯХ в ІМ'Я ЯХУШУА.


ЯХУШУА Дав нам Владу, Кажучи: "Ось Я Даю вам Владу наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу , і ніщо не зашкодить вам."
(Лк 10:19)

* * * * * * *

Це було записано через аудіо. Тут Запис.


Елішева: ...Твої ноги. Я Хочу Повторити це. Я Бачу Твої ноги. ЯХУШУА Каже...

що скрізь, де Ти крокуєш, на підошві твого взуття, на підошвах ніг там КРОВ ЯХУШУА, бо Ти слідуєш по ЙОГО СТОПАХ. ВІН Ходить у твоєму взутті і ПОМАЗАННЯ РУАХ ХА КОДЕШ на Тобі. Воно на самому Твоєму обличчі. Воно в Твоїх очах.

[ПРОРОЦТВО 120 ПОЧИНАЄТЬСЯ:]

19 ЖОВТНЯ 2011
Ти догоджаєш МЕНІ, МОЄ Дитя! Не соромтеся звати МЕНЕ ГОСПОДЬ БОГ ВСЕМОГУТНІЙ, адже МІЙ ДУХ всередині Вас!


Ви МОЇ! ВИ Обмиті КРОВ'Ю!


Ви Викуплені КРОВ'Ю! І Ви МОЇ


-розумом, тілом, духом і душею належите


ЯХУШУА ХА МАШИАХ! Я Ваш МЕСІЯ!


Елішева: О, мені гаряче!
[Помазання СВЯТИМ ВОГНЕМ РУАХ ХА КОДЕШ Часто Проявляється таким Чином.]
І тепер Я Наповнюю Вас Свіжим Новим Єлеєм з Небес, щоб ходити з Великим Помазанням, говорити з більшою Сміливістю, як Іоанн Хреститель.


Від маківки Вашої голови до самої підошви Ваших ніг!
Свіжа Манна з Небес, Я Даю Вам Їжі!

Ви МОЇ Любі! МОЇ Любі МОЇ!


О, МОЇ Дорогоцінні! Допоможіть МЕНІ, Допоможіть МЕНІ, Допоможіть МЕНІ!
Годуйте МОЇХ Овець і Ягнят! Працюйте з Цим Пророком.


Адже час такий короткий!


МОЯ КРОВ Окропляє Землю Ізраїлю. Лише Одна Крапля Це Все, Що Потрібно, щоб Змити всі гріхи. Спасибі, що не соромитеся МЕНЕ. Спасибі, що хочете бути переслідувані за МЕНЕ! Спасибі, що приймаєте МЕНЕ — навіть, якщо це означає, що Ваша власна сім'я відвертається, ті з Вашої сім'ї по крові, але не сім'ї по МОЇЙ КРОВІ!


Сім'я з МОЄЇ КРОВІ приймає
Вас, як і у МЕНЕ є Твоя Сестра Пророк, Яка зателефонує Тобі сьогодні! Сім'я По МОЄЇ КРОВІ, Ті, Хто виконують Волю НЕБЕСНОГО БАТЬКА, приймають Вас і люблять Вас - взнають Вас тим, Хто Ви в МЕНІ! Пам'ятайте це завжди. Я Люблю Тебе! І Я Дякую Тобі. Так, Твій ГОСПОДЬ БОГ, Твій СПАСИТЕЛЬ, Твій МЕСІЯ Любить Тебе! Ніколи, ніколи, ніколи, ніколи не давайте нікому відібрати Це!
Я Говорю До Вас в нічній тиші. Я Даю Вам Одкровення. І більше Одкровень Буде у Вас!


Пам'ятайте, МОЇ Дорогі: "Іуди" прийдуть і "Іуди" підуть. У МЕНЕ були СВОЇ "Іуди", у Вас свої. У Елішеви (Елізабет) свої. Всі, Всі, Всі, Хто слідує за МНОЙ, якщо Вони не переслідувані в ІМ'Я МОЄ, краще б запитали себе: "Чому ні"? Адже слуга не краще ПАНА (Іон.13:16)..Це все...Не всі люблять МЕНЕ. Не чекайте, що всі будуть любити Вас - адже поки Я переслідуваний - в цьому світі МЕНЕ більше ненавидять, ніж МЕНЕ люблять! МЕНЕ дражнять більше, ніж МЕНЕ приймають! Але Я Заплатив ЦІНУ на Голгофі. І Ізраїль О, Ізраїль як довго, як довго, як довго, як довго Я Повинен Чекати, що Ти приймеш МЕНЕ будеш любити МЕНЕ?О, Я Знаю, як довго це буде! І Я Знаю ціну, що Ізраїль повинен заплатити! І це буде така важка ціна - адже Вони вважаються більш відповідальними. Адже Я Ходив по Вулицях Єрусалиму. МОЯ КРОВ, МОЯ КРОВ, МОЯ КРОВ Влилася в землю. О, як Я сумую! Як Я Оплакую!
Але
Є Залишок! У МЕНЕ Є Залишок! У МЕНЕ завжди Є Залишок! Їх мало, але Вони МОЇ! І точно також, як у МЕНЕ є Ти, також Є Інші в Ізраїлі. І Вони знаходяться по всьому світу і Вони збираються стояти, і Вони збираються захищати! І Вони захищають Те, Що Свято! І Вони викривають і докоряють все, що не свято і Вони попереджають, що хибний месія на шляху - але це не станеться доки Я Не Заберу МОЮ ІСТИННУ НАРЕЧЕНУ.

Отже, Я Просто Взяв цей момент, щоб Сказати: "Спасибі". Я Відправив Цього МОГО Пророка, щоб сказати: "Спасибі". Немає жодної сльози, що Ви пролили, коли це було за МОЄ ІМ'Я, котра не збережена на Небесах в Дорогоцінному Флаконі, Прикрашеному перлинами і коштовними каменями всіх видів (Пс.56:8). І чим більше переслідування - Я Кажу Вам це, МОЇ Любі, МОЯ Кохана НАРЕЧЕНА - тим сильніше Аромат. Аромат у Цьому Флаконі Ваших сліз. Це була жертва для МЕНЕ, Вашого ЯХУШУА, Вашого НЕБЕСНОГО БАТЬКА і ДОРОГОЦІННОЇ РУАХ ХА КОДЕШ.
О, як довго, як довго,як довго, як довго, як довго, як довго Я Чекав, коли Я Зможу вже Обійняти МОЮ НАРЕЧЕНУ! Але це не повинно бути довше! Це не повинно бути ще довше! Ви будете в МОЇХ РУКАХ! Ви почуєте МІЙ ГОЛОС!


Тільки не здавайтеся! Не йдіть! Адже Ви пройшли так далеко! Не здавайтеся! Не йдіть! Не йдіть на компроміс з брехнею цього світу!

Чим більше світ говорить Вам, що Ви Не Святі, знайте, що Ви Святі! Чим більше вони дражнять і сміються тому, що Ви прямуєте Законами ТОРИ — знайте, що Ви МОЇ!


Чим більше Ви захищаєте Шаббат, Шаббат і говорите: "це не неділя "- просто знайте, що Ви МОЇ! Не здавайтеся! Не йдіть. Хоча і переслідування такі важкі, і хоча вони будуть ставати важче, пам'ятайте, за ЧИЄ ІМ'Я Вас переслідували! Пам'ятайте, за КОГО Ви ненависні!


О, вони будуть використовувати Ваше ім'я і Ваше ім'я вони обмовлять, і будуть говорити все зле проти нього, але насправді, це не Ваше ім'я вони ненавидять. А ТОГО, КОГО Ви представляєте. Це Хто Ви в МЕНІ. Це Повідомлення, Котрим Ви ділитеся, Що Приходять Прямо з Небес.


Отже, не здавайтеся! Не йдіть!

Бо Я Збираюся Помститися тим ворогам! І вони будуть благати кожну гору приховати їх ВІД ТОГО, ХТО СИДИТЬ НА ПРЕСТОЛІ (Одкровення 6:15-17)! І СВЯТОГО АГНЦЯ, КОТРИЙ Був убитий, розп'ятий і Воскрес знову! ЯХУШУА ХА МАШИАХ МОЄ ІМ'Я!


І Я Кажу Вам НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ! І НЕ ЙДІТЬ! Адже Я з Тобою!


Досягніть МОЇХ людей. Досягніть МОЇХ людей. Я Не тільки Кажу до людей в Ізраїлі, але Я Кажу людям в усьому світі. Досягніть МОЇХ людей. Продовжуйте годувати МОЇХ Овець і Ягнят. Продовжуйте не соромитися Вашого свідчення, адже Ваше Свідчення це не те, хто Ви є, Ваше СВІДЧЕННЯ Це ХТО Я Є у Вас! Це те, що диявол ненавидить! Це те, що ваші вороги ненавидять! Але кожне таке СВІДЧЕННЯ доводить ХТО Я Є - адже Я Міняю життя! І Великі, Великі, Великі, Великі, Великі, Великі, Великі Нагороди чекають для Тих― На Небесах Хто хотів, хотів відкласти їх репутацію, їх імена, хотіли бути переслідувані заради МОГО ІМЕНІ! Великі, Великі, Великі, Великі, Великі Ваші Нагороди, що чекають Вас На Небесах.


Ви побачите, МОЇ Любі. Ви побачите МОЮ СЛАВУ, МОЮ СЛАВУ, МОЮ СЛАВУ. Вашими власними очима! Ви побачите! Це не далеко! Не турбуйтеся, коли будуть давати якісь дати, а вони не збудуться. Просто послухайте і Ви побачите. Нові Одкровення до Вас Прийдуть.Стійте один за одного! Зараз не час стояти одному. Я З'єдную МОЮ НАРЕЧЕНУ від одного краю землі до іншого через цей Інтернет, інакше Ви двоє говорячі ніколи б не зустрілися. І все ж, це як Ви в одній кімнаті, адже Ви ОДНОГО ДУХА.
Ви дізнаєтеся Хто МОЇ. Вони будуть битися на Вашій стороні . Вони будуть захищати Все, Що Свято. Вони будуть розкривати вовків в овечій шкурі. Не будьте обмануті. Всі ті, хто стверджують, що вони кажуть: "в ім'я Ісуса Христа" насправді [не всі] говорять Від МЕНЕ. Всі, хто стоїть проти ЦЬОГО СВЯТОГО МІНІСТЕРСТВА, МІНІСТЕРСТВА, Створеного ЯХ… Горе буде цим ворогам, котрі стоять проти Всього, Що Свято! Адже тоді ви стоїте проти ВСЕМОГУТНЬОГО БОГА!

Отже, МОЇ Дорогі, знайте, що Я Вибрав Вас. Знай, що Ти Єврейський Перекладач і ще більше прийдуть, але Вони затрималися. Так, що це Ваша Нагорода на сьогодні. Ти хотів СЛОВО. Отримав СЛОВО.

Елішева (Елізабет),Ти сказала: "Я не знаю, що мені сказати!" Це вірно МОЯ Дочка, тому, що Це Не СЛОВА Твоєї плоті! Ці СЛОВА Сходять з Небес ― Благословити Єврейського Перекладача, Котрий донесе МОЇ СЛОВА Євреям і буде працювати старанно. І Я Благословлю Рясно!


Я Люблю Тебе! Я Полюбив Тебе! Ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ніколи не забувай, що Я Люблю Тебе! Я Знаю КОЖНУ і ВСЯКУ сльозинку, що Всі з Вас пролили! Я Знаю КОЖЕН І ВСЯКИЙ РАЗ, коли Ваше ім'я на землі проклиналось, але це Не Від МЕНЕ.
Адже Я Відправляю Вам Благословення!


Я Накрию стіл У ПРИСУТНОСТІ ТВОЇХ ВОРОГІВ (Пс.23). І Я БЛАГОСЛОВЛЮ ТЕБЕ !!!! І адже пекло буде в люті тому, що вони НЕ МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ТИХІШЕ ГОЛОС ВСЕМОГУТНЬОГО ЖИВОГО ЯХУВЕХ!

Так, що [вороги] скреготіть зубами в злості !!!!


Я більше Не ТОЙ ЖЕРТОВНИЙ АГНЕЦЬ


КОТРИЙ Був мучений! Це був один раз!


Тепер Я ЛЕВ З КОЛІНА ІУДИНОГО!


І Я Збираюся Знищити МОЇХ ворогів!!!!!


БО Я І БАТЬКО МИ ОДНЕ!


МИ ОБИДВА Благословляємо, і МИ ОБИДВА Проклинаємо!
Второзаконня 28, Благословення і Прокляття:


Благословення для тих, хто ПІДКОРЯЄТЬСЯ!
Прокляття для тих, хто НЕ ПІДКОРЯЄТЬСЯ!


Ви ходите в МОЇХ Благословеннях. Ті,
Хто виконують Волю НЕБЕСНОГО БАТЬКА ходять в МОЇХ Благословеннях.
Я Перевіряю. Я вже Знаю,
Хто гідний уникнути Великої Скорботи. Всі Ви випробовуєтеся! У Тебе тепер зовсім Нове Пророцтво, Елішева Еліяху (Елізабет Елайджа). Ти чекала і Ти чекала, і вороги боялися, але Я Чекав і Я Чекав, поки Ти не почула цей голос – Єврейського Перекладача розбудити Помазання всередині Тебе.
Адже Ізраїль, Я Люблю Тебе.

Ти чуєш МЕНЕ, О Ізраїль?


Я Люблю Тебе, Я Хочу Врятувати Тебе.

Це Твій вибір.


Це буде коштувати переслідувань

таких, як у Цієї, з Котрою Ти говориш зараз,


піддавалася переслідуванням і так багато більше.


Але у МЕНЕ є НАРЕЧЕНА в Ізраїлі.


Вони МОЯ Прихована НАРЕЧЕНА.


Є не тільки фізичний Ізраїль

є Духовний Ізраїль.
І у МЕНЕ є МОЯ НАРЕЧЕНА.

Адже МІЙ Духовний Ізраїль також в Ізраїлі.


О, МОЇ Скарби!


Читайте Пісні Соломона.


Побачте МОЮ Любов до Вас. Побачте МОЮ Любов До МОЄЇ НАРЕЧЕНОЇ.
Ви не знаєте, Як Сильно Я Хочу Притягнути Вас До СЕБЕ!
І це не буде довго! Це дійсно не буде довго!
Я Бачу Ваші сльози. Я Чую Ваше страждання. Я Дивлюся, як Ви
стогнете і волаєте:
"Я не хочу більше жити на цій землі."


Ви оточені злом з усіх боків.


Але, що Ви думаєте Я Відчуваю?

Коли САМЕ МОЄ ІМ'Я відкидається?


Це не буде довго.


Просто не здавайтеся! Не йдіть!


Хорошу Роботу Я Почав, Я Її Закінчу.


Кінець Пророцтва

[Елішева:] ХаллелуЯХ! Хвала ЯХУШУА! Так! [Радісний СМІХ]. О, АББА ЯХУВЕХ, ЯХУШУА, ДОРОГОЦІННА РУАХ ХА КОДЕШ, Спасибі ВАМ! Спасибі! Спасибі! Спасибі! Спасибі! Спасибі! Спасибі! Спасибі! Всі чекали, і Всі казали: "Елішева [Елізабет], це було так давно, коли було ще Одне Пророцтво. Де Пророцтво? У Тебе Були Збережені Пророцтва.

Але, АББА ЯХУВЕХ, В ІМ'Я ЯХУШУА, Ми дякуємо ВАМ, і Ми хвалимо ВАС прямо зараз! Це Наступне Пророцтво, і ВІН Узяв Єврея Із Ізраїлю, щоб Звільнити Його, В ІМ'Я ЯХУШУА ХА МАШИАХ! ХаллелуЯХ! О люди, мені гаряче! Славимо ВАС, ЯХУШУА! Ух ти! Я не знаю, що ВІН Каже, що ВІН Каже?
[Бесіда продовжується, реакція приглушена, ще декілька секунд, поки батарея повністю не розряджена].


Елішева: О, гаразд, батерейка блимає, що вона вичерпалася, але переконайтеся, що Повідомлення Записано ... О, будь ласка, БОГ ВСЕМОГУТНІЙ ... "
На цьому Запис Закінчується.


Сказано з глиняної судини, але Могутнього Воїна для ЯХУШУА

Так говориться, так написано в цей день 19 жовтня 2011 року в опівнічний час.

* * * * * * *