Пророцтво 11

ПІДНІМІТЬСЯ, ГОВОРІТЬ ГОЛОСНІШЕ, СКАЖІТЬ дияволу

Заберіть те, ЗАМОВКНУТИ В МОЄ ІМ'Я!


Дано Преподобному Апостолу Елішеву Еліяху

* * * * * * *

Пророцтво містить ЄВРЕЙСЬКІ ІМЕНА БОГА:

YAH/YAHU ЯХ/ЯХУ יה - БОЖЕ СВЯТЕ, СВЯЩЕННЕ ІМ'Я ;

(як у "Аллілуя" або "Hallelu YAH" ,

що дослівно означає: "Хваліть ЯХ")

YAHUVEH/YAHWEH ЯХУВЕХ/ЯХВЕ
י
-ה-ו-ה - БОГ БАТЬКО

YAHUSHUA/YAHSHUA ЯХУШУА/ЯХШУА
יהושוע
- ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОГА
Ха МАШИАХ
המשיח
- означає "МЕСІЯ".
"ЕЛОХІМ"
אלוהים
- означає "БОГ".

Одкровення "SH'KHINYAH GLORY" "ШЕХІНІЯХ СЛАВА"
שכני תפארה

як ОСОБИСТЕ ІМ'Я РУАХ ха КОДЕШ
Англійською мовою під назвою -

"The HOLY SPIRIT" ("СВЯТИЙ ДУХ") - теж на цьому сайті.


(Ха ШХІНА {ШЕКІНА} на Івриті -

БОГА Незмінна Божественна Жіноча Присутність.)

Крім того, ABBA YAH АББА ЯХ — ОЗНАЧАЄ "БАТЬКО ЯХ"
יה

і IMMA YAH ІММАЯХ - ОЗНАЧАЄ "МАТИ ЯХ" יה

Священе Писання KJV або NKJV цитати, якщо не зазначено інше.

* * * * * * *

(Це з Пророцтва 105)
ЯХУВЕХ Сказав, щоб відтепер розміщувати це перед усіма
Пророцтвами:

Я Попереджав тебе давним-давно, Елішева (Елізабет), не називати це Міністерство на честь чоловіка або жінки, навіть до того, як це Міністерство з'явилося. Я Помістив це в твій Дух, бо ніщо з цього не було зроблено твоєю рукою, ніщо з цього не промовлялося з твоїх вуст. Це з ВУСТ ЯХУВЕХ було Народжене. Це з ВУСТ ЯХУШУА ВАШОГО МАШИАХ було Народжене. Це з ВУСТ РУАХ ха КОДЕШ ВАШОЇ ІММАЯХ було Народжене. Якщо б це було тільки твоєю рукою, воно провалилося б давно. Це ВІТРОМ від ШЕХІНІЯХ СЛАВИ, що Дує по цій землі, СВЯТИЙ ВІТЕР ВІДРОДЖЕННІ ВІРИ, це не твоїм диханням, або воно зазнало б невдачу (Ісаї 42:8).

У липні 2010 ЯХУВЕХ також Сказав, щоб додати наступне Писання з 2-Хронік перед кожним Пророцтвом:

2 Хроніки 36:16
"Але вони знущалися з Посланців БОГА ЯХУВЕХ, нехтували ЙОГО СЛОВАМИ й глузували з ЙОГО Пророків, доки не зійшов Гнів ГОСПОДА на ЙОГО Народ, так що не було вже більш рятунку".


Потім, в липні 2016 року:

Горе будь-якому, хто посміє спробувати зашкодити — цим Двом Помазаним єлеєм. Ви пошкодуєте про той день, коли народилися. Не торкайтеся до Помазаних МОЇХ і цим Двом Пророкам не робіть ніякого зла (див. ПС 104:15; 1 Пар. 16:22). Було б краще для вас, якщо Я, АББА ЯХУВЕХ Вирвав би вашого язика!

(Це з Пророцтва 128)

І через Пророка Езра:

Я Попереджаю вас — всіх тих, хто виступає проти цього Міністерства, і Пророцтв, і Элішевой і мене, всіх Служителів AMIGHTYWIND Міністерства — я попереджаю вас зараз, не торкайтеся до Помазанників і не робіть ЙОГО Пророкам ніякої шкоди (ПС 104:15; 1 Пар. 16:22), щоб Жезл Гніву ЙОГО не прийшов до вас. Але для тих, хто благословив і благословенний цим Служінням, і віруючих, які приймають Пророцтва, багато благословень прийдуть на вас, на всіх, хто захищають те, що належить ЯХ в ІМ'Я ЯХУШУА.

ЯХУШУА Дав нам владу, Кажучи: "Ось Я Даю вам владу наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу , і ніщо не зашкодить вам» (Лк 10:19).

* * * * * * *

Не перешкоджайте Дарам, котрі Я Дав вам, багато званих, мало обраних. Війська Гідеона були покликані, але небагато було обрано. Я, ВАШ БАТЬКО ЯХУВЕХ Відокремив їх.
МОЇ Любі, так Говорить ЯХУВЕХ, знайте це: Я не Закликав вас, щоб зазнати невдачі, але домогтися успіху в ІМ'Я МОЄ. Я не Починаю хорошу Роботу, а потім не Закінчую її. Це покликання не від вас, але від МЕНЕ. Хіба СЛОВО МОЄ не Каже: Я Вибираю слабких, таким чином, МОЯ Сила проявлена? [1 Кор 1:27]

Всі будуть знати, що це не ви служите, але Я Служу через Помазані глиняні судини. Елішева Еліяху (Елізабет Елайджа) не може і не ставить собі в заслугу нічого, що вона робить для МЕНЕ, бо вона знає, що це не від неї, але від МЕНЕ. Вона знає, що зараз Я Говорю через неї до вас. Лікарі, які практикують маніпуляцію розуму, сказали б, що це психічне захворювання, але поступаючись себе ТОМУ, ХТО Дав вам рот, емоції і розум, не є психічним захворюванням.

Але визнаючи, або навіть вірячи, що ЯХУВЕХ Може навіть Говорити з людини, лікарі думають, що це психічне захворювання. Не було б ніякої Біблії, якщо б їм вдалося переконати МОЇХ Учнів у цьому. Так, є підробка, і ці люди психічно хворі, але МОЇ Пророки не з тих. сатана викликає психічне захворювання, і психічно хворі потребують позбавлення. То хіба вони не звинуватили б Петра, який ходив по воді самовбивчим? З манією величі? Троє єврейських дітей: то хіба вони не сказали б, що єврейські діти, які були кинуті в полум'яну піч, мали комплекс мученика і духів самогубства?

Але плоть завжди у стані війни з РУАХ ха КОДЕШ (СВЯТИМ ДУХОМ) всередині вас. Ви повинні подолати плоть, щоб служити. Ви можете мати успіх, якщо ви робите це в ІМ'Я МОЄ. Але завжди є війна. Після кожного Пророцтва МОЇ Пророки повинні воювати проти своєї плоті, як вона стає на диби і каже: "Ким ви себе уявили, щоб говорити з Людьми ЯХУВЕХ і сказати, що ВІН Говорить це?". Якщо цього не відбувається з МОЇМИ Пророками, і вони не признаються про цю війну, тоді Я не Говорю з них.

Вірна ознака того, що МІЙ ДУХ Сказав, або Написав з людини, це якщо вони стикаються з тим голосом, який змушує їх замислюватися: це дійсно ТИ ЯХУВЕХ? Та, хто пише вам зараз, ваша Сестра постійно має цю битву, бо вона почуває себе негідною, щоб використовуватися таким чином. Я Повинен Нагадати їй, як Я Збираюся Нагадати і іншим, Змушуючи, щоб цим поділилися з іншими: ви дійсно думаєте, що можете говорити так красиво, і повні Помазаною Сили? Ви дійсно думаєте, що у вас є настільки багато МУДРОСТІ? Завжди МОЇ Справжні Пророки повинні сказати: " ТИ ПРАВИЙ, це не міг бути я". Ви справді думаєте, що у вас є така Сміливість?

Тоді скажіть: "Прости мене, НЕБЕСНИЙ БАТЬКО, це повинен БУТИ ТИ, бо я не можу, і не побажав би я зробити таку річ, щоб сказати, так Говорить ЯХУВЕХ, коли це не вірно. "Це ознака Істинного Пророка; вони сумніваються відносно плоті,

але впевнені в РУАХ ха КОДЕШ, ЯКА їх Використовує. Вони знають, що нічого не можуть зробити, або бажають нічого не робити без РУАХ ха КОДЕШ, ХТО Помазує їх це робити. Припиніть боятися Дарів, котрі Я Дав вам. Я не Буду Змушувати вас годувати МОЇХ Овець, і ви , як і раніше, підите на Небеса, але ваші нагороди не будуть настільки великими, і Я Споруджу іншого, щоб заповнити місце, де ви повинні були бути. Є душі, які чекають, щоб ви послужили їм.

Страх - протилежність віри. Знову Я Проголошую підтвердження, але не продовжуйте перевіряти МЕНЕ у тому, що вже було підтверджено. Часу мало. МОЄ Прибуття незабаром, робіть те, що ви збираєтеся зробити для МЕНЕ зараз, а не пізніше. Зараз, коли МЕНІ потрібні МОЇ Служителі, МОЇ Воїни. Зараз, коли МЕНІ потрібні ті Обрані, щоб зібрати урожай душ. Зараз, коли МЕНІ потрібно, щоб ви були Ловцями чоловіків і жінок. Зараз, коли МЕНІ потрібні МОЇ Пророки, щоб проголошувати. Зараз, коли МЕНІ потрібні Євангелісти, Духи як Іоанн Хреститель, щоб вийти вперед. Зараз час порятунку, завтра може бути занадто пізно. Настільки багато з Покликаних чекають до завтра, поки умови не відповідні для них. Вже завтра, а відповідні умови ніколи не настають для них. ПРОКИНЬТЕСЯ, це хитрощі ворога!

Інша пастка: "Я не гідний проповідувати Євангеліє ЯХУШУА, у мене занадто багато проблем. У мене є минуле, яке приносить мені позорище, ТИ не можеш використовувати мене. ПРОКИНЬТЕСЯ! Я ТОЙ, ХТО Вибирає того, хто служить МЕНІ, а не ви. Чи не Вибрав Я Павла, щоб служити МЕНІ Могутнім Чином, а він був вбивцею тисяч християн. Куди вже гірше минуле він міг мати? Тим не менш, Я Взяв те минуле і Використовував його для МОЄЇ Хвали, Честі і Слави. Що сатана замишляв в зло, Я Обернув на ваше благо. Це те, що Я Роблю; Я не Закликаю людей до Служіння, котрі не постраждали. Вони не зможуть ототожнитися з МОЇМИ страждаючими Дітьми. Ви не дізнаєтеся наскільки рана болить, поки ви самі не були поранені.

Хто може краще пасти поранених овець, ніж той, хто пізнав біль? Ви не будете знати, як вивести когось з гріха і до підніжжя Хреста Голгофи, якщо у вас самих не було чогось, щоб ототожнювати себе з ними. Грішник врятований Благодаттю. Як ви можете служити віровідступникам, якщо ви самі в якийсь момент не думали, що втратили свою віру в МЕНЕ. Вашу найбільшу слабкість Я Змушу стати вашою найбільшою силою, бо Я Буду використовувати ту слабкість і Допоможу вам подолати її, і доведу Реальність ЯХУШУА. Коли Я Дам підтвердження, що ви були Обрані, не стійте і не розпитуйте МЕНЕ: "Чому я?". Просто знайте, що Я - ВЕЛИКИЙ "Я Є", і Я не Роблю помилки. Однак, це все ж ваш вибір, якщо ви хочете покорятися. Але ви будете нещасні і завжди будете усвідомлювати, що не покорялися МОГО Покликання на ваше життя, якщо ви відмовитеся від нього. Ось чому Я Сказав: "Багато Званих, мало Обраних." Котрим ви оберете бути? Я вже Знаю, що ви вибрали. Хіба СЛОВО МОЄ не Говорить: "Ті, які поклали свою руку на плуг і озираються назад, не гідні?". Покладіть свою руку на плуг; залиште своє минуле у підніжжя Хреста, Голгофи. Я Дозволив речі, які сталися, щоб зробити вас сильніше для МЕНЕ, а не слабкіше. Бо у вас є Свідоцтво, зроблене з золота, а не міді. Використовуйте Його, щоб привести душі до МЕНЕ, використовуйте Його, щоб принести МЕНІ Хвалу, Честь і Славу. Я ВАШ ВЧИТЕЛЬ ЯХУШУА ха МАШИАХ, Повертаюся раніше, ніж ви думаєте. Як зло стає більш нестримним в цьому світі, і злі виставляють напоказ гріх перед МОЇМ ЛИЦЕМ, говорячи: "І що ти зробиш з цим, ЯХУШУА?" Я Покажу їм, що Я Зроблю з цим. Як Я Показую МОЇМ Дітям, коли Я Шльопаю їх, Я Покараю тих, котрі виставляють напоказ МОЇ Заповіді, гомосексуалізм, аморальність і Біблію перед МОЇМ ОБЛИЧЧЯМ і сміють дразнити МЕНЕ. Він йде, МІЙ Гнів йде на цю землю нерозбавленим.

Оскільки вони вчать малят грішити, і що МОЇ СЛОВА більше не для сьогодні, вони збираються заплатити надзвичайним чином. Я БУВ ЖЕРТОВНИМ АГНЦЕМ тільки один раз; Я Повернуся, як МОГУТНІЙ ВОЇН в наступний раз. Але спочатку Я Зберу МОЇХ Дітей додому. МІЙ Гнів збережений для МОЇХ ворогів, а не для МОЇХ Дітей. МОЇМ Дітям, тим, хто любить і служать МЕНІ, чиї гріхи обмиті в Пролитої КРОВІ Голгофи, нічого боятися.

Але МОЇ вороги ніколи не будуть знати такий страх. Бо те, чого вони боялися, спіткає їх і те, чого вони ніколи не боялися, пожере їх. Як МОЄ ІМ'Я використовується, як лайка на радіохвилях і все, що Свято, висміюється через ефір, Я Доведу, що Я — ВСЕМОГУТНІЙ БОГ, ВЕЛИКИЙ ЯХУВЕХ "Я Є", і це не Я, КОГО дражнять і проклинають. Це ви, хто слухає це і не відчуває скорботу почувши це, і ожесточили своє сердце і дозволили цього, і не виступали проти цього. МОЇ Діти, заберіть назад радіохвилі, в ІМ'Я МОЄ. Ви не чуєте, щоб Будду проклинали, або сатану, або Мухаммеда, але ви чуєте як ІМ'Я ЯХУШУА ха МАШИАХ (Ісуса Христа) проклинается. Ви чуєте, як БОГА, КОТРОМУ ви служите, проклинають. Це не БОГ ВСЕМОГУТНІЙ, ЯКИЙ проклят; це той, хто говорить ці прокльони на себе. Тільки КРОВ ЯХУШУА омиє їх начисто від цього гріха.

Я Говорю вам: дивіться на вулкани і землетруси, жахи в небі, і ви дізнаєтеся, як скоро МОЄ Пришестя. Оскільки Я Керую однією річчю, якої людина не може і ніколи не буде управляти, елементи в небі і погода. Людина не може зупинити вулкани, землетруси, сніг, або холод, або жар, торнадо, урагани, повені від проливного дощу, як зло стає більш злим, а добро стає більш Святим. Я тепер Відділяю МОЇХ Людей, і МОЄ Пришестя неминуче. Робіть те, що ви збираєтеся зробити для МЕНЕ, швидко.

З літніми потрібно поводитися з любов'ю і повагою, бо вони - старші, котрі є кладязь багатьох знань. Вони МОЇ Скарби на цій землі, але як багатьох забувають, замикають, звертаються, як з небажаним сміттям. Їх власні діти за законом вбивають хворих та інвалідів. "Вони - фінансовий тягар, нехай бідні вмирають, покінчимо з соціальною посібником, яка від них користь?". Хіба Я не Казав: "Бідні завжди будуть з вами?" Але, ви повинні були поділитися тим, що маєте з ними.

Годуйте бідних, одягніть нагих, ваших братів і сестер. Ті називаються МОЇМ ІМ'ЯМ, омиті в МОЇЙ КРОВІ, а ви вдавайте, що не бачите їх. Я Бачу їх! Я Чую їх плач! Я Дозволяю це, щоб подивитися, скільком не все рівно. Але для Благодаті БОЖОЇ ЯХУВЕХ, туди ви йдете. Ви - сторож братові своєму. Коли одна Частина ТІЛА ЯХУШУА Страждає, ВОНО все Страждає. Припиніть ігнорувати біль.

У той час, як вбивства невинних немовлят, все ще в утробі своєї матері розірвані настільки люто, і ви думаєте, тому що цей грішний світ узаконив це, то це законно зі МНОЮ. Навіть ваші вбивці в камері смертників, ви намагаєтеся придумати милосердні і швидкі смерті для них. Закони дають принаймні більше 10 років в більшості випадків за рахунок платників податків, ваших податкових грошей, щоб продовжити їх життя, винайти більш милосердні способи, щоб убити тих, які позбавили життя без усякого милосердя. Тим не менш, немовлята, такі Дорогоцінні для МЕНЕ, немовлята, Я Рахував дні до їх народження, Помістив МІЙ ДУХ у них, Спонукав їх рости сильними і здоровими в утробі матерів, так, щоб вони дихали під час народження, і ці невинні немовлята, ніколи не пізнавши зло, піддаються тортурам, як їх непочуті крики відгукуються ехом в МОЇХ ВУХАХ.

Ті, які зробили ці аборти і не сповідалися, і не попросили вибачення, і не відвернулися від цього гріха, цілу вічність ви будете чути крики всіх тих немовлят. Як одне з ваших покарань, котре чекає на вас в пеклі, і ніякої перерви від плачу вбитих немовлят, або криків. Ви знаєте, як кричуще дитя діє на ваші нерви? Уявіть мільйони у ваших вухах протягом вічності.

ПОКАЙТЕСЯ ЗАРАЗ, медсестри, лікарі і жінки, роблячі ці речі заради самих себе. ПОКАЙТЕСЯ ЗАРАЗ, політики, котрі прийняли ці закони. Верховний Суд: ти не верховний в МОЇХ ОЧАХ, ти не вище МОЇХ Законів. Один тільки ВСЕМОГУТНІЙ БОГ ЯХУВЕХ ЯВЛЯЕТЬСЯ ВЕРХОВНИМ. Один тільки ВСЕМОГУТНІЙ БОГ ЯХУВЕХ ЯВЛЯЕТЬСЯ СУДДЕЮ, ЖУРІ і ПАЛАЧЕМ. ЯХУШУА ха МАШИАХ Прийшов, щоб ви могли мати життя в збитку [Ів 10:10]. ПОКАЙТЕСЯ! Відверніться від цього гріха, бо Я Притягну вас до відповідальності. Кров ще не народженого на ваших руках.

Чому, тому що Я Дав людству вибір? Вибір покорятися тому, що є інстинктом, даний кожній жінці і чоловікові, щоб захищати дітей, виховувати дітей, і однак, вони люто вбиті.
Горе тим, хто називає це законним. Горе бути лікарям і медсестрам, котрі приймають участь в цьому вбивстві. Горе бути політикам, котрі прийняли закони, щоб цих невинних немовлят вбивали в масовому масштабі. Горе бути вам, хто мовчав занадто довго. Бо Я Чую їхні крики. Душі немовлят повертаються туди, звідки вони прийшли, з Небес. Але їх душі вирвані з цього світу безжально. Жорстокість, що не передати словами. Я Дозволяю душам йти тільки, щоб довести нелюдяність людини до людини. Знаючи, який вибір та матір вже зробила. Скорбуючи і Даючи їй кожну можливість покаятися, знаючи, що вона не зробить це. Гніваюсь тому, що вона не покається.

Скажи їм, скажи їм, МОЯ Дочка. Ще раз, хоча навіть ті, хто називає їх МОЇМ ІМ'ЯМ, однак, нічого не роблять, але тільки хитають своїми головами, а інші, кого Я з такою гордістю називаю МОЇМИ Дітьми, віддають свої життя, репутацію, і фінанси, щоб захистити невинних немовлят в утробі матері.

Це ті, кого Я Винагороджу. Чому церкви не підтримують тих, хто готовий пожертвувати всім своїм, щоб виступити проти цих вбивств невинних немовлят?

Вони втрачають свої робочі місця, заключені у в'язницю, їх висміюють, і чому? Тому, що вони почули МІЙ ГОЛОС, і МОЄ Засудження, що сказав: "Говори, не мовчи." Я Почув їхні молитви, Я Побачив їх сльози, і Я Відчув їх біль, а ви? Кожна церковна служба повинна молитися за них. Кожна церковна служба повинна молитися про МОЄ Засудження, МОЄМУ Суді над тими, хто здійснює такі речі, дозволяючи ці вбивства, но як мало роблять це. Я СТРАШЕННО СЕРДИТИЙ бо ви говорите, що ви МОЇ, і ви ігноруєте крики ненароджених, і крики тих, котрі жертвують всім своїм, щоб захистити і зупинити масові вбивства ненароджених. Підніміться! Говоріть голосніше! В МОЄ ІМ'Я! Моліться, Моліться, Моліться, поки ви не побачите, що цей жах припинився. Ви хочете знати, чому Я Дозволив цьому продовжуватися, тому що Я Чекав, щоб МОЇ Діти призвали МОЄ ІМ'Я, щоб зупинити це. Щоб доказати, що їх це хвилює. Не тільки горстка, але і мільйони повинні були висловитися, як ці закони були прийняті проти МОЇХ Законів. Ніколи не повинно бути церковної служби без оголошення цієї молитви. Пастори, ви будете притягнуті до відповідальності, ви були попереджені. Збори, попередьте ваших пасторів. Вони повинні Представляти МЕНЕ.
Настійно закликайте їх кожну службу молитися, щоб цей жах припинився, щоб МІЙ Суд прийшов на тих, які відмовляються покаятися. Припиніть надавати МЕНІ мляві молитви. Я не Почую. Дайте МЕНІ молитви з пристрастю і з серцем, котре турбується. Зупиніть ритуальні молитви, котрі просто запам'ятовування слів, Я не Почую. Це від вашого розуму і рота, не від вашого серця.

Великі карстові воронки відкриються, і земля проковтне ці клініки абортів. Не по причині того, що людина зробила, але МОЯ РУКА Вдарить по землі, де найбільш проливається кров, невинна кров. Бо навіть під час війни невинна кров не проливається подібно цьому. Але на вівтарях сатани ці діти масово убиваються заради зручності, марнославства, егоїзму, страху і жадібності. Я Дам їм щось, щоб боятися, вони будуть боятися ВСЕМОГУТНЬОГО БОГА ЯХУВЕХ, ХТО Створив ті душі, яких вони так злобно вбивають. Вони будуть боятися ЯХУВЕХ, КОГО вони дражнять і говорять, що це законно. Вони будуть боятися тих, котрі ставлять християн перед їх обличчями, щоб попередити їх, що це вбивство. ЦЕ ГРІХ! Бо не буде нічого, що християни роблять, щоб примусити їх боятися, крім як молитися і посунути РУКУ ЯХУВЕХ через ті молитви.

Але жінки, лікарі, медсестри, політики, ті, котрі вітають вбивства МОЇХ невинних душ, побачать МОЄ ОБЛИЧЧЯ і МІЙ ДУХ на МОЇХ Дітях, посланих уперед як війська, щоб молитися. Пам'ятайте стіни Єрихону. Пам'ятаєте, як це не були людські руки, котрі разстрощіли стіни Єрихону. Так це буде зроблено знову, і вони не зможуть досить швидко побудувати клініки абортів. Скажи їм, МОЯ Дитина, і навчи їх.

Ще є час покаятися, але скоро не буде. Пам'ятаєте Содом і Гоморру, це не були людські руки, котрі принесли вогонь і сірку, йшов дощ з Небес, де він зберігається, і це прийде знову. Злі, ті, котрі практикують це і набагато гірше, ви були попереджені. Ваші закони можуть узаконити гомосексуальні шлюби, але Я Постановив, що це гріх. Це насмішка над шлюбом і тим, що Я Створив, щоб бути Святим. Це не узаконено в МОЇХ ОЧАХ. Пастори, деякі з вас приєдналися до цих любовних пирувань з дивною плоттю, нічого не кажучи, ви взяли участь у цьому. Підніміться! Говоріть голосніше! Скажіть язичникам замовчати в ІМ'Я МОЄ! Більше не слухайте їх брехню. Вони прагнуть отримати дітей, ви були попереджені, ваших власних дітей.

Ви повинні покаятися зараз, або ви також постраждаєте від того, що повинно прийти і йде швидко. Ви були попереджені. Настільки стурбовані з приводу вашого безподаткового статусу, але не стурбовані з приводу того, що БОГ, ЯКОМУ ви стверджуєте, що служите, Зробить з вами, за те, що ви не молилися проти цього і за те, що не посунули МОЮ РУКУ, щоб покінчити з цим. Знову, ніколи не повинно бути церковної служби, яка закінчується без оголошення молитви, щоб покінчити з цим духом, котрий був посланий забруднити все, що Свято. Молитви праведника можуть багато. [Як 5:16] Мляві молитви Я не Чую і Я Випробовую відразу до них. Будьте або гарячими або холодними, але не приходьте до МЕНЕ теплуватими, бо Я Нізвергну вас з УСТ МОЇХ.

Не говоріть, що ви МОЇ, і не відстоюєте все, що Свято, або зберігайте мовчання, в той час, як ви бачите, що інші відстоюють Святість і стають гнаними заради МЕНЕ, і не допомагаєте їм чим-небудь по вашим можливостям, через страх втратити ваш безподатковий статус. Ви втратите більше, ніж ваш безподатковий статус. Ви втратите більше, ніж свої життя. Ви втратите свої ДУШІ! Ви були попереджені. Зараз Час! Підніміться! Говоріть голосніше! Скажіть язичникам замовкнути в ІМ'Я ЯХУШУА! Один з ЯХУШУА на їх стороні - більшість. Мільйон без ЯХУШУА на їх стороні - меншість. Зараз час.

* * * * * * *

Скрушений Сосуд з глини, але Могутній Воїн ЯХУШУА МЕСІЇ!

Пастор Елішева Еліяху (Елізабет Елайджа)

Відтепер мені було велено писати час. Я не знаю причину. Також під час написання цього пророцтва, я втратила зв'язок з інтернетом, я спробувала повторно з'єднатися тільки виявивши, що всі телефонні лінії були атаковані в деякому роді, це було протягом 2 годин. Тепер і це не відправляється. 3:37 дня, і я навіть не можу зв'язатися з оператором.

Протягом багатьох годин воно говорило: "Ця лінія зайнята". Ніколи раніше такого не відбувалося. Я покриваю цей комп'ютер і електронний Лист з Пророчим Повідомленням Пролитою на Голгофі КРОВ'Ю ЯХУШУА ха МАШИАХ. З вірою, я вірю, що всі ті, котрі РУАХ ха КОДЕШ хоче, щоб мали це Послання, отримають його. Не вдається підключитися всю ніч і відправити це сьогодні ввечері. Не можу навіть досягти оператора або набрати міжміський номер. Щось сталося у Небесних Межах, як я пишу це. Тільки місцеві дзвінки проходять. Це перший раз, коли мені було сказано, щоб почати включати час, ви побачите щось трапиться, відповідне цій даті або часу. Я не знаю що. Я прошу, де б це Пророцтво не було розміщено або відправлено, відправте повну сторінку. Бо Є причина, і знову я знаю, що це ЯХУВЕХ Наказує мені сказати, щоб не змінювати чи не видаляти жодного слова, залиште його в повному стані, як Я відправляю його. диявол має бути збожеволів. Врешті-решт, це відправляється через радіохвилі, і Біблія Говорить, що сатана - принц і має владу над радіохвилями з його начальствами. Але я покриваю радіохвилі, по яких це йде і комп'ютери Пролитою КРОВ'Ю ЯХУШУА, і наші телефонні зв'язки та інтернет-зв'язки. КРОВ ЯХУШУА Голгофи і Назарета - проти тебе, сатана.

І демони, ви не можете пересікти КРОВ, в ІМ'Я ЯХУШУА. Телефонні лінії тепер працюють в 11:15 вечора. Тепер це можна відправити. Ті з Вухами РУАХ ха КОДЕШ почують голос НАШОГО ВСЕМОГУТНЬОГО БОГА ЯХУВЕХ, всі інші залишаться глухі. В ІМ'Я ЯХУШУА ха МАШИАХ, РУАХ ха КОДЕШ Відправ СВОЇ Послання всім тим, котрі розпізнають ГОЛОС НАШОГО ВЧИТЕЛЯ і ТВОРЦЯ.

Тільки для ТВОЄЇ Хвали, Честі і Слави, ЯХУШУА, я прошу. Амінь.

* * * * * * *