ПРОРОЦТВО 10

Заберіть те,

що сатана вкрав!



Дано Пастору Елішеві Еліяху (Елізабет Елайджа)

4 грудня 1997

* * * * * * *

Пророцтво містить ЄВРЕЙСЬКІ ІМЕНА БОГА:

YAH/YAHU ЯХ/ЯХУ יה - БОЖЕ СВЯТЕ, СВЯЩЕННЕ ІМ'Я ;

(як у "Аллілуя" або "Hallelu YAH" ,

що дослівно означає: "Хваліть ЯХ")

YAHUVEH/YAHWEH ЯХУВЕХ/ЯХВЕ
י-ה-ו-ה - БОГ БАТЬКО

YAHUSHUA/YAHSHUA ЯХУШУА/ЯХШУА
יהושוע - ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОГА
Ха МАШИАХ
המשיח - означає "МЕСІЯ".
"ЕЛОХІМ"
אלוהים - означає "БОГ".

Одкровення "SH'KHINYAH GLORY" "ШЕХІНІЯХ СЛАВА"
שכני תפארה

як ОСОБИСТЕ ІМ'Я РУАХ ха КОДЕШ
Англійською мовою під назвою -

"The HOLY SPIRIT" ("СВЯТИЙ ДУХ") - теж на цьому сайті.


(Ха ШХІНА {ШЕКІНА} на Івриті -

БОГА Незмінна Божественна Жіноча Присутність.)

Крім того, ABBA YAH АББА ЯХ - ОЗНАЧАЄ "БАТЬКО ЯХ"
יה

і IMMA YAH ІММАЯХ - ОЗНАЧАЄ "МАТИ ЯХ" יה

Священе Писання KJV або NKJV цитати, якщо не зазначено інше.

* * * * * * *


(Це з Пророцтва 105)
ЯХУВЕХ Сказав, щоб відтепер розміщувати це перед усіма
Пророцтвами:


Я Попереджав тебе давним-давно, Елішева (Елізабет), не називати це Міністерство на честь чоловіка або жінки, навіть до того, як це Міністерство з'явилося. Я Помістив це в твій Дух, бо ніщо з цього не було зроблено твоєю рукою, ніщо з цього не промовлялося з твоїх вуст. Це з ВУСТ ЯХУВЕХ було Народжене. Це з ВУСТ ЯХУШУА ВАШОГО МАШИАХ було Народжене. Це з ВУСТ РУАХ ха КОДЕШ ВАШОЇ ІММАЯХ було Народжене. Якщо б це було тільки твоєю рукою, воно провалилося б давно. Це ВІТРОМ від ШЕХІНІЯХ СЛАВИ, що Дує по цій землі, СВЯТИЙ ВІТЕР ВІДРОДЖЕННІ ВІРИ, це не твоїм диханням, або воно зазнало б невдачу (Ісаї 42:8).

У липні 2010 ЯХУВЕХ також Сказав, щоб додати наступне Писання з 2-Хронік перед кожним Пророцтвом:

2 Хроніки 36:16
"Але вони знущалися з Посланців БОГА ЯХУВЕХ, нехтували ЙОГО СЛОВАМИ й глузували з ЙОГО Пророків, доки не зійшов Гнів ГОСПОДА на ЙОГО Народ, так що не було вже більш рятунку".

Потім, в липні 2016 року:

Горе будь-якому, хто посміє спробувати зашкодити — цим Двом Помазаним єлеєм. Ви пошкодуєте про той день, коли народилися. Не торкайтеся до Помазаних МОЇХ і цим Двом Пророкам не робіть ніякого зла (див. ПС 104:15; 1 Пар. 16:22). Було б краще для вас, якщо Я, АББА ЯХУВЕХ Вирвав би вашого язика!

(Це з Пророцтва 128)

І через Пророка Езра:

Я попереджаю вас — всіх тих, хто виступає проти цього Міністерства, і Пророцтв, і Элішевой і мене, всіх служителів AmightyWind Міністерства — я попереджаю вас зараз, не торкайтеся до Помазанників і не робіть ЙОГО Пророкам ніякої шкоди ( ПС 104:15; 1 Пар. 16:22), щоб Жезл Гніву ЙОГО не прийшов до вас. Але для тих, хто благословив і благословенний цим Служінням, і віруючих, які приймають Пророцтва, багато благословень прийдуть на вас, на всіх, хто захищають те, що належить ЯХ в ІМ'Я ЯХУШУА.

ЯХУШУА Дав нам владу, Кажучи: "Ось Я Даю вам владу наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу , і ніщо не зашкодить вам» (Лк 10:19).

* * * * * * *

О, Могутні Воїни одного разу ви почуєте: "Ти, добра і вірна дитина, входи і тепер відпочинь, але ненадовго довше, і ВАШ НАРЕЧЕНИЙ дійсно Іде". Тримайтеся міцніше краю МОГО Одягу. Тримайтеся міцніше і не відпускайте. Хоча ви стаєте виснаженими і стомленими, це заради МЕНЕ ви страждаєте.
Бо це не ваша праця, ваше Служіння, але МОЯ. Це заради ЯХУШУА (Ісуса) ви посиленно працюєте, і ви не працюєте марно. Для Самих Найдорожчих Коханих, чуєте, як РУАХ ха КОДЕШ (СВЯТИЙ ДУХ) вам Говорить?

Немає жодної розкоші, що ви втратили, котру ви не отримаєте назад уплотненною, струснутою й переповненою [Лк 6:38]. Хіба Я не Дам вам в пазуху і споникну людину, щоб давати і підтримувати те, що від МЕНЕ, а не від тебе? Бо ваші багатства не від світу цього, але від Світу Прийдешнього, так Говорить ЯХУВЕХ.

Ващі богатства, МОЇ Любі запасені для вас на Небесах. Ваші богатства - душі, які ви привели до МЕНЕ. Ваші богатства - Дари, які Я щедро Дав вам. Ваші богатства - Могутні Молитовні Воїни, які захищають і підтримують вас своїми молитвами. Ваші богатства - здатність чути МІЙ ГОЛОС ясно. Ваші богатства - знання, що ви оточенні хмарою Свідків, і вони спостерігають за всім, що ви робите і говорите, це заради МОЄЇ СЛАВИ, заради МЕНЕ ви обходилися без.

Ви пізнали багато гонінь, але знайте це: вороги, котрі піднімаються проти вас, Я не Послав їх, і Я не Говорив через них. Не обманюйтесь, якщо вони не підтрипують вас, вони пригнічують вас. Якщо ті, котрі говорять: "я - твій друг, і все ж таки не підтримують вас у малому, вони не будуть вірні у великому". Усвідомтеся: не всі хто каже "ГОСПОДИ", є МОЄЮ Дитиною чи Слугою; не всі, хто каже "друг" є вашим другом.

Отже, Я Кажу вам: ви оточенні тими, хто говорить: "Але я твій друг", і проте вони не знають, що таке слова дружба і відданість. Вони - Іуди, послані, щоб зрадити вас, але Я Попереджаю вас зараз через вашу Сестру, цього Пророка, щоб ви були усведомлені. У них є свої власні цілі, їх власні плани, щоб просунути себе. Остерігайтеся, бо тепер ви будете чітко бачити те, чого ви не бачили ясно раніше.
Вам дано новий Дар в цей день, і Я Прорікаю його зараз через цю Сестру вашу, МОЯ Посудина, наповнена МОЄЮ РУАХ ха КОДЕШ.

Те, що вона говорить, збудеться, як ви читаєте цього Листа, БОЖЕСТВЕННО спрямоване у ваші руки. МОЇ Любі, Я Даю вам нове Помазання, так що ви можете бачити глибини душ людини. Ви дізнаєтеся більший Дар Прозорливості, ніж раніше. Але вам не сподобається те, що ви побачите, бо прибувають ті, яким ви думали, що можете довіряти, і ви виявите, що зовсім не можете довіряти їм. Вони - переодягнені Іуди. Остерігайтеся, бо вони зайшли так далеко, щоб побачити зло, що відбувається з вами. Але, Я Кажу вам: коли ви побачите це, викривайте їх в ІМ'Я МОЄ, і ви побачите ворогів, які втікають від вас у семи різних напрямах [Втор 28:7]. Вони побіжать в укриття, бо Я також в цей день Даю вам більший Дар Сміливості.

Бо Я не лише ВСЕМОГУТНІЙ БОГ Любові, але також і Війни, і Я Оголосив війну МОЇМ ворогам. Я Збираюся використовувати вас, щоб докоряти народи, які піднімаються проти МЕНЕ і всього, що є Святим. Ці слова не являються і не будуть вашими власними словами, бо ви знатимете, коли говорити, а коли не говорити. Ви продовжуватимете збирати МОЇХ Дітей, забираючи назад те, що ворог вкрав, і підносячи їх МЕНІ.

Ви - Жертва жива для МЕНЕ. Робота, яку ви робите, не зроблена у вашій силі і мощі, але під МОЄЮ Силою і Мощю. Хоча ви стомлені багато разів, пам'ятайте закликати МОЮ Силу, МОЮ Сміливість. Пам'ятайте закликати МОЮ Хоробрість, МОЇ Дари, бо ви стикатиметеся з силами зла. Ті, які практикують зло, молячись іншим богам, і тим не менш ви переможете їх прокляття МОЄЮ КРОВ'Ю, яка була Пролита за вас на Голгофі, словом вашого свідчення і СЛОВОМ МОГО Свідоцтва [Втк 12:11].

Коли Сила дана вам, Сила МОГО ІМЕНІ, СЛОВА і КРОВІ, використовуйте їх, щоб перемогти ворога. Забороняйте ворогам в ІМ'Я МОЄ. Не ігноруйте їх, бо ігнорування сприяє лише їх зміцненню. Викривайте ворога і всі прийоми ворога, і ви досягатимете успіху в шляхах, про які ви не знаєте.

МОЇ Любі, о як МЕНІ Хочеться Гойдати вас на МОЇХ РУКАХ, і Я Буду одного чудового дня. Бо коли ви відчуваєте самотність, тоді Я щонайближче. Я Стою з вами, як ви стоїте за МЕНЕ.

Брами пекла не здолають МОЮ Церкву. Ви - МОЯ Церква. Коли ви відчуваєте себе покинутими і забутими, хоча ви не можете бачити МЕНЕ, ви знатимете, що Я там. Я ніколи не Залишу і не Покину вас, але Люблю вас любов'ю, з якою жодна людина не може навіть порівнятися. Я Знаю МОЇХ Дітей, МОЇХ Воїнів і МОЮ НАРЕЧЕНУ. Ви - Все Це і настільки Більше, Я Пророкую вам зараз через МОЮ Служницю, яка не знає, що вона скаже далі.

Я Беру вас на більш високий рівень, ніж ви були раніше. Підготуйтеся, бо коли ворог вас оточить, знайте це: це тому, що ворог знає, що ви не від світу цього, але тільки в цьому світі, і ви в цьому світі, щоб служити МЕНІ, виконуючи МОЮ Волю, як Я рясно Ізливаю Дари МОЄЇ РУАХ ха КОДЕШ на вас.
Те, що було важким перш, стане легким. Те, що було легким перш, ви будете думати, що стало важким.

Але це тому, що Я Переміщаю вас вище, ніж ви були раніше.
Ви будете подібно Петру, і Я Скажу: "Закиньте свою мережу глибше в море", і ви скажете: "Але БАТЬКО, я не робив цього раніше, чи був там раніше. І Я Скажу: "Але Кохані, риба в достатку з іншого боку. Ідіть на території, куди ви ще не наважилися. Не бійтеся, бо Я - МАЙСТЕР ЛОВЕЦЬ. Я Знаю, яку приманку використовувати, коли Я Закидаю вас в море. Ви не повернетеся з порожніми руками. Тільки довіряйте МЕНІ і Я Буду Вести вас і Направляти вас, щоб бути ще більшими ловцями людей.

Те, що вона сказала в ІМ'Я МОЄ, збудеться. Я не Починаю щось хороше і не Закінчую його. Міністерство, котре тепер було ввірене вам в цей день, буде рости не що-днини, а що-години. Все пекло здригнеться, бо вони побачать, що ви йдете ще більше на їх території і забираєте полоненних і звільняєте їх в МОЄ ІМ'Я.

Прочитайте це Пророцтво вголос, бо сила не лише в написаному СЛОВІ, але і в сказаному СЛОВІ. Прочитайте це іншим, так щоб вони стояли в злагоді. Не дивуйтеся заздрості та жадібності, котрі піднімуться навколо вас, бо Я зараз Змушую луску відпасти від ваших очей, і те що ви відмовилися визнавати, ви ясно побачите, те що ви не хотіли чути, ви ясно почуєте.

МОЇ Любі, знайте це: все, що відбувається, Організовано РУКАМИ МАЙСТРА. Хоча це здається злом, Я Оберну його на благо. Навіть плани сатани, Я Оберну і Визволю вас таким Могутнім Способом. Люди повинні будуть визнати, що БОГ, ЯКОМУ ви служите, ЯХУШУА ха МАШИАХ, як і раніше, ПРАВИТЬ і ЦАРЮЄ, і ЖИВЕ, і немає нікого Подібного МЕНІ.

Коли ви молитеся, сліпі очі відкриються, глухі почують, мертві будуть жити знову, душі будуть врятовані, вороги впадуть, точно так само, як Давид убив Голіафа. Вороги впадуть тільки від МОЄЇ РУКИ. Але Я Вимовлю СЛОВА докору, коли вони прийдуть проти вас зі своїми прокльонами. Ви скажите: "БОГ, ЯКОМУ я служу, ЯХУШУА ха МАШИАХ, Більше будь-якого зла, яке ви можете заподіяти мені, і ВІН Каже, що ні один волос на моїй голові не загине, якщо я не боюся, і я не боюся ніякої людини чи диявола, бо я тримаю КЛЮЧІ від Небес, ЯХУШУА - той СВЯТИЙ КЛЮЧ".

Пророкуйте їм це. Так Говорить ЯХУВЕХ Воїнств: "Це будуть вороги, які піднімаються проти МЕНЕ, які прагнуть знищити МОЄ ЖИТТЯ і це Міністерство, що загинуть. "РУКОЮ БОГА ЖИВОГО, ЯКИЙ Говорить: "Не обманюйтеся: Я не Буваю з легкістю осміяний. Вони пожнуть те, що посіяли [Гал 6:7]. Але МІЙ Служитель не загине, а буде жити, щоб звіщати Справи МОЇ". [Пса 117:17] Так Говорить ЯХУВЕХ Воїнств: "Страшно для МОЇХ ворогів впасти в РУКИ БОГА ЖИВОГО, але існує укриття і любов для вас, МОЇ Любі". [Євр 10:31]

Зробіть, як Я Наказав зробити в цей день, як Я Дав МОЇЙ Дочці СЛОВА для вас, щоб сказати, МОЇ Любі, і йдіть вперед і отримаєте Перемогу в ІМ'Я ЯХУШУА ха МАШИАХ. Міністерство: АЛЬФА і ОМЕГА, ВСЕМОГУТНІЙ ВІТЕР, ВОГОНЬ СВЯТОГО ДУХА.

* * * * * * *

Дано Дитині, Воїну, НАРЕЧЕНІЙ ЯХУШУА, Пророку Елішеві Еліяху (Елізабет Елайджа) 12/4/1997.

* * * * * * *