נבואה 50

 

שמע ישראל, הכוח, הכוח,

הכוח הוא בשמי י-ה-ו-ה!

 


דברים יב: א ד אֵלֶּה הַחֻקִּים וְהַמִּשְׁפָּטִים, אֲשֶׁר תִּשְׁמְרוּן לַעֲשׂוֹת, בָּאָרֶץ, אֲשֶׁר נָתַן י-ה-ו-ה אֱלֹהֵי אֲבתֶיךָ לְךָ לְרִשְׁתָּהּ: כָּל-הַיָּמִים--אֲשֶׁר-אַתֶּם חַיִּים, עַל-הָאֲדָמָה: אַבֵּד תְּאַבְּדוּן אֶת כָּל-הַמְּקמוֹת אֲשֶׁר עָבְדוּ שָׁם הַגּוֹיִם, אֲשֶׁר אַתֶּם ירְשִׁים אתָם אֶת אֱלהֵיהֶם: עַל-הֶהָרִים הָרָמִים וְעַל-הַגְּבָעוֹת, וְתַחַת כָּל עֵץ רַעֲנָן וְנִתַּצְתֶּם אֶת-מִזְבְּחֹתָם, וְשִׁבַּרְתֶּם אֶת-מַצֵּבתָם, וַאֲשֵׁרֵיהֶם תִּשְׂרְפוּן בָּאֵשׁ, וּפְסִילֵי אֱלהֵיהֶם תְּגַדֵּעוּן; וְאִבַּדְתֶּם אֶת שְׁמָם, מִן הַמָּקוֹם הַהוּא. לא-תַעֲשׂוּן כֵּן, לַ-י-ה-ו-ה אֱלהֵיכֶם.

 

יואל ג: ה וְהָיָה, כּל אֲשֶׁר-יִקְרָא בְּשֵׁם י-ה-ו-ה --יִמָּלֵט: כִּי בְּהַר-צִיּוֹן וּבִירוּשָׁלַם תִּהְיֶה פְלֵיטָה, כַּאֲשֶׁר אָמַר י-ה-ו-ה, וּבַשְּׂרִידִים, אֲשֶׁר י-ה-ו-ה קֹרֵא.

 

ירמיה טז: יט כא י-ה-ו-ה עֻזִּי וּמָעֻזִּי, וּמְנוּסִי--בְּיוֹם צָרָה; אֵלֶיךָ, גּוֹיִם יָבאוּ מֵאַפְסֵי-אָרֶץ, וְיֹאמְרוּ אַךְ-שֶׁקֶר נָחֲלוּ אֲבוֹתֵינוּ, הֶבֶל וְאֵין-בָּם מוֹעִיל. הֲיַעֲשֶׂה-לּוֹ אָדָם, אֱלֹהִים; וְהֵמָּה, לֹא אֱלֹהִים. לָכֵן, הִנְנִי מוֹדִיעָם, בַּפַּעַם הַזֹּאת, אוֹדִיעֵם אֶת-יָדִי וְאֶת-גְּבוּרָתִי; וְיָדְעוּ, כִּי-שְׁמִי י-ה-ו-ה.

 

תהילים קי"ח: כו בָּרוּךְ הַבָּא, בְּשֵׁם י-ה-ו-ה; בֵּרַכְנוּכֶם, מִבֵּית י-ה-ו-ה.

 

יוחנן ה :מג אֲנִי בָּאתִי בְּשֵׁם אָבִי וְלֹא קִבַּלְתֶּם אוֹתִי; אִם יָבוֹא אַחֵר בְּשֵׁם עַצְמוֹ־אוֹתוֹ תְּקַבְּלוּ.

 

לוקס יג: לה הִנֵּה בֵּיתְכֶם יִנָּטֵשׁ לָכֶם, וַאֲנִי אוֹמֵר לָכֶם: רָאֹה לֹא תִּרְאוּנִי עַד כִּי תָּבוֹא הָעֵת שֶׁתֹּאמְרוּ בָּרוּךְ הַבָּא בְּשֵׁם י-ה-ו-ה!'"

 

עשו מעט מחקר. חפשו את השם "ג'סוס" (ישוע) בקונקורדנציה של סטרונג. זהו מספר 2424 ביוונית. זה מתייחס ל 3091 בעברית. חיפשו אותו, 3091 זהו "יהושוע" כלומר " י-ה-ו-ה מושיע ". הללו-יה! הללו-יה! החלף את השמות בכתובים מ"אֲדֹנָי" לי-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") ומישוע ליָהו-שוע ותבינו דברים בדרך חדשה לגמרי.

 

אנחנו צריכים לקרא ולבטא את השם הקדוש י-ה-ו-ה("יוד-הא-וו-הא"), את שמות הקדושים, י-ה-ו-ה ויָהו-שוע, לא רק "אֲדֹנָי", לא רק "הַשֵּׁם", לא רק ישוע ולעולם לא ישו.

 

מילים אלו יצאו עם הרבה בכי ולשונות הרוח וי-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") אמר את שאר הפרשנות תינתן דרך שליחים ונביאים אחרים. אני אעבור על קלטת לאלה שרוח הקודש אומרת לי. הודעה זו באה בזמן לא צפוי לחלוטין בתפילה עם אחות אחרת. אוי אבא, י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא"), דבר את המילים שאתה רוצה להגיד.

 

י-ה-ו-ה = "יוד-הא-וו-הא", יַהֲוֶה, או יַהְוֶה

ישוע => יהושוע => יהו-שוע = יָהו-שוע

 

***********

 

אוי לא! לא! לא! לא!... [בכי עמוק]

או לבי שבור, לבי שבור, לבי שבור. האם אתה חושב שאלהיכם י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") לא יכול להישבר ? או לבי שבור. או אני בוכה, אני נותן לאדם בחירה, אני נותן להם רצון חופשי ומה הם עושים? אני נותן להם דעת. האם ידעתם מדוע אמרתי לכם לא לאכול מפרי הטוב והרע? בגלל שידעתי כי אדם יבחר לאכול מפרי הדעת טוב ורע, ויבחר לאכול מפרי הדעת הרע. אני נותן להם דעת ומה הם עושים? הם עושים נשק של לוחמה להשמיד את הגזע האנושי.

כל אחד רוצה להיות גדול מאחר. כל אחד אינו מרוצה ממה שנתתי לו, כך הם רוצים להיות בדיוק כמו קין שהרג את הבל אחיו, ולהרוג את אחיהם שלהם. ילדי, ילדי, ילדי, אל תאשימו אותי במה שאתם עושים, כי נתתי לכם רצון חופשי. אתם אלה שבחרתם במנהיגים אלו. אתם שמתם אותם במשרה. אתם אלה, שלא חיפשתם לדעת באיזו רוח הם היו, לא היה אכפת לכם אם התפללו או לא, ולאיזה אלהים התפללו. לא היה אכפת לכם אם שמרו את מצוות התורה. לא היה אכפת לכם אם אהבו את ישראל.

 

הדם, הדם, הדם על ידייכם. אתם אלו, שבגלל הפחד לא התקוממתם נגד הפלות. אתם אלו, אשר השתתקתם כאשר אמרתם הומוסקסואליות היא שגויה. אתם ממלאים את הכנסיות וממלאים את הספסלים, ואתם יושבים מאחורי הרועה שאינו רועה כלל. אתם מסתכלים כאשר הם מגרפים מיליונים ואומרים שזה בידי, כאשר למעשה מדובר בכסף דם שניתן להם על ידי הכוח שמפעיל את הארץ הזאת. משכתי החוצה את לוחמי מהכנסיות. הם יושבים שם ללא רועה אבל עם אלוהים הגדול, א-ה-י-ה. רועי האמיתיים לא יודעים מאיפה הדולר הבא מגיע, אבל הם יודעים כי אלוהים גדול "א-ה-י-ה" יספק את צרכיהם.

 

את אלה אני אברך ואמשיך לברך. כי הם בוכים והם מייללים ממה שהם רואים. אבל הם לא שותקים. כי יש אש בעצמותם ממש כמו שפחה המרגישה כאילו היא עולה באש, האש שלי, האש שלי שנשרף בתוכם. הם לא יכולים לשתוק למרות שהם רוצים. הם לא יכולים להפסיק לבכות, למרות שהם רוצים. אלה הסימנים של אותם אמיתיים שלי, אלה סימנם של בחירי.

או ישראל, או ישראל, או ישראל, עכשיו תחזור סוף סוף לאלהיך, אל האלוהים הגדול "א-ה-י-ה?" אם זה היה מספיק טוב לאביך אברהם, שוב יהיה מספיק טוב בשבילך? לא, אברהם לא היה אל. "א-ה-י-ה", אני אביו אלוהיו. אבל גם אז האדם הביט באברהם כאילו היה אל. אל תסתכל יותר על האדם כאלוהים. או ישראל, או ישראל, שמע אלי, הכוח, הכוח, הכוח הוא בשמי! אל תקשיבו לרבנים ולרשעים אשר גינו את שמי מעל שפתיהם.

 

[אליזבת: אני נוזפת ואוסרת אותך השטן. אתה מנסה לעכב את המסר הזה מלהגיע הלאה וכרגע אני לוקחת סמכות עליך בשם יהו-שוע המשיח. הדם, הדם הוא נגד כל רוח המנסה לעכב את המסר הזה ומונע ממני להשמיע אותו. דמו של יָהו-שוע המשיח נגדך ! אני קוראת למיכאל עכשיו ומבקשת ממנו לעזור לי להעביר את המסר הזה. עזור לי, עזור לי, עזור לי! שרוח הבילבול לא תבוא כנגד המסר הזה. תודה! תודה!]

 

ילדי, ילדי, ישראל, שמתי בתוך עירכם ואף בקירותיכם כח. שם יצחק היה צריך להיות קרבן, אבל במקום שמתי אני את קרבני, כך שאברהם לא היה צריך לעקוד את בנו. אני במקומו שמתי את קרבני, באדמתכם שלכם על גולגלתא. קראו, ישראל, בשם יה-ו-ה. אל תתביישו מכוח שם זה. אל תמחקו אותו עוד. אל תכסו את פיכם. אבל קיראו בשמי, השם היחיד שיכול להציל. אל תכחישו בשם בני יָהו-שוע. הוא בא מארצכם, שלכם. אם הוא היה בא ממקום אחר, יכולתי להבין, אבל הוא בא מארצכם, שלכם. זה היה על אדמתכם שהוא נצלב. הדם שלו זרם על האדמה. בקבר שלכם, הוא הושם, באדמתכם הוא גדל. זה היה על חטאייכם ועל חטאי העולם שהוא מת וזה היה למענכם ולמען העולם שהוא קם לתחייה. אל תכחישו את היחיד שיכול להושיעך. קראו בשם יָהו-שוע. קראו בשם יה-ו-ה.

 

אל תקשיבו לרבנים הרעים המובילים אתכם שולל. בדיוק כמו שאני נותנת את האזהרה אל הכנסיות, אני נותנת אזהרה לבתי הכנסת. בתי הכנסת מלאים, אך רוחי לא שם. יש לכם את החוק, אבל אין לכם את הרוח. או, ילדי, ילדי, ילדי, אינכם יודעים למה אין מים על הקרקע? אתם צמאים ותוהים מדוע יש בצורת בישראל. זה בגלל שאתם דוחים את המים החיים כמו האשה ליד הבאר. אני ממשיך לשלוח שרי, נביאי ושליחי, הם באים בשם בני, יָהו-שוע. הם מציעים לכם את המים החיים, אבל אתם דוחים את ידם הצידה. אתם אלו, או עם ישראל המקבלים שקרי מנהיגכם.

 

הרבנים לא רוצים שתדעו את כוחו של השם, עוצמת השם. שמי יה-ו-ה ! שם מושיעכם, הוא יָהו-שוע המשיח. עכשיו האם תקשיבו ותתחילו ללמוד להתפלל בשם זה ?

 

הסתכלו סביבכם, או ישראל, אינך רואה חבר. הבט סביב ישראל, מה שהייתם פעם תלויים בו, לא תהיו תלויים שוב אף פעם. עכשיו האם אתם מוכנים להקשיב כאשר אני מדבר דרך העבד הזה היום הזה? עכשיו תוכלו לזעוק בשם י-ה-ו ולקבל את מתנת יָהו-שוע כי אני נותן לכם את השם שנתתי לכם כדי שתוושעו. אתם צריכים לברך את הנוצרים המשיחיים, אלה הנקראים בשמי, כי זו ההגנה שלכם, או ישראל. הפסיקו להלקותם. הם זועקים אלי, אל י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") אלוהים. הם זועקים לי בשם יָהו-שוע. עצרו מלהלקותם, הקשיבו לנביאי, הקשיבו לשליחי, והקשיבו לאלה אשר אני שולח. כי הם באים עם [מחשבות] ליבי, לב האוהב אתכם, או ישראל.

 

בכל פעם שאתם פונים לכותל המערבי, הסתכלו מעלה, כי בני יבוא בשמי המזרח. אל תלקחו שולל על ידי שקרים אלה. ספרתי כל דמעה אשר נשפכה בכותל המערבי. זהו המקום שאברהם חשב לעקוד את יצחק. זה המקום בו יעקב ראה את הסולם לשמים. זהו אכן מקום קדוש באמת, אדמה קדושה. למי שקורא בשם יה-ו-ה, הניסים שעשיתי פעם אעשה שוב, ישראל.

 

אל תעשו כמו שהעולם עושה. אל תבטחו בנשק או באדם, אלא פנו אל אלוהיכם הגדול י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא"). הוא נקרא האלוהים הגדול, א-הי-ה. או ישראל, יום אחד תראו בקרוב מאוד את נשק האדם מצביע לעברך. אבל אתם חייבים לצום, אתם חייבים לבכות, ואתם חייבים לילל בשם י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא"), בשם יָהו-שוע. אני אשמע ואני אושיע את ארצכם.

 

או נכון הרשע מגיע, והוא יגיד שהוא "א-ה-י-ה"! אבל הוא יבטל את התורה והוא יכתוב מחדש את חוקי, יעשה אותם של אדם, במקום אלוהים. הוא יאמר לכם או ישראל, שיש לו את התשובות, שלעולם לא תצמאו ותרעבו או תלחמו עוד. אבל דעו כי אלה מילים של אדם מרושע שמנסה להגדיר את עצמו כמשיח האנושות כולה. אבל אני מזהיר אותכם או ישראל, עכשיו לפני שהדם יזרום בכל הרחובות. הרשע הזה אשר בא, סופו יגמר בתבוסה. אז הרימו קולכם או ישראל, וכל מי שאוהב את ישראל, קראו בשם י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") ובשם יָהו-שוע אשר רק הם יכולים להושיע. או ישראל, או ישראל, ישראל, אתם עדיין בבת עיני, כי עדיין מועדי ושבתותי אינכם מבזים. שאלו כל מנהיג שיש לכם שאינו מתפלל בשמי או חי על פי [חוקי] התורה ותאמרו לאלה שלא ננצח במלחמה על ידי כלי הנשק, אלא רק על ידי צום ותפילה.

 

היזהרו כל אויב ישראל. או ישראל, יש לך את הכיסוי של אמריקה, אבל כאשר תפנו את גבכם על ישראל, אוי ואבוי יהיה לאמריקה. אפילו הכתובים מאמתים שעליכם להתפלל לשלום ירושלים. כאשר אתם עושים כנגד דברי, אל תחשבו שלא שמעתי. אני מדבר לעולם כולו שיעזבו את בבת עיני בשקט. כי גערתי בה, היא לא ידעה שלום. אך זה מידי, לא מידכם. היא שוב תזעק לי אלוהי אבותם, כי כרתי ברית עם אברהם ואני לא אשבור אותה. הבטחתי ליָהו-שוע, כי אמר ש"הם לא יודעים מה הם עושים". הוא אמר, "סלח להם, אבי, כי אינם יודעים מה הם עושים." אבל אתם אמריקה ואלה המצטרפים לאו"ם, אני מזהיר אתכם עכשיו, לא באים נגד בבת עיני, למרות שהיא עשתה הרבה דברים שגויים, אך היא גם עשתה מה שנכון בעיני. בני ישראל הם כמו משפחה אחת גדולה, כאשר פוגעים באחד, פוגעים בכולם. כשהורגים אחד, זה כמו [לפגוע] באחד ממשפחתם.

 

או אמריקה, אתם חושבים שרק אתם יודעים צער. הייתם צריכים ללכת בנעליהם של ישראל. הם נלחמים והם נאבקים על כל נשימה מאז הכרזתי אותה כאומה. מאז שהתינוק נולד, התינוק הזה נוסה שוב ושוב. הם ניסו להרוג אותה. אבל נשפתי בה [רוח] חיים בכל פעם, כפי שעשיתי זאת שוב ושוב. כל אלה המבקשים להרוס אותה, דעו כי א-ה-י-ה יעשה זאת שוב. הם רעבו, הם צמאו אחרי צדק והם לא יודעים למה, אבל אם רק היו מקבלים את המן הטרי ולחם החיים והיין החדש, היו הם חיים ולא מתים. אבל הם ירצו, אני אומר לכם, הם ירצו. כי יש לי שארית היוצאת מישראל והיא תחיה וישראל תעמוד, אבל היא לא תיהיה מוגנת על ידי אדם.

 

כי אני הצבתי תעלומה בתוך ישראל, והכוח נמצא בתוך הקופסא הזו, כוח שאין אחר, עם כל הנשק הגרעיני שלכם, הם לא יכולים להתחיל להשוות עם המטה הממוקם בתוך הקופסא הזו. זה שוב יייבש את אפיק ים האדום - ים סוף. הנסים שמשה עשה יראו שוב. אם רק יוכלו להאמין שוב. השם, השם, השם, הכוח היחיד הוא בשם. תקראו לי בשם יָהו-שוע, כי בשם יָהו-שוע, הרע לא יישאר. תקראו לי בשם יָהו-שוע, הדם המכסה את הארץ הזאת ואת העולם. כי הוא באמת יָהו-שוע המשיח, המשיח לא רק של ישראל, אלא של העולם כולו. כי דמו זרם לתוך האדמה, לתוך אדמת ישראל, וזרם ברחבי העולם לכל אישה ואיש ילד וילדה. ילדי יודעים את כוחו של השם הזה. בשם יָהו-שוע, הילדים שלי יוושעו.

[אליזבת מתפללת: תודה לך, תודה לך אבא, תודה לך, תודה לך, תודה לך].

 

רק תגידי לישראל כי נתתי להם קורבן גדול הרבה יותר מזה שאברהם פעם חשב שהיה צריך לתת לי וזה בנו שלו, כי נתתי את בני שלי ושמו יָהו-שוע. וזה בדיוק בכותל המערבי, איפה שכורעים ברך ומתפללים, הם אפילו לא מבינים כמה קדושה הארץ היא.

 

[אליזבת מתפללת:] תודה לך אלוהים, תודה לך אבא, תודה י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא"), תודה יָהו-שוע.

 

אני זועקת [בוכה, צועקת] לרחמים, רחמים עבור ישראל. אנחנו לא יודעים מה קורה, לא הקשבנו הערב לחדשות, אבל אנחנו מהללים אותך ואנו מודים לך י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") עבור המילים שלך. אמרת שהם בבת עיניך. הם בבת עין שלך.

 

או רחם! רחם, או רחם. אני זועקת [בוכה, צועקת] ליותר רחמים על ישראל מאשר למען אמריקה. אני זועקת [בוכה, צועקת] לרחמים אבא.

 

החזון שראיתי היה דם, דמו של יָהו-שוע כאשר מת, והדם נכנס לאדמה. י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") הראה לי שזה היה אדום מסביב לעולם כולו. זה כיסה את העולם כולו. אפילו שאדם לא יכול לראות זאת, זה כיסה את העולם כולו. הללו-יה! תודה אבא, תודה יָהו-שוע!

 

[נבואה זו] ניתנה אל השליחה אליזבת ושרי אליהו ב - 8 לאוקטובר, 2001 [כא בתשרי] 03:00-04:00 במהלך חג הסוכות.

 

י-ה-ו-ה = "יוד-הא-וו-הא", יַהֲוֶה, או יַהְוֶה

ישוע => יהושוע => יהו-שוע = יָהו-שוע

 

האנטי-משיח ("אנתיכריסט") יגנוב ויטמא את השם "ג'סוס" (וישוע), אבל לא השם יָהו-שוע.

 

אנחנו צריכים לקרא ולבטא את השם הקדוש י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא", יַהֲוֶה, או יַהְוֶה), את שמות הקדושים, י-ה-ו-ה ויָהו-שוע, לא רק "אֲדֹנָי", לא רק "הַשֵּׁם", לא רק ישוע ולעולם לא ישו.

 

Contact Us

Contact Us

ארגון שירות "אמייטיווינד" - רוח חזקה

http://amightywind.com/Hebrew.html

http://almightywind.com/Hebrew.html

www.amightywind.com

www.almightywind.com